Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.10.2014, 14:01   #11
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Livko, na twój komentarz liczyłam chyba najbardziej
Cytat:
Piecyk w korytarzu? Uzasadnij mi to.
Swoją drogą te drzwi wejściowe w stylu więziennych krat nie zachęcają do wejścia. I musi tam być bardzo zimno - naprawdę ciężko Ci będzie przeforsować swoją rację co do piecyka ;] (o ile się tego w ogóle podejmiesz) Nie uznaję tłumaczenia typu "to sztuka dla sztuki".
SPRÓBUJĘ SIĘ WYTŁUMACZYĆ. Jeśli wyjdzie mi to beznadziejnie to nie miej pretensji. ;p
Dom jest bardzo stary i nie ma tam centralnego ogrzewania, więc muszą sami palić w domu. Moi dziadkowie mają taki piec w łazience, inni w piwnicy. Jednak nie mam pojęcia czy ktokolwiek trzyma piec w korytarzu.
Cytat:
W części dziennej brakuje mi zasłon w oknach - wiesz, jak już postawiłaś na przytulność, tzn. obrusik, tulipanki, ładnie przystrojona choinka, to trzeba było pociągnąć to dalej!
Zabij mnie, ale mam beznadziejne zasłonki w grze. :/
Cytat:
Lewitujący napis "home" wywołał u mnie uśmiech na twarzy - dziękuję (no i w tak samo telefon - OMSP takie złośliwe!) No i wyjaśnij mi zasadność (tak, znowu) tej zasłonki nad blatem. Tu znowuż ona jest, moim zdaniem, niepotrzebna.
Nawet nie wiesz ile się męczyłam z OMSP! Miałam nadzieje, ze na zdjeciach nie będzie witać, że napis i telefon latają, a potem zapomniałam o tym i nawet nie zwróciłam uwagi, moja wina. A zasłonka nad blatem nie wygląda moim zdaniem tak źle, choć faktycznie jest zbędna. Z drugiej strony pomyśl sobie że przez chwilę chciałam tam dać zazdrostki. xD
Cytat:
Co do samego świątecznego klimatu, to trochę mi go brakuje. W "Na święta" doszło tyle fajnych ozdób na tę porę roku! Żałuj, że ich nie wykorzystałaś.
Świąteczny klimat to tylko mały dodatek, poza tym szukałam tych ozdób, np. prezentów pod choinkę itp, ale nie mogłam się odnaleźć w tym syfie z zawartością zmodyfikowaną.
Cytat:
Jakkolwiek rozumiem założenia wystroju a la vintage, tak maszynę do pisania zastąpiłabym czymś bardziej nowoczesnym - także ze względów praktycznych.
Nie, nie, nie. Maszyna musi być. Sama mam jedną w pokoju i ile bym dała, żeby działała jak należy. ;p
Cytat:
Czy to coś zrobione z wielu białych nitek i kawałka drewna to fotel? Oryginalnie, nie powiem, ale nie chciałabym wypoczywać w czymś takim
Gdyby dać tam jakąś poduchę, czy gruby, koc z owcy.. Przeżyłabyś.
Cytat:
Jak na pracownię krawcowej to za czysto tam ma
Bo to bardzo porządna dziewczyna! xD
Cytat:
Nie jest źle, ale ja cenię sobie przemyślane, dopracowane i konsekwentnie wykonane pod względem obranego stylu/założenia prace. Ten domek to - jak dla mnie - "radosna twórczość", a tą może wytłumaczyć się obecnie KAŻDY.
Nie mam pojęcia co to radosna twórczość... :x
Baaardzo dziekuje za komentarz!
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2015, 19:17   #12
Quixley
 
Avatar Quixley
 
Zarejestrowany: 01.07.2011
Skąd: Kraków
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 124
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Oglądałam ten dom już chyba z 5 razy , więc postanowiłam w końcu skomentować, bo stwierdziłam, że sama lubię jak ktoś komentuje moje (temat z października a tu już koniec stycznia ale każdy komentarz cieszy xD) ;D Dom wywarł na mnei duże wrażenie. Każde zdjęcie oglądałam z myślą "ale ładne <33". Parkiet w łazience trochę strange, bo w prawdziwym życiu zaraz by się zamoczył hehe, ale to moje zdanie Umeblowanie wszystkich pomieszczeń super, w paru miejscach obrazki nachodzą na meble (wanna i łóżko córki) ale i tak spoko (y)
__________________
[img]http://i62.************/2vw9oit.jpg[/img]



www.quixley.fbl.pl
Mój fotoblog z handmade
Quixley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2015, 19:02   #13
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Miło tu całkiem, owszem, tylko usunęłabym te malowidła znad wanny i dała je w inne miejsce. W realu to by się rozmyły od wody z wanny Podoba mi się ten stonowany beż dominujący w większości pomieszczeń.
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023