Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.03.2005, 10:28   #1
alita
Guest
 
Postów: n/a
Post Saved Sims!

Mam taki problem otóż:Gram w simki i mam sporo dodatkow od pewnego czasu troszke wolniej gra chodzi(a sporo dodatkow jest mi niepotrzebnych nie kozystam z nich)wiec chce odinstalowac simki (wgrac mniej ,nowych dodatkow)ale szkoda mi moich rodzinek..wiec ..czy sa saved (sejwy)w simach bo potem jak juz zaistaluje ponownie gre chce te saved wgrac i grac dalej sw.simksmistarymi,jesli tak to gdzie one sa?Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi.PROSZE WAS BARDZO O POMOC

Ostatnio edytowane przez alita : 04.03.2005 - 10:31
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.03.2005, 10:36   #2
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmm... a nie mozesz poprostu oproznic katalogu DOWNLOADS ???

savy sa.. w moje dokumenty.. kat. neihboirhoods(okolice wraz z parcelami i simami mieszkajacymi na nich), savedsims(simy ktore sobie robilas w bodyshopie), packagedlots(spakowane parcele), lotcatalog(skrzynia domow)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 11:03   #3
alita
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Cytat:
Napisał truskafk4
hmm... a nie mozesz poprostu oproznic katalogu DOWNLOADS ???

savy sa.. w moje dokumenty.. kat. (okoliceneihboirhoods wraz z parcelami i simami mieszkajacymi na nich), savedsims(simy ktore sobie robilas w bodyshopie), packagedlots(spakowane parcele), lotcatalog(skrzynia domow)
Dziekuje ci bardzo!Tylko że w pliku SAVED SIMS nic nie ma???to gdzie sa moje simy...???
Czyli będę musiała skopiowac przed odinstalowaniem simow ten plik neihboirhoods???A potem wkleic go do nowo zainstalowanej gry?

Ostatnio edytowane przez alita : 04.03.2005 - 11:21
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 15:55   #4
ebo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał truskafk4
hmm... a nie mozesz poprostu oproznic katalogu DOWNLOADS ???
Przyłaczam sie do prośby ality, też mam zamiar to samo zrobić. Tylko zastanawia mnie wypowiedz truskafk4: czy jak wywalę pliki z downloads, to gra będzie poprawnie chodziła ? Rozumiecie o co chodzi ? np. tworząc córkę w rodzinie dałam jej włosy z jakieś strony,to ta córka będzie działała?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 16:15   #5
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ebo
Przyłaczam sie do prośby ality, też mam zamiar to samo zrobić. Tylko zastanawia mnie wypowiedz truskafk4: czy jak wywalę pliki z downloads, to gra będzie poprawnie chodziła ? Rozumiecie o co chodzi ? np. tworząc córkę w rodzinie dałam jej włosy z jakieś strony,to ta córka będzie działała?
Nie będzie miała tych części (ubranie, skóra itp.), które zostały usunięte
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 16:17   #6
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wtedy bedzie lysa... albo gra sama "da" jej wslosy z gry.. ale wyjdzie na to samo jak zatrzymacie swoje rodzinki i wgracie je po ponownym zainstalowaniu gry.

ok, po kolei katalogi, ktore chcecie miec zpowrotem w grze musicie skopiowac w jakies "bezpieczne" miejsce, a pozniej wgrac do moje dokumenty/ea games/sim2 (czyli na stare miejsce):

neigboirhoods - CALA okolica, z domami i simami ktore w nich mieszkaja (jezeli chcecie miec swoje rodzinki to musicie to skopiowac)

savedsims - jezeli robiliscie jakich simow w BodyShopie i ich zapisywaliscie.. (simy z gwiazdka) to beda wlasnie tutaj, jezeli nie to nie.. to nie sa simsy z gry

packagedlots(spakowane parcele) - katalog, w ktorym sa spakowane domy i parcele (jak klikacie na dom to jest strzalka z gwiazdka, sluzy do pakowania domu do pliku sims2pack)

lotcatalog - skrzynia domow.. czyli wszystkie domy jakie amcie w skrzyni
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 16:21   #7
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ebo
Przyłaczam sie do prośby ality, też mam zamiar to samo zrobić. Tylko zastanawia mnie wypowiedz truskafk4: czy jak wywalę pliki z downloads, to gra będzie poprawnie chodziła ? Rozumiecie o co chodzi ? np. tworząc córkę w rodzinie dałam jej włosy z jakieś strony,to ta córka będzie działała?
A nie możecie po prostu wejść do gry i tam w grze pousuwać to, czego nie potrzebujecie? Jest taka możliwość w trybie kupowania, budowania i przy tworzeniu sima. Wybieracie to, co wam nie jest potrzebne i wyrzucacie. I zobaczycie, jak wam po tych drobnych korektach będzie gra chodziłą. Jeśli nadal źle, to wywalacie coś jeszcze itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 18:41   #8
Karo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eveline
A nie możecie po prostu wejść do gry i tam w grze pousuwać to, czego nie potrzebujecie? Jest taka możliwość w trybie kupowania, budowania i przy tworzeniu sima. Wybieracie to, co wam nie jest potrzebne i wyrzucacie. I zobaczycie, jak wam po tych drobnych korektach będzie gra chodziłą. Jeśli nadal źle, to wywalacie coś jeszcze itd.

Robię dokładnie tak jak mówi Eveline.Jest to chyba najprostszy sposób pozbycia się niepotrzebnych dodatków,zwłaszcza,że widać co usuwamy.Ostatnio opróżniałam DOWNLOADS ze wszystkich obiektów ściągniętych z netu za pomocą
S2PCI .Po uruchomieniu gry okazało się,że usunięte obiekty zostały zastapione
innymi dostępnymi w grze.Jeśli chodzi o twarze, włosy, makijaż, ubrania , oczy itp, to usuwam je z poziomu tworzenia rodziny.Niechcianych domów można się pozbyć ,usuwając je z kosza domów, w widoku okolicy.I naprawdę nie potrzeba do tego reinstalacji gry.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 18:47   #9
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karo
Robię dokładnie tak jak mówi Eveline.Jest to chyba najprostszy sposób pozbycia się niepotrzebnych dodatków,zwłaszcza,że widać co usuwamy.
Słuszna uwaga, jest tylko jedno małe "ale" gra nie pokazuje w żadnym z katalogów ściągniętych uszkodzonych (niedziałających) obiektów i dodatków typu "hack" i "mod" (kariery na przykład).
Do pozbycia się ubrań i wyposażenia domu ten sposób jest idealny.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 19:21   #10
ebo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eveline
A nie możecie po prostu wejść do gry i tam w grze pousuwać to, czego nie potrzebujecie?
Dzięki Eveline . Nie wiedziałam, że usuwa się w ten sposób pliki z dysku. Myśłałam, że w grze tych dodatków nie widać, ale dalej siedzą na dysku. THX :bow:
PS. A niby jestem brunetką ...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023