Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.02.2004, 20:38   #101
DiZZuNiA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja stworzyłam sobie kiedyś pewną simową i wymyśliłam dla niej dosyć okrutny sposób na zarabianie kasy. Wyjeżdżała na miasto, szukała fajnego kolesia, podrywała go, spotykała się przez jakiś czas z nim, a następnie brała z nim ślub tylko po to, aby.... zdobyć jego majątek :lol: :lol: :lol: . Zaraz po ślubie topiłam go w basenie i wyjeżdżałam na miasto po następną "ofiarę" . Nagrobki brutalnie zamordowanych mężów ustawiałam za domem. Wkrótce powstał z nich dosyć okazały cmentarz :lol: buhahah... :lol:
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że...... Zaczęło mi brakować facetów w mieście!!! No naprawdę!!!!! same babki zostały :lol: :lol: :lol: . A że nie chciałam, by moja simowa była zmuszona do zmiany orientacji sexualnej to musiałam zaprzestać mordów i zacząć wpisywać kody na kasę. No i tak się skończyła krwawa kariera mojej simki, hehheehe :lol: :lol:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.02.2004, 22:28   #102
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To u mnie było podobnie, ale ja nie chciałam mordować miastowych. Mój sim mordował sąsiadki. Ale ich mogłam "produkować" do woli :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 09:40   #103
Raphi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Czerwone jabłuszko@Feb 28 2004, 09:22 PM
Raphi, tak zawsze jest jak ams alrm...normalna sytuacja...
To, że dostanie 1000 za złapanie to wiem ale, że dadzą jeszcze z ubezpieczenia (a przecież nic nie ukradł) to nie wiedziałem. I do tej pory tak nie miałem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 11:21   #104
Ania_13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiecie grałam w TS przed sekundą i urodził mi się szczeniaczek, prawie od razu po powrocie ze Starówki a gdy dorusł w dolnym prawym rogu pojawiła mi się jego ikonka w panelu rodziny, (normalka) a ja z niecierpliwości w nią kliknełam, hi hi i urodziły mi się dwa szczeniaczki!!! :lol: jeden odskoczył od kołyski (zapomniałam jak się to nazywa :lol: ) a drugi prościutko z niej wyszedł...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 12:40   #105
DiZZuNiA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kiedyś miałam taką sytuację, że kazałam się dwóm zakochanym parom pocałować w tym samym czasie. Nic w tym dziwnego no nie? Ale znając siebie musiałam coś wykonbinować, żeby było zabawniej.

No więc wcisnełam pauzę w trakcie tego jak się całowali i użyłam kodu "move_objects on", za którego pomocą zamieniłam simom partnerki miejscami :lol: :lol: :lol: . No i w rezultacie każdy miał nie swoją partnerkę, heheheheheheh :lol: .

Odstopowałam czas i myślałam, że zaczną się policzkować lub coś w tym stylu,lecz oni zachowali się jakby tej zamiany w ogóle nie zauważyli :lol: . Skończyli się całować i normalnie pokazały się zielone plusiki nad ich głowami.

Ach te Simy.....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 16:02   #106
sora
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
suchajcie czy przyszedł do was ten facet z kwiatkami i czekoladkami ???
przyszedł, bo on jest przyjacielem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 19:10   #107
Raf_use
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam takie pytanko...W balandze jak sie zrobi fajna imprezke to przyjezdza limuzyna taki koles...no i jak na niego najade kursorem to wyświetla sie "ta słynna ewa" Czy wy tez tak macie czy to jakis blad, bo dziwnie to wyglada Jesli juz kiedys ktos o tym mowil to sorki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 19:23   #108
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"ta sławna ewa" to Drew Carey nie wiem czemu tak go nazwali...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 20:16   #109
kakadu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja miałam taką drake sims był ciut zmeczony i połozyłam go do łóżeczka o gościu spał przez 3 bite doby nic mu drogi nie zastawiało i goscia budzic nie bede aha wcale nie był leniem :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 20:18   #110
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja (a raczej moja siostra) miałem ostatnio taką sytuację: siostra nie za bardzo umie grać (ma dopiero 6 lat, więc zrozumcie - i tak dużo umie więc ożeniłem jej sima i zrobiłem im dziecko. Potem coś mnie nie posłuchała, w domu zrobił się zamęt i na chwilę przed przyjściem opieki społecznej przeniosła dziecko do sypialni. Pobudzili się, przyszło opieka... W momencie gdy zabierali dziecko stali koło łóżka. Nagle facet dał babie czerwoną różę a potem się pocałowali W dodatku nie dało się tego skończyć - nie było tego w kolejce czynności. Dziwne, nie?
Windrider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023