Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.07.2013, 19:01   #1
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Forumowa Mafia




Zasady gry:


Możecie dostawać zadania fabularne, które będziecie musieli rozwiązać. W międzyczasie dyskutujecie na temat, kto może być mafiosem. Codziennie do 20:00 każdy z graczy wysyła mi pm’a z nickiem osoby, którą uważa za mafiosa. Po tej godzinie zostaną upublicznione wyniki głosowania i odbędzie się „egzekucja”. Po niej do 22:00 mafiosi wysyłają mi pm’a z ustalonym między sobą nickiem osoby, którą eliminują z gry. W tym samym czasie Cattani przesyła mi pm’a z nickiem osoby, którą sprawdza, czy jest w mafii. Jeśli mafiosi i Cattani wytypują tego samego gracza, to on przeżywa. Lekarz natomiast wysyła mi pm’a z nickiem osoby, którą leczy i która przeżyje, nawet jeśli wskaże ją mafia. Żeby uniknąć podglądania, czy ktoś do mnie pisze, reszta uczestników do tej 22:00 ma mi wysłać pm’a o treści: „miasto”.
Osoba, która zginie, nie bierze udziału w dalszej zabawie i nie spekuluje z innymi na temat ról innych graczy.

Cattani może sprawdzić samego siebie, jeśli z jakichś powodów boi się o własne życie. Lekarz tak samo. Choć prosiłabym o nienadużywanie tego .

Jeśli w głosowaniu mieszkańców będzie remis, nikt nie ginie.
Po śmierci z rąk miasta poinformuję, czy dana osoba była mafiosem, czy nie. W wypadku śmierci przez mafię nie będzie takiej informacji. Nie będę zdradzać również, czy ofiara miała jakąś inną rolę (w obu przypadkach).


Absolutnie zakazane jest:
1. Zdradzanie innym, jaką dostało się rolę. Dopuszczalne jest przyznanie się do roli oraz blefowanie w tym temacie, ale trzeba się wtedy liczyć z możliwością wyeliminowania z gry przez mafię lub mieszkańców.
2. Plotki i spekulacje na temat ról innych uczestników poza tym tematem. Tylko mafiosi mogą się kontaktować między sobą poza grą.
3. Pisanie w tym temacie przez osoby spoza gry.

Niech ktoś mi się wyłamie i spróbuje złamać któryś z powyższych punktów lub w jakikolwiek inny sposób oszukiwać, to dostanie miesięcznego bana . Nie, to nie był żart.

Jeśli ktoś raz nie odda głosu w głosowaniu mieszkańców, to ok. W każdym kolejnym przypadku będzie to liczone jako głos na siebie.

Pierwsze zabójstwo mafii jutro do 22:00, pierwsze głosowanie mieszkańców pojutrze do 20:00.
W tym temacie mogą się wypowiadać jedynie gracze pozostali przy życiu (też grozi banem)!



Realia:

Wyprawa ekspedycyjna z Ziemi przeszła przez Gwiezdne Wrota i znalazła się w Galaktyce Pegaza w bazie – mieście zwanym Atlantydą. Jej członkowie dowiedzieli się, że mają potężnego wroga – rasę Wraith, która żywi się ludźmi, wysysając z nich życie. W ciągu minuty ofiara starzeje się tak, aż umiera ze starości. W hangarze są trzy skoczki, jednak nikt nie potrafi ich pilotować. Wszyscy dopiero poznają technologię Pradawnych (przodków ludzi, którzy rozsiali ludzi po różnych planetach w Galaktyce Pegaza. Przegrali w wojnie z Wraith), która jest zastosowana w bazie. Nikt jednak nie mógł się spodziewać, że niektórzy spośród nich staną się wyznawcami Wraith. Czy członkom ekspedycji uda się przeżyć i uratować Ziemię przed atakiem wrogiej rasy?

Nie zrażać mi się tutaj! Fabuła to tylko fajny dodatek do gry. Głównym celem jest wyłapanie mafiosów !

Nieznajomość serialu nie ma znaczenia i w niczym nie przeszkadza!




Podział ról:


- 6 wyznawców Wraith (mafiosi)
- 1 Pradawny (Cattani)
- 1 doktor (lekarz)

Głosujcie, blefujcie, eliminujcie, rzucajcie na innych podejrzenia i bawcie się dobrze!
Oskarżajcie się, ale kulturalnie .

Pamiętajcie: nieważne, jaką rolę dostaniecie. Każdy z uczestników jest tak samo ważny i ma wpływ na życie innych graczy!

Powodzenia w przeżyciu !

