Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.07.2006, 10:20   #1
dzagoda
Guest
 
Postów: n/a
Sad Nie wyświetla się okienko z simsami!

Jakies 2 tygodnie temu, postanowiłam se zainstalować simsy 2. Narazie podstawę, bo nie wiedziałam, czy mi się wgrają. Wszystko przy instalacji było OK. Zainstalowałam w dysku D. I stworzyłam katalog EA GAMES, bo w C nie miałam miejsca. Kiedy włączyłam grę za pirewszym razem, normalnie pojawił się napis EA GAMES i tam coś gadali(wiecie co). Potem gdy się wczytywało to i pojawił się napis :THE SIMS 2, i były tam na dole te przewijające napisy, wyłączyła mi się gra, raczej obraz z niej i słychać było normalnie muzykę. Pojawił się komunikat:

VPU Recover
VPU Recover has reset your graphics accelelerator as it was on longer responding to graphics driver commands

Please tell ATI Technologies about this

The generated error report contains only system information such as driver version AGP settings, graphics frame buffer size, etc. that will be used to analyze the problem. This report will be treated as confidential and anonymous.

Send Error Report Don't Send.

I drugi komunikat

VPU Recover
VPU Recover was unable to fully recover from a hardware deadlock, and has switched to software rendering. To restore hardware rendering, you must restart your computer. Do you want to restart you computer now?

Nie wiem co robić! Proszę, pomóżcie! Jestem całkowicie załamana, nie mając simsów !!!!!!! Liczę na szybką odpowiedź! Dodam jeszcze, że na pasku(tym co są inne programy włączone) były simsy. Muzyka normalnie grała, myszka(kursor) też była. Tylko nie było obrazu simsów! Jak tylko przesunęłam myszką, obraz z simsów mi się "usuwał" i był mój pulpit! I pokazywały się te komunikaty! Pomożcie plis!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.07.2006, 18:11   #2
MayerBoss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

cracka sobie sciagnij... albo skopiuj tego z płyty (plik exe) <-- jeżeli nie masz pirata to z płyty....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2006, 20:51   #3
dzagoda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mam orginała jak najbardziej!!!!!!! a jak ma skopiować jakiś plik????
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023