Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2009, 15:21   #1
kwiatuszek333
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Wielki Mistrz Sztuk Walk

Otóż mój problem jest następujący, mój sim nauczył się już chyba wszystkiego co mogłoby mu się przydać w bojach, stoczył wiele pojedynków, medytował ponad 200 godzin, złamał ponad 300 desek... Zostało mi wyzwanie które polega na zwycięstwie w turnieju. Jestem w Chinach i pokonałem już kilku przeciwników, moje postępy ustały kiedy następnym wojownikiem okazała się sprzedawczyni książek... Nie można jej zaprosić bo 24/7 jest w pracy, nie można też walczyć z nią na miejscu gdyż nie ma takiej opcji jak "sparing" czy sparing turniejowy... Siedziałem tam całe dnie, nocne myślałem co zrobić, chciałem ją nawet wziąć do rodziny albo ukatrupić ale pierwszej opcji nie da się wypełnić gdyż przycisk okej jest nieaktywny przy przeprowadzce a drugiej opcji nie da się wypełnić gdyż zamknięta na kilka godzin znika z parceli i wyświetla się komunikat iż nie mam czasu dla niej itp... Nie mam już pomysłów co robić... A bardzo mi zależy na wygraniu turnieju...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2009, 15:54   #2
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wielki Mistrz Sztuk Walk

jest temat odnośnie problemów z misjami,wiec po co zakładasz nowy temat;?
 
stare 03.12.2009, 16:02   #3
kwiatuszek333
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wielki Mistrz Sztuk Walk

To nie misja tylko wymaganie sim fu, nie znam tego forum... Wszedłem i wklepałem temat na szybko, od tygodnia postuję nie mogąc naprawić głupiego buga...
 
stare 03.12.2009, 16:05   #4
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wielki Mistrz Sztuk Walk

zamiast na szybko zakladac temat,to wypadaloby najpierw przeczytac regulamin,a pytanie mozna rowniez zadac w temacie pytania i odpowiedzi
 
stare 03.12.2009, 16:11   #5
kwiatuszek333
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wielki Mistrz Sztuk Walk

Załatwione, przepraszam bardzo ale mi ten problem już mózg pożarł... Nie będę grał pewnie jeszcze z miesiąc bo jakoś nie widzę rozwiązania tego problemu... Zbugowany kawałek ... wrrr, ok zadaje pytanie w stosownym temacie, ten do skasowania...

Rozwiązanie: Użyłem kodu testingCheatsenabled true po czym kliknąłem na nią shift i wybrałem opcję zmień wiek, simka gdzieś pobiegła poza mapę a ja szybko zadzwoniłem po następnego przeciwnika... Wieku niby nie zmieniła ale sposób działa hehehe

Ostatnio edytowane przez zelkam : 03.12.2009 - 18:43
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023