Lista osób biorących udział w zabawie wg kolejności zgłoszeń:

1. Morgana

2. Ladron

3. roia

4. Muffshelbyna

5. Qwerty

6. Mroczny Pan Skromności

7. Don

8. Nostradamus

9. Charionette

10. Fallen

11. Maqryll

12. kubuss

13. Kenny McKormick

14. kędziorek

15. motyka

16. anizali

17. Apocalypsa

18. Meryam

19. Diana

20. Luflee

21. cheeba

22. FresH

23. Cynthia

24. Lubie

25. Meona

26. rudzielec

27. marzeniao

28. marciuMEGA

29. Restless

30. Everlasting.


Na początek możecie np. opisać swoje postaci (np. X był żołnierzem / lekarzem / naukowcem itd., zdecydował się na wyprawę, bo... itp.) i ich zakwaterowanie na Atlantydzie.
Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało. Zaraz idę rozsyłać role.


I tak dla wyjaśnienia może trochę przybliżę Atlantydę. Jest to miasto, ale nie takie jak znamy na co dzień. Jest to bardziej jak stacja kosmiczna, tylko umiejscowiona na "oceanie: na innej planecie . Z racji tego, że jest to stacja/statek kosmiczny nie ma tu sklepów, parków, uczelni i innych takich. Po przejściu przez Gwiezdne Wrota, obudziliście na nowo bazę. Wynurzyła się z dna. To opuszczone miejsce, więc dopiero je poznajecie i zagospodarowujecie, choćby przez zakwaterowanie wszystkich członków wyprawy. Są tu różnego typu pomieszczenia jak np. stołówka, pomieszczenie Wrót, sala treningowa, kwatery, ambulatorium, więzienie, pomieszczenie głównodowodzące z różnego rodzaju konsolami w technologii Pradawnych, różne pomieszczenia zasilające miasto, laboratoria itp.
Aby używać technologii zastosowanej w bazie trzeba mieć gen Pradawnych. W odpowiednim momencie dam znać, że np. niektórzy go mają a części po prostu będziemy go "wstrzykiwać".

I jeszcze raz przypomnę, że wyprawa jest ściśle tajna i niebezpieczna, dlatego też dziwne, żeby ktoś przepuścił przez Gwiezdne wrota aktorów, reżyserów, zwykłych ludzi itd.
A jeśli ktoś nagle dzięki mnie włączyłby sobie pilot SGA, to będę się tylko cieszyć .


Przydatne filmiki:

Tu nieźle widać, jak pożywiają się Wraith: http://www.youtube.com/watch?v=bymcXsnaIck
- otwarcie Gwiezdnych Wrót: http://www.youtube.com/watch?v=gdVmR1jSx60
- skoczek, przelot przez Wrota (dalej tunelem cząsteczki mkną do docelowych Wrót, pomieszczenie Wrót, wynurzenie się Atlantydy, porwanie przez darty (statki Wraith - to opiszę lepiej przy okazji ): http://www.youtube.com/watch?v=jxlF-iaZm6g

Atlantyda: przybycie do miasta, wynurzenie się (osobiście kocham ten moment), pomieszczenie Wrót, hangar ze skoczkami itd.: http://www.youtube.com/watch?v=tk4JYi8Ms3w
http://www.youtube.com/watch?v=iBNkojRvxGo
Nieco o technologii Pradawnych: http://www.youtube.com/watch?v=Gqhs4byldNo
http://www.youtube.com/watch?v=QfsgHJBMC4w
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 31.07.2013 - 17:16
Libby jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.07.2013, 19:14   #2
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Tak dla rozwiania wątpliwości: dziś nikt jeszcze nie głosuje, więc prosiłabym o niewysyłanie mi teraz privów .
__________________
Libby jest offline  
stare 30.07.2013, 19:14   #3
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,684
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Nazywam się Zbigniew Motyka, jestem naukowcem złotą rączką, potrafię opracować konstrukcję różnego rodzaju maszyn, począwszy zwykłych gadżetów, na broni kończąc. Spowodowało to, iż zostałem odgórnie wyznaczony przez rząd do udziału w wyprawie... Jednak technologia trzech skoczków w hangarze jest mi całkowicie obca, co nie zmienia faktu, iż muszę się im dokładnie przyjrzeć, jeśli chcę, by misja zakończyła się powodzeniem. Żeby nie tracić czasu, zostałem zakwaterowany w kanciapie w hangarze, gdzie mam dostęp do niezbędnych narzędzi i technologii.

Boję się...

__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  
stare 30.07.2013, 19:23   #4
cheeba
 
Avatar cheeba
 
Zarejestrowany: 25.05.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 3,184
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

jestem lekarzem, zdecydowałam się na udział w wyprawie, bo wiem, że pomoc medyczna zawsze jest potrzebna. zrobię wszystko, by pomóc w pozbawieniu Wraith mocy!

