Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.01.2013, 19:57   #1
RaspberryXD
 
Avatar RaspberryXD
 
Zarejestrowany: 29.11.2012
Skąd: Z mieszkania nr. 5
Płeć: Kobieta
Postów: 92
Reputacja: 10
Domyślnie Sposoby na wzbogacenie się.

Męczę już samą siebie, żeby napisać taki poradnik. (Pobijcie mnie, jak to co miało się pogrubić, się nie pogrubi, a co miało być kursywą, nią nie będzie xD)
Oto i ten "poradniczek"
Kod: Podczas gry wciskamy Ctrl Shift C a w okienko, które nam się pojawi ("konsola kodów") wpisujemy kaching(1.000 simoleonów) lub motherlode(50.000 simoleonów)
Praca: Jeśli nie kręcą nas kody, możemy wykorzystać "tradycyjny" sposób na simoleony. Myślimy jaką wybierzemy karierę naszemu simowi. Gdy mamy już w głowie miejsce pracy sima, w internecie szukamy jakie umiejętności musi "szlifować" nasz sim, i te umiejętności niech ćwiczy. Gdy sim będzie już w pracy, w prawym górnym rogu możemy wybrać jak ma pracować nasz sim. wybieramy "pracuj ciężko". Teraz czekać na awans
Owoce/warzywa/ryby: Tutaj przyda nam się umiejętność ogrodnictwa i wędkowania. Po prostu wyhodowane owoce/złowione ryby sprzedajemy w sklepie spożywczym.
Książki: Najpierw "szlifujemy" umiejętność pisania. Po osiągnięciu 3-5 (również po piątym wzwyż)poziomu tej umiejętności, zabieramy się za pisanie książki. Rodzaj książki zależy już od was.
Drzewko Pieniężne:Potrzebna nam umiejętność ogrodnictwa na poziom siódmy wzwyż. W mieście szukamy "Nieznane Nasiono Specjalne", sadzimy je, opiekujemy się roślinką...I jak wyrośnie, po zebraniu plonów, pieniądze znajdują się w wyposażeniu sima.Aby je dostać, wystarczy kliknąć na nie i wybrać odpowiednią interakcje. A co jeśli wyrośnie coś innego? Szukamy dalej... (Nasionko może być nie "specjalnym" , ale "wyjątkowym".)
Komis z eliksirami: (nie z tego świata) Po prostu robimy eliksiry, sprzedajemy je.. i już
Okazje: Wystarczy że poczekamy na telefon z okazją, za którą dostaniemy simoleony.
Czy to już wszystkie?
__________________
Jestem jaka jestem, i tego nie zmienisz.
Zmieniaj co chcesz, tylko nie zmieniaj mnie.
Jestem wredna dla osób, których nie lubię.

Ostatnio edytowane przez RaspberryXD : 21.01.2013 - 09:48
RaspberryXD jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2013, 18:56   #2
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sposoby na wzbogacenie się.

Mozna zbierac tez skaly, meteory (czy meteoryty, nie wiem), jakies kamienie, rzadkie okazy zwierzat i sprzedawac.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2013, 19:12   #3
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Sposoby na wzbogacenie się.

Wydaje mi się, że takie podstawowe rzeczy każdy gracz zna, a jeśli nie to bez problemu znajdzie wszystko w necie/sam na to wpadnie. Poradnik trochę bez sensu.
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023