Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.05.2005, 10:45   #111
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Klitnajmestra, Polifem, Tynderaos, Leda, Mefitofeles, - nikeóre ają fane brzmienie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.05.2005, 15:26   #112
Irish
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał Betaa
Dla kobiet: Tiffany, Jane, Jean, Amanda, Meg, Megi, Megan, Wendy, Kate, Lori, Emma, Emily, Amelia, Sarah, Lara, Kelly, Lilly, July, Donna, Tori, Emi, Nelly

Dla facetów: Jack, Dick, Quinn, Fred, Max, Zack, John, Tom, Kurt, Dan, Don, Alex, Jerry, Mathew, David, Coddy, Andy, Paul, Robbie, James, Brian, Woody, Phillip, Tommy, Ron, Harris, Aron, Hulk, Sam, Timothy, Mark, Stewart, Mel, Rod, Roger, Ivan
Sarah ja mam na imię Sara a podoba ci się to lipniaste imię :huha:


EDIT : ja używam prostych imion np. dla kobiet : Alina Marta Karolina Kinga Donata Eliza Iza Sara Estera (żadkie imię) Apolonia Magda Dorota Kamila Róża Linda Anglickie : Nola Lara Kate dalej nie wiem bo z anglika jestem najsłabsza

dla facetów mało mam : Janusz Marek Tomasz Wiesław Roman Damian Karol Dawid Bartek Marcin i jakieś Angielskie czyli : John

Ostatnio edytowane przez Irish : 18.05.2005 - 15:31
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.05.2005, 16:07   #113
saya
Guest
 
Postów: n/a
Smile

ja nigdy, ale to przenigdy nie używam polskich imion, czy tez nazwisk (bleh!) to takie... zwyczajne :\ ponieważ jakieś 11 lat siedzę w mandze i anime, używam japońskich przydomków moje ulubione, to:

-imiona żeńskie:

*Saya
*Sakura
*Suzuka
*Kei
*Pai
*Kaori
*Tori

-imiona męskie:

*Taro
*Itsuke
*Kintaro
*Tetsuo

-nazwiska:

*Suzuhara
*Shimetta
*Kobayashi
*Satou

Zdarza mi się również korzystać z amerykańskich imion i nazwisk, jednak zostały już wymienione, więc nie będę powtarzać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.05.2005, 16:12   #114
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie lubię kiedy w okolicy jest kilka powtarzających się imion, a ostatnio używam :

Naomi, Tamara , Shaidy, Natasza
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2005, 18:00   #115
MADZIAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :)

Siemka jestem tu nowa!!! Mam pare pomysłów na imiona i nazwiska dla Simów =P
Amelia Silverstoon
Alice Kaliene
Ana
Anastazja

Możesz też nadawać przeciesz imiona i nazwiska róznych gwiazd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2005, 15:46   #116
Sushi007
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja mam normalne mam imiona np: Ola ewelina ale lubie tesz takie jak anastazja konstancia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2005, 18:35   #117
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ostatnio stworzyłam Francuzkę, nazywa się Magde i jest niezła, nie wiem czemu wyszła mi bardzo podobna do Ani Muchy ;d wspieram ją eliksirem życia, bo jestem dumna z tego, że nie używam żadnych hacków ;d

najprostszy sposób to wziąć po rpostu gazetę telewizyjną i powypisywać z niej imiona, praktycznie do każdego filmu przypasowanych jest sporo imion i nazwisk..

Ostatnio edytowane przez apes666 : 22.05.2005 - 18:40 Powód: Bo zupa była za słona
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2005, 18:39   #118
efciaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał viper_88
Ja stosuję w zasadzie sama zagraniczne imiona i nazwiska:

Ulubione żeńskie imiona:

- Lisa,
- Liesel,
- Clara,
- Rose,
- Kim.

Ulubione męskie imiona:

- Brad,
- Matt,
- Chris,
- Justin,
- Kieron,
- Walerian,
- Keanu (ja wręcz kocham to imię )
Walerian to polskie imie...... Walerian Antosiuk.... moj od reli :w00t: :w00t: :geek:


Żeńskie:
Amanda(moje ulubione), Jenny, Karolina, Carolina, Keyla, Barbie(lol ), Kasia (is cool ), Amy itd.

Męskie:
Matt(superowe czadowe), Lubomir(lol ), Piotrek, David, Brad(Pit ), Fanthomas (dopiero mi przyszlo do glowy xP ), Rychu, Zenek

Nazwiska:
No nigry nie powtazam. ale te moje najfajniejsze: Widelec (is cool :ofm: ), Jordan (orygin :wacko: alne), Tencza, Bendentenden (skoplikacja xP )

Mam slabosc do fajnych imion i nazwisk. ten temat mi sie bardzo przyda.

Moj sposob na fajne imiona:
klikam se na trzy kropeczki (tam gdzie sie wychodzi z gry) i na autorzy(znaczek MAXIS chyba). tam sa kozackie imionka. a fajny nastroj wprowadza muza to to dopiero

Ostatnio edytowane przez efciaq : 22.05.2005 - 18:49
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2005, 18:40   #119
Moriquendë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :/

Dziwny temat trochę. W końcu imiona i nazwiska są podobne jak u ludzi.... Ale mniejsza Teraz robię okolicę co wszystko jest po angielsku. Nazwiska i imiona przekształcam z polskiego na angielski. Te nazwiska do przekształcenia biorę z życia. Tak więc jedną rodzinę zrobiłem tak: Jerry(Jarek), Betty(Beata), Margaret(Gośka), Anne(Anna), Joseph(Józef), na nazwisko Cryer(Ryczek)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2005, 19:18   #120
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał efciaq
Walerian to polskie imie...... Walerian Antosiuk.... moj od reli :w00t: :w00t: :geek:
No, cóż... Powedziałem "...w zasadzie...", więc czasami może wypaść coś innego
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023