Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.06.2010, 14:04   #121
Marionette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Gdy grałam po raz w pierwszy w ts2 u koleżanki, to robiąc łazienkę tak ustawiłam wannę i umywalkę, że nie dało się dojść do kibla. Ale nie wiedziałam wtedy o tym, myślałam, że simy się do niego dostaną. Tak więc kazałam mojemu simowi się załatwił. Idzie do łazienki i macha ręką. A że obok było okno, to myślałam, że macha do sąsiada xD No ale ja mu kilka razy kazałam usiąść na kiblu, a on dalej macha. Potem dopiero, jak się zdenerwowałam to popatrzyłam co ma w chmurce xd
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.07.2010, 16:06   #122
Frida20
 
Zarejestrowany: 11.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

jak jak grałąm w simsy 1 światowe życie to cały czas chciałam żeby oni sie bawili np. grali na gitarze czy robili krasnale.Później szłam do brata żeby mi usunął tego klauna xD (bo klaun w światowym życiu przychodzi jak simsy mają źle potrzeby zaspokojone) a później nic nie grałam tylko patrzałam jak mój brat gra.No i też doskonale mu nie szło.Zrobił mnie siebie i naszych rodziców i naszego dziadka.no i se graliśmy.Mnie zabrali do opieki społecznej xD.Albo grałam sama w jedynke simsów i ide se do kibla wracam do komputera a tam mi simka śpi przy telefonie a ma polecenia zadzwoń po straż pożarną.Ale w dwójce też było loll.Zrobiłam dom bez ścian i simsy spały se na ziemi albo na kanapie.Też stwożyłam wielki dom prawie pusty bo nie znałam kodu na kase i było małe dizecko co nazywało się ,,Mały" xD a w innej rodzinie trzy małę dzieci jedna jakaś obleśna nastolatka i nie pamiętam rodziców.Hehe śmieszne to było grać jak sie nic nie znało
Frida20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2010, 21:56   #123
blablabla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja zawsze tworzę jakieś dziwne rodziny, gdzie np. faceci rodzą dzieci albo kogoś porywają kosmici, połowa rodziny ginie podczas pożaru, żona zdradza męża z włamywaczem itp. Albo żona jest Mistrzynią Złoczyńców, a jej mąż jest Superbohaterem .

Zbudowałam cmentarz jako parcelę publiczną, ale to bardziej ze względów praktycznych, żeby widzieć, ile jest pokoleń itp. Bo nie przepadam za duchami na parceli.

Zawsze, jak się kończy jedzenie to kupuję nową lodówkę i tak samo robię, jak jest brudny nocnik dla małego dziecka lub coś się popsuje.

Czasami muruję Simów albo usuwam im drabinki w basenie .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2010, 18:08   #124
alutka802
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ha, ha mnie nie przebijecie!!! Zrobiłam sobie simkę - flirciarę, wprowadziłam ją do malutkiego, dwupiętrowego domu o wymiarach 7 x 7 (razy dwa bo były w sumie dwa piętra) miałam tam łazienkę, kuchnię i sypialnię z dwuosobowym łóżkiem i telewizorem. Cały domek mieścił się na największym polu pod parcelę. Na co przeznaczyłam resztę miejsca? No waśnie... Na drugim piętrze w domu, zaraz obok sypialni miałam pokuj kochanków. Zwabiałam sobie jakiegokolwiek sima z którym flirtowałam, szliśmy do łóżka, a potem kiedy gość się zakochał przenosiłam go kodem moveObjects on do pokoju kochanków i tam trzymałam tych facetów dopóki nie umarli. Potem wstawiałam nagrobki do ogródka. Kiedy miałam już 35 (!!!) nagrobków to zostawiłam miejsce na jakieś 100 i ogrodziłam cmentarz. Od tej pory to tam daję kochanków. Większość umarła dzięki temu na zawał ze strachu. Aktualnie mam około 70 nagrobków!!! I co przebijecie mnie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2010, 13:19   #125
Dżogurt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Raz gdy grałam Donem to zaproszono mnie na miasto (mam nocne życie).
Zgodziłam się ,a na miejscu były wszystkie jego kochanki. Przywitał się z Diną pocałunkiem ,a wtedy one wszyskie stanęły w kolejce żeby dać mu z liścia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2010, 13:41   #126
exorina888
 
Avatar exorina888
 
Zarejestrowany: 14.07.2010
Skąd: w Częstochowie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

ja kiedy gralam w 2 to nie robiłam podłogi i mi chwasty urosły to wyglądało jak dzicza w domu
__________________
xoxo
exorina888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2010, 20:32   #127
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Haha stare dobre czasy.. Pomyślmy..

O mam.

Kiedyś nie chciało mi się robić domów dla simów. Więc ja robiłam tak..
1. Stawiałam pustą działke.
2. Wprowadzałam rodzinę.
3. Stawiałam wszystko na dworze. Łóżka, lodówkę itp.
4. Budowałam tam z sześcio kratkową ściankę i pod tą scianką był kibelek
wanna i wszystko co wisi na ścianie

O.. Albo moja pierwsza rodzinka w sims 1.. Lol xD nie umiałam w ogóle grać. Dobra to tak..
Był facet, babka, córka i syn. I tak. Zbudowałam ściankę. I przez przypadek ogrodziłam córcie i se tam siedzi i marudzi. A potem skłóciłam babkę i faceta. I patrzę.. Babka bierze kij z tą chusteczką i idzie sobie. Ja mówię.. "Co się dzieje?" A potem wszystkie poumierały bo im potrzeby pospadały. xD
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2010, 21:11   #128
Pciocha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja zabijałam brzydkich przechodniów i przez przypadek zabiłam ważna simkę mojej siostry..). Potem urodziły się Ninie bliźniaczki i jedna ja grałam(Paula), drugą siostra(Ola). No i wnuczka Pauli zakochała się w dość młodym jeszcze mężu Oli i go podwędziła. Ich dziecko schowało się za ( lub pod) kanapą i już nie mogłam go znaleźć...XDD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2010, 21:01   #129
Dżogurt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

przypomniały mi się inne sytuacje.
Gdy jeszcze nie potrafiłam robić domów to za każdym razem robiłam je na fundamentach ,a potem dziwiłam się dlaczego simy nie chcą wejść do domu. Ile ja wtedy zrobiłam tych nieudanych domów... Aż w końcu weszłam do samouczka.

Kiedy nie miałam własnych simsów to grałam u koleżanki która tak samo jak ja zupełnie się na nich nie znała. Moja pierwsza rodzina miała na nazwisko Jakubiak. Była w niej para, nastolatka i małe dziecko. Myślałyśmy ,że dziecko może spać z siostrą w łóżku dla dorosłych ale nam się nie udało. Chłopiec leżał na trawniku z pełną pieluchą i nikt nie chciał go przewinąć bo śmierdział.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2010, 10:14   #130
Kalinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Jak zaczełam grać w the sims 2 to robiłamwieloosobowe rodzinki i się wkurzałam że nie umiem grać bo nie nadążałam za potrzebami.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
gafy, omyłki


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023