Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.03.2012, 14:00   #31
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Zaspokój potrzeby swoich Simów stylem wprost od Katy Perry. The Sims 3 Katy Perry Sweet Temptation zawiera przeróżne rzeczy dekoracyjne, meble i wspaniałe ubrania oraz fryzury, zainspirowane prawdziwymi obiektami wprost ze sceny Katy, która doda trochę słodkości oraz zabawy twoim Simom. Dodatek zawiera trzy nowe i spektakularne lokacje: miejsce spotkań znajomych, park oraz basen – wszystkie udekorowane rzeczami w stylu Katy Perry!

Osłódź życie twoich Simów rzeczami inspirowanymi Katy Perry: gitarą w kształcie babeczki, elementami idealnymi do pokoju zabaw, drzewami w kształcie waty cukrowej oraz wiele więcej.

Przemebluj domy oraz sąsiedztwo Simów w Karmelifornię pełną fantastycznych i kolorowych mebli i elementów dekoracyjnych.

Zmień styl twoich Simów nowymi parcelami oraz ubraniami, które do złudzenia przypominają jedzenie.

Zmodyfikuj simowe sąsiedztwo trzema prestiżowymi miejscami, które dodadzą trochę stylu od Katy Perry.

Świętuj piątek z twoimi Simami: włącz w radiu simową wersję popularnej piosenki Last Friday Night.

Z najsłodszymi akcesoriami, których nigdy nie będziesz mógł zjeść, będziesz miał różnorodność akcesoriów i ubrań, a także trzech nowych miejsc, to coś więcej niż paczka akcesoriów.



Zestaw akcesoriów nie został jeszcze zapowiedziany, więc teraz trzeba tylko czekać na oficjalne oświadczenie od zespołu The Sims. W wielu chatach na żywo lub wywiadach producenci mówili, że bardzo słuchają społeczności, bowiem to ich komentarzami się kierują. W tym przypadku jest oczywiste, że nie dotrzymują słowa...

Skąd: simy.pl



Moim zdaniem to jest tak przesłodzone, że aż mi niedobrze...
A po angielsku akcesoria nazywają się "Katy Perry Sweet Temptation"
Dzięki EA, może zaoszczędzę 40 zł...
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.03.2012, 14:01   #32
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Hmm... To już będą drugie akcesoria, których nie zakupię Szkoda miejsca na dysku na takie badziewie.

EDIT:
"gitara w kształcie babeczki" - ahahahahah, padłam!
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2012, 18:28   #33
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Akcesorii nie zbieram, ale mimo to nie mogę uwierzyć, że twórcy simsów posuwają się do czegoś takiego. Porażka na całej linii.
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2012, 18:30   #34
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

To na pewno będą świetne akcesoria i na pewno je kupię... No dobra, pozwoliłam sobie na malutki żarcik, bo prawda jest taka, że takiego kiczu nie zainstalowałabym, nawet gdyby ktoś mi sprezentował te akcesoria... Rany co oni chcą zrobić z Simsów?! Barbie w Krainie Gumisiów?! Niestety nie musimy czekać na potwierdzenie tych akcesoriów, na pewno powstaną, gdyż... ostatnio zgłaszałam błędy w Simsach do pomocy technicznej, i na liście dodatków są już te akcesoria...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2012, 14:04   #35
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Nie wiem, czy już ktoś czasem o tym nie wspominał, ale jak już chcą robić akcesoria poświęcone jakiejś gwieździe, to lepiej by im wyszło wykorzystanie Lady Gagi. Co jak co, ale jej wizerunki sceniczne i te inne duperele ..em... są jakby trochę lepsze od tych Katy Perry. I przede wszystkim jest z czego wybierać.
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2012, 15:07   #36
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Cytat:
Zaspokój potrzeby swoich Simów stylem wprost od Katy Perry.
Potrzeb moich simów to na pewno nie zaspokoi, a moich tym bardziej -_-
Cytat:
Barbie w Krainie Gumisiów?!
Umarłam

Generalnie to też ich raczej nie kupię. Dla mnie to akcesoria dla plastików (http://stuff.swir.us/2011/03/03/plas...tastik_763.jpg). Takie to wszystko rózowe i ble.
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2012, 17:37   #37
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Lubię Katy Perry, nawet bardzo, mam jej płytę, ok, ale to co oni tu robią to już przesada. Nie wiem w ogóle po co oni się decydowali na dodatek z jakąkolwiek gwiazdą. To jest w pewien sposób dyskryminacja innych ludzi - ktoś woli Gagę, ktoś Lovato, ktoś beatelsów, a ktoś coś jeszcze innego. W ogóle po kiego oni się decydowali na tą słodziutką Katy? Z California Girls i Last Friday Night? Jak już tak bardzo chcą Perry, to nie mogą to być żołnierskie akcesoria z Part Of Me, albo artystyczne/imprezowe w starym stylu z The One That Got Away? >>
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2012, 11:10   #38
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Tak, tak, zawsze na początku wymienią trzy najbardziej charakterystyczne przedmioty, a potem zapada złowieszcze "...i wiele, wiele więcej" Zauważyliście, że zazwyczaj oznacza to raptem dziesięć dodatkowych obiektów? Te legendarne już słowa padają w opisie niemalże każdego dodatku czy akcesoriów i za każdym razem wywołują na mojej twarzy kpiący uśmiech. Jeszcze trochę, a EA zostanie okrzyknięte "mistrzem niedotrzymanych obietnic"

PS Ostatnio zauważyłam, że lubię się na nimi znęcać, ale przyznajcie sami, że sobie zasłużyli. Wypuszczając na światło dzienne takie gnioty, jak "Słodki świat Katy Perry" (czy jakoś tak - mdli mnie od samej nazwy), muszą liczyć się z tym, że spłynie na nich fala niepochlebnej krytyki. Skoro z założenia seria The Sims miała być grą uniwersalną, skierowaną do jak największego grona odbiorców, dlaczego tworzą produkt, który całkowicie temu przeczy? Halo, jeśli Katy chce zarobić, niech z łaski swojej wciśnie swój ryjek gdzie indziej - ma przecież tyle możliwości! Ale nie, trzeba było wleźć z buciorami w świat simów i "uszczęśliwić" graczy babeczkową gitarą i drzewem z waty cukrowej...

Boże, widzisz i nie grzmisz.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2012, 11:28   #39
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Cytat:
Napisał ultraviolence
Boże, widzisz i nie grzmisz.
Dokładnie

Módlmy się za TS3, żeby to... to... to coś nie wyszło. Bo ja sam nie wiem co to ma być
__________________
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 17:07   #40
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To nie koniec Katy Perry w The Sims?

Ja chcę cukrowego Małego Kucyka! Najlepiej ze skrzydełkami, rogiem na czole i tatuażem w kształcie serduszka na... tyłku To największa Simo-tandeta w historii!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023