Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.08.2012, 21:32   #11
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Hahahahaha xD Oj Fallen, to lepiej będę komentował, bo przeważnie jestem głodny ^^ Brak obiadku mógłby mi zaszkodzić, bolałby Panterkę brzuszek

Zresztą teraz tekstem roku są hot dogi i pusty środek, wybacz

Dobra, żeby nie robić Off Topu, napiszę, że... Roxie ma fajny pyszczek

A na poważnie - racja, Caroline jest wyjątkowo chuda. W następnym odcinku widzę ją podczas wcinania ciężkostrawnych dań, ale "pakującą" na siłowni, bo nie kupę Ci futra z pant... norek!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.08.2012, 22:08   #12
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Chrisowi też przydałoby się przypakować, niech idą razem na siłownię jeśli na razie nie planujesz by pocili się razem w inny sposób
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 22:09   #13
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

ooo, Caroline jest śliczna! *w*

jak już ktoś powiedział, też mi się coś zdaje, że nie skończy się tylko na koniach... (if you know what i mean)
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 08:44   #14
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 796
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Rodzinka zapowiada się ciekawie. Caroline jest prześliczna.. a ten psiul♥ marzenie.
Będę zaglądać napewno!
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 08:55   #15
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Caroline jest sliczna, na pewno bedzie miala powodzenie u panow, zreszta juz widac ;D Roxie jest slodziutka, mi szczeniaki tak nie wychodza w grze ladne Czekam na wiecej zdjec z Chrisem i Caroline ^^
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 11:06   #16
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Cytat:
Napisał eyvee Zobacz post
Caroline jest sliczna, na pewno bedzie miala powodzenie u panow, zreszta juz widac ;D Roxie jest slodziutka, mi szczeniaki tak nie wychodza w grze ladne Czekam na wiecej zdjec z Chrisem i Caroline ^^
I tak wszyscy już wszystko powiedzieli, więc pozwolę sobie zacytować. : )
I jeszcze Caroline ma śliczny dom.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 18:57   #17
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Żeby nie rozpisywać się na wstępie - dziękuję Wam wszystkim za komentarze, oby taka ilość była zawsze
Odcinek dedykuję mojemu najwspanialszemu, najcudowniejszemu (blablabla) mężowi, Panterce <3.
Rodzina Star
Minęło sporo czasu od ostatniego spotkania z Chrisem. Caroline często o nim, myślała (po przyjacielsku!), miała jednak swoje sprawy na głowie, na przykład opieka nad Roxie. Dopiero po czasie dziewczyna zrozumiała, co to znaczy adoptować małego szczeniaka, który jeszcze nic nie umie i jak pierwsze dni był spokojnym pieszczochem, teraz zachciało mu się straszyć listonosza i rozwalać każdą gazetę. Skoro musi...

Roxie traktowała dziewczynę jak najlepszą przyjaciółkę, a ta nie widziała świata poza swoim małym skarbem. Na biedę narzekać nie musiała, jednak rachunki były coraz większe, a pieniądze z nieba nie spadną (mam jednak wrażenie, że Caroline tylko na to czeka O.o).

Dziewczyna postanowiła więc znaleźć pracę - niechętnie, ale zawsze coś... Była wysportowana i lubiła gry i seriale o agentach, dlatego wysłała prośbę na Komisariat Policji w Appaloosa Plains. Długo na odpowiedź czekać nie musiała, szeryf był pod wrażeniem umiejętności brunetki i po paru dniach mogła już pójść do pracy. Jaka była moja mina, gdy ta wesoła podąża do pracy w... ręczniku O.o

I tak jej czas mijał - praca, dom, praca, dom... Nie miała ani chwili wolnej, zapomniała o swoim nowym koledze, jedynie Roxie mogła cieszyć się jej towarzystwem. Po powrocie z komisariatu najczęściej zapalała ogień w kominku...

... robiła sobie kawę...

... i oglądała horrory Po filmach od razu zasypiała na kanapie, by jakoś wstać do pracy, której nie lubiła...



... i z której następnego dnia odeszła Zadowolona więc ze swojej decyzji wstała po dwunastej, poszła wziąć szybki prysznic i UWAGA... Zjeść śniadanie - tuczące gofry!



Nareszcie miała pełno czasu dla siebie i bliskich, z którego postanowiła skorzystać - zaprosiła Chrisa do parku. Trzeba było spalić jakoś kalorie, więc na spotkanie pobiegła xD



Chłopak zjawił się z pięciominutowym spóźnieniem, co dziewczyna mu wygarnęła od razu na przywitaniu, dopiero potem mogli zacząć normalną rozmowę

- Mam pomysł - zadeklarował pomysłowy Chris - chodźmy do kina, podobno leci dzisiaj film " Pomarańczowe pomarańcze ", jeden z najlepszych horrorów!
- Świetnie, chodźmy!

