Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.09.2007, 19:59   #11
Kuba xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Hmm... No tak se czytam Wasze opinie i cieszę się, że nawet nie myślałem o kupieniu Podróży... Jest to już 6 dodatek i cały czas, dodatek po dodatku poziom gry, nie oszukujmy się spada Oczywiście wspaniałe opisy, zdjęcia itd. itd., ale jak przychodzi co do czego, to heh, nic nadzwyczajnego. Okazuje się, że dodatek się robi szybciutko nudny i gramy tak jak w The Sims 2. Tak więc jednak miałem rację: "Nie ma co przeżywać i podniecać się tylko dlatego, że tu czy tam coś przeczytaliśmy". Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.09.2007, 20:03   #12
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

mnie się tam ten dodatek podoba. poza faktem, że przez pół pobytu na dalekim wschodzie szukałam ninji>.<. zawsze gdy udało mi się go znaleźć, to albo był "zablokowany" <np. prze teleportował się pomiędzy dwoma ogrodzeniami, "w dołku", itp. >, albo zanim moja simka do niego podeszła, teleportował się gdzie indziej... a mi tak bardzo zależało na nauczeniu się teleportacji ;( . ale spróbuję następnym razem, bo teraz jestem nad morzem;p. i też bardzo podoba mi się opcja "opowiadania historii" xD. te obrazki są świetne xD.

P.S. ej, a u was też, gdy sim ma włączoną własną wolę co chwila chce tańczyć tai chi <czy jakoś tak>? o_O bo moja to bez przerwy>.<. wchodzi na parcelę - tańczy. zje coś - tańczy. skończy tańczyć - zaczyna jeszcze raz...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2007, 20:39   #13
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Osobiście mi się podoba,Wszystko jest fajne i narazie (jak dla mnie najleprzy dodatek) ale może rzeczywiście szybko się znudzi. Pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 09:48   #14
Stokrotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ten dodatek jest (jak dla mnie) najlepszy, chociaż może na równi z CPR. Narazie nie grałam za dużo, ale bardzo polubiłam wyspę Twikki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 11:46   #15
kloe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

mam pytanie czytałam gdzieś że będzie można wybrać się w góry przyczepą,czy to prawda?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 12:53   #16
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Yyy... Nie spotkałam się z taką opcją. Ok. moja opinia jest taka, że gra się fajnie, choc podejrzewam że bedę miała dzisiaj niebieskie sny. Mam dosyć wiecznego wczytywania!

Ostatnio edytowane przez Lilith : 08.09.2007 - 12:56
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 13:51   #17
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

denerwuje mnie kiszonkowiec .I jakis ludz(z wyspy Tiwkkii) i nad jego głowa pojawaiło sie +1 250 ,a to nei był kieszonkowiec .Wkurzyłam sie ,skasowałam ludzia i przerwałam wakacje .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 14:02   #18
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał Sacline
denerwuje mnie kiszonkowiec .I jakis ludz(z wyspy Tiwkkii) i nad jego głowa pojawaiło sie +1 250 ,a to nei był kieszonkowiec .Wkurzyłam sie ,skasowałam ludzia i przerwałam wakacje .
okradli cię? jak to wygląda? moja simka ma w obawach kieszonkowca...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 14:09   #19
ToLaoi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał kloe
mam pytanie czytałam gdzieś że będzie można wybrać się w góry przyczepą,czy to prawda?
hm szczerze powiem ze ja takiej opcji nie odkrylam iii nie widzialam nigdzie takiego czegos jak przyczepa..moze chodzilo o kemping pod namiotem tobie albo temu komus na innym chacie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2007, 14:11   #20
ToLaoi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał pocia
okradli cię? jak to wygląda? moja simka ma w obawach kieszonkowca...
kieszonkwioec ma na glowie taka duzy czarny cilinder..i cie wita i wkreca jakas historyjke i lapie za tylna kieszen ...jak cie okradnie ty ma w opjach do niego bij sie ii sie z nim bijesz i tyle jak wygrasz on ucieka ale potrfelu nie odzyskujesz ...ale on generalnie malo kradnie jakies 150 simoleonow
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023