Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.11.2011, 18:01   #11
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Dziwne... U mnie wszystko w porządku z wyglądem dzieci...
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.11.2011, 18:10   #12
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Zgodzę się z simka334player. Przez wygląd simów nie gram w trójkę. Simy z drugiej części są nieporównywalnie piękniejsze i smuklejsze. Te z the Sims 3 są wielkie, barczyste, szerokie, brzydkie, stoją na rozkroku jak kibole przed bójką, sprawiają wrażenie niechlujnych. Tak, jak na forum widziałam parę stosunkowo ładnych postaci, tak w grze tak czy siak będą sprawiały wyjątkowo marne wrażenie. Nigdy nie zamienię the Sims 2 na the Sims 3. Jest przeogromna różnica między simami, na niekorzyść najnowszej części.
Aoi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2011, 09:34   #13
Vicia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mało gram w Simy dlatego mam prośbę do Was, proszę pokażcie Swoje simowe dzieci.
Proszę o fotkę potworków: simka334player,Pani Szatanowa,Ebony,AoiNamida,ginsei.
Proszę też o fotkę kucykowatego gnoma Fatumkę.
Przynajmniej będę widziała ja i inny, jak one wyglądają. No chyba, że jest już taki dział,
to poproszę o prze-kierunkowanie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2012, 23:28   #14
Sharise
 
Avatar Sharise
 
Zarejestrowany: 01.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Sporo rzeczy mnie irytuje w The Sims 3.
Po pierwsze: dzieci. Są dość paskudne, zwłaszcza te ich nosy, jakby je ktoś zglanował- takie szerokie i płaskie. I zawsze mają głupie wyrazy twarzy.
Po drugie: Strasznie mnie denerwuje to, że zawsze muszę "czyścić" miasto z niechcianych i pojawiających się niewiadomo, niemowląt. A czasami także z maxisowych lokatorów, którzy wprowadzają się do moich simów.
Po trzecie: czasami simy po prostu znikają. I nie, nie chodzi o to, że stają się niewidzialne, po prostu ich domy są puste, inne simy już nie mają ich w kontaktach. Po prostu przepadają.
Po czwarte: nawet, jak wyłączę wolną wolę i postęp historii, simy i tak robią, co im się żywnie podoba. Romansują, a potem rusza na nich cały tłum wkurzonych znajomych
I sporo innych rzeczy, których nie pamiętam na chwilę obecną.
Sharise jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2012, 14:58   #15
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Oto moja krótka lista rzeczy, które denerwują mnie w trójce najbardziej:
- kompletnie nieudana gra świateł (co w szczególności widać na simach - do refleksów na wodzie nie mam zastrzeżeń, są idealne),
- masowe rozmnażanie się zwierząt (nie wkurzałoby mnie to tak bardzo, gdyby działo się to w maxisowych rodzinach, ale oczywiście to moje domy muszą być zasypane niechcianymi kociętami/szczeniakami... i weź je potem kasuj ),
- denerwuje mnie to, że kosz na bieliznę musi stać w każdym pomieszczeniu, gdzie sim ma możliwość zmiany ubrania, aby te nie lądowały na podłodze... Nie wystarczyłoby, gdyby w domu znajdował się TYLKO JEDEN kosz na brudy, który "zbiera" to wszystko? Niepotrzebne zagracanie mieszkania A teraz wyobraźcie sobie, że te sześć koszy (salon, siłownia, łazienka, piwnica/garaż ze stołem laboratoryjnym, sypialnia, pokój dzieci), które macie porozstawiane po całym domu, trzeba opróżnić, żeby zrobić pranie. Zajmuje to strasznie dużo czasu! Pralki tylko utrudniają simom życie, zamiast je ułatwiać...
- wkurza mnie to, że simy nie mogą jeść, przytulać się na kanapie albo bawić się ze zwierzakiem siedzącym na kolanach, równocześnie oglądając telewizję - głupota,
- spacer z psem na smyczy jest strasznie monotonny - dodałabym parę "smaczków", aby go urozmaicić. Mam np. na myśli sytuację, w której zwierzak wyrywa się simowi i biegnie za jeleniem, głośno ujadając... Oczywiście chwilę by sobie pobiegał i wrócił do właściciela
- simowie przenikający przez pędzące samochody,
- brakuje mi też możliwości wspólnego galopowania na koniu z innym simem czy chociażby wybrania się z nim na jogging.

To na razie wszystkie moje zażalenia, ale jakbym się tak głębiej zastanowiła, pewnie byłoby ich więcej. Dwójka rządzi
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2012, 19:04   #16
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie wkurzają opiekunki które, dopiero jak nakieruje kamerę z powrotem na dom to one dopiero wtedy się dziećmