Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.12.2011, 18:47   #21
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne gnomy?

Cytat:
Napisał ginsei Zobacz post
Ja aktualnie trzymam trzy gnomy i czekam na nowe pokolenie... Chyba, że jak jest trójka to się nie rozmnażają?
Podejrzewam, że im więcej, tym lepiej W jednej rodzince miałam coś około piętnastu magicznych gnomów z podstawowej wersji gry (simka dużo łowiła, przetapiała metale), ale to było jeszcze przed Pokoleniami. Do tego czasu samoistnie ulotniły mi się z ekwipunku... Ma wielką ochotę sprawdzić, jak to jest z tym powiększaniem gnomowej rodzinki, ale na razie chyba sobie odpuszczę... Dom mojego sima aktualnie okupują trzy psie gnomy, które pojawiły się znikąd. One też się rozmnażają czy dotyczy to tylko gnomów z podstawki?
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2011, 09:00   #22
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Magiczne gnomy?

Jeśli pytasz o gnomowe generacje to tylko te z podstawki mają potomstwo, inne nie zmieniają grup wiekowych. Miałam wampirzego gnoma i po jakimś czasie pojawił się drugi a więc inne chyba mogą się klonować.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 12:45   #23
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne gnomy?

Ja mam tylko końskie gnomy, co się samoistnie pojawiają. Jak miałam jeszcze wampirzycę, to tylko jeden takowy gnom mi się pojawił... Czyli, że są i kocie i psie gnomy? O.O Bo sądziłam, że tylko końskie są - takie wyróżnienie, bo koni wcześniej nie było...

Rzeczywiście się rozmnażają, już miałam dwa berbecie, teraz można stwierdzić, że są dziećmi w wieku szkolnym I dwa dziadki mam
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 13:51   #24
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne gnomy?

Cytat:
Napisał ginsei Zobacz post
Ja mam tylko końskie gnomy, co się samoistnie pojawiają. Jak miałam jeszcze wampirzycę, to tylko jeden takowy gnom mi się pojawił... Czyli, że są i kocie i psie gnomy? O.O Bo sądziłam, że tylko końskie są - takie wyróżnienie, bo koni wcześniej nie było...

Rzeczywiście się rozmnażają, już miałam dwa berbecie, teraz można stwierdzić, że są dziećmi w wieku szkolnym I dwa dziadki mam
Mnie te gnomy trochę irytują... Często mi blokują przejścia albo dostęp do jakichś przedmiotów. A te końskie to już w ogóle klonują się, jak króliki, że tak powiem Miałam klacz, dwa jednorożce płci obojga i ich młode. No to przecież tych gnomów miałam chyba z dziesięć. >.<
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023