Takim oto sposobem powędrowali spokojnie do kina.
(z tyłu dziki koń, który się mnie bał i uciekał :<)

Co najlepsze, nawet jeleń przyszedł obejrzeć najnowszy film grozy O.o

Horror trwał półtorej godziny, parę ludzi zemdlało, inni uciekali - para (przyjaciół!) dotrwała jednak do końca. Niestety, chłopak musiał szybko wracać, gdyż zapomniał o pilnym spotkaniu, a że dziewczyna chciała jeszcze chwilę zostać, pożegnali się i Caroline została sama.

Było już po godzinie dwudziestej drugiej, a ona stała i rozmawiała z jakąś Osobistością. W pewnym momencie usłyszała krzyk - zaciekawiona odwróciła się. Nigdy nie zapomni widoku pięknych, świecących się oczu.

Nie wiedząc, z kim ma do czynienia, podeszła przywitać się z facetem. Wokół niego kręcili się przypadkowi przechodnie, jednak osoby krzyczącej nie było.
- Przepraaaaaaaszam - zaczepiła chłopaka - ja chyba Pana znam. Występował Pan w tym programie śniadaniowym?
- Tak, to ja - odpowiedział mężczyzna.
Rozmawiali bez sensu, nic ciekawego. Caroline bez przerwy wpatrywała się w te niepowtarzalne oczy, była pewna, że to soczewki. O.o



Następnego dnia postanowiła więcej czasu poświęcić swojemu pupilkowi i wysprzątać dom.

Zdjęcie specjalnie dla osób, według których Caroline jest zbyt chuda - JE LODY! xDDDD

Dzień dobroci dla zwierząt - Roxie idzie z właścicielką do parku. Tam bawili się bez końca, było wesoło.





Zapomniałam wspomnieć o tym, że wieczorem sławny mężczyzna bez imienia wymienił się z Caroline numerami telefonów. Dziewczyna chciała poznać dziwnego dziwaka (xD) z świecącymi oczami, więc się z nim umówiła. Chłopak zapracowany zgodził się przyjść jedynie na parę minut.

Po zakończeniu rozmowy dziewczyna zauważyła, że jakiś dziadek robi jej zdjęcia O.o (aż taka ładna nie jest, więc po co on jej pstryka fotki? )

- Emm, przepraszam, ale po co pan mnie fotografuje? - spytała się.
- Jak to po co? Wiesz, co to paparazzi, dziewczynko?
- Ale z jakiego powodu akurat mi?
- Bo jesteś sławna! Od wczoraj wszyscy mówią o Tobie i Loganie, że widziano Was razem pod kinem, że taka ładna para!
Aha O.o Takim sposobem nasza Caroline stała się sławna

Zabierając psiaka z parku, zaniosła go do domu i poszła na spotkanie z panem tajemniczym.

- Dlaczego chciałaś się spotkać?
- Mam parę pytań. Nie wiedzieć czemu, ludzie o nas mówią jak o parze, a ja nie chcę takiego obrotu spraw.
- Spoko, zajmę się tym. Jeszcze coś? - pytał dalej.
Dziewczyna nie zdążyła odpowiedzieć, gdyż chłopak zniknął. Zaczął się palić i z niewyobrażalną szybkością ulotnił się jak najdalej od światła. Zszokowana Caroline pobiegła do domu.

Pierwsze, co zamierzała zrobić, to sprawdzić w internecie, co to miało być. Wpisywała w przeglądarkę różne wyrazy, gdy natknęła się na artykuł o wampirach.
Wampirom przypisywane są liczne zdolności paranormalne (...) niezwykła prędkość... Wrażliwość na światło....
Czyżby przed chwilą rozmawiała z wampirem?

--------------------
Ta historia nie będzie o wampirach, będą one najczęściej postaciami przypadkowymi, nie planuję zamiany (na razie ).
Postaram się, by w następnym odcinku już coś się działo, ale niczego nie obiecuję, gdyż zrobiłam sporo zdjęć i muszę je jakoś wykorzystać
Pozdrawiam
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 19:07   #18
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Jak to nie 'taka' ładna? Bardzo ładna jest! Ale fakt faktem, chudzina z niej. : )
Roxi jest słodkim szczeniaczkiem, sama uroczość.
I nic więcej nie napiszę - czekam na dalszy obrót spraw.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 19:13   #19
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

NASTĘPNY ODCINEK MA BYĆ DLA MNIE, ALBO NA PEWNO TWOJE ZMARSOWANE DZIECI NIE BĘDĄ SIĘ U MNIE UCZYĆ! :<

OMNOMNOm(sorry, nie wyłączyłam caps locka ) masz ślicznych simów end zwierzaki, bejbe <3 A z tym Chrisem coś będzie.. a ten dziwny dziwak ze świecącymi oczami dawaj więcej!

Ostatnio edytowane przez easey : 17.08.2012 - 19:30
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 19:25   #20
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Ooo, dziękuję za dedykację <3

Odcinek jak zwykle fajny, jeleń i koń, który się boi mnie rozwalili A Caroline ma nie biegać!

Czekam na dalsze odcinki z niecierpliwością

Btw. easey uznała, że Twoje dzieci nie będą się u niej uczyć... A więc mnie zdradzasz, bo nie planuję póki co potomków!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
rodzinki fallen


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023