__________________
[IMG]http://i57.************/2sbss35.jpg[/IMG]
cheeba jest offline  
stare 30.07.2013, 19:24   #5
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Moi mili, mowia mi Don i jestem rezyserem oraz pisarzem. W swoim dorobku mam wiele uznanych prac. Jestem rowniez zdobywca prestizowego Oscara. W wyprawe udalem sie w celu pozyskania...weny. Chcialbym nakrecic cos, co zmienilo by oblicze swiatowej kinematografii. Teraz znalazlem sie na obcym mi miejscu, z gromada rownie obcych mi ludzi. Aczkolwiek nie zrazam sie. Jestem bardzo towarzyska osoba, mysle ze razem jakos damy rade!

__________________
Malfurion jest offline  
stare 30.07.2013, 19:29   #6
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,249
Reputacja: 34
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

No... Jestem Nieogarnięta Dianka :3
Właściwie to nie wiem, co mam o sobie pisać
Lubię oglądać seriale kryminalne i słuchać metalu
Mam nadzieję, że będzie fajnie

@edit: jak mogłam zapomnieć! Jestem policjantką
__________________

Ostatnio edytowane przez Diana : 30.07.2013 - 19:37
Diana jest offline  
stare 30.07.2013, 19:30   #7
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 536
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Nazywam się Roman Mlarski (pseudonim : Nostradamus). Jestem naukowcem organizacji zajmującej się badaniem trupów kosmitów, ich statków i kontaktowaniem się z tymi żywymi osobnikami. Przez 2 lata badałem statki i dzięki temu umiem zbudować mnóstwo urządzeń i maszyn z wykorzystaniem kosmicznej technologii. Od trzech lat zajmuję się genomem kosmitów. Moim ulubionym zajęciem jest mieszanje genów kosmitów i ziemskich zwierząt, wychodzą z tego śmieszne potwory :-D . Mieszkam w kawalerce na obrzeżach centrum. Przyjechałem do Atlantydy by badać genom Wealth'ów.
EDIT : Zmieniłem historię po poście Libby

Strach...........................

Ostatnio edytowane przez redmoon : 30.07.2013 - 22:02
redmoon jest offline  
stare 30.07.2013, 19:32   #8
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Hej Jestem Charionette, ale ludzie często mówią do mnie Cherrie. Jestem początkującym fotografem wojskowym. Wzięłam udział w wyprawie, ponieważ wszystko co ziemskie wydaje mi się nudne. Nie interesują mnie ziemskie wojny, czołgi i różne rodzaje broni. Pragnę zrobić zdjęcia, którą wstrząsną ludzkością i sprawią, że moje imię pojawi się wszędzie.
Po cichu marzę także, aby nauczyć się pilotażu skoczka i utrzeć nosa tym, którzy wątpią w to, że kobiety potrafią prowadzić

Ostatnio edytowane przez Charionette : 30.07.2013 - 19:50
Charionette jest offline  
stare 30.07.2013, 19:34   #9
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

A ja jestem Wiśnia Cytrynowska. Jestem aktorką, miałam grać w pewnym filmie, gdy szłam na przesłuchanie ktoś na ulicy mnie zaczepił i powiedział, że może załatwić mi role w filmie tego sławnego i świetnego reżysera Dona. Oczywiście bez zastanowienia zgodziłam się na wszystkie warunki tego tajemniczego człowieka. Zabrał mnie do bardzo dziwnego miejsca i tak oto znalazłam się tu. Bardzo się boje, ale mam przynajmniej nadzieję, że uda mi się zaistnieć w filmach Dona
__________________
Majestatyczność

Ostatnio edytowane przez Cytryśnia : 30.07.2013 - 19:57
Cytryśnia jest offline  
stare 30.07.2013, 19:35   #10
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 1,012
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Nazywam się Annelisse Carginanetli. Pracuję w sztabie kryzysowym, rzadko jestem wzywana. Zajmuję się badaniem niepokojących zjawisk astronomicznych, do moich zadań należy ochrona świata przed niebezpieczeństwami pochodzącymi z kosmosu. Prowadzę badania nad obcymi cywilizacjami. Trafiłam na Atlantydę by wspomóc sztab naukowców w obserwowaniu niebezpieczeństw, a także w kontakcie z "obcymi".

Pomimo swojego zawodu jestem także członkinią grupy "Blue Skeleton" gdzie śpiewam i gram na gitarze, skrzypcach i pianinie. Przerwałam koncerty, by móc wyruszyć w wyprawę. Liczę, że znajdę na niej inspiracje do stworzenia świetnego albumu i zagrania wielu rewelacyjnych koncertów.
__________________
Forever and ever.

Ostatnio edytowane przez Aperlaxive : 31.07.2013 - 13:22
Aperlaxive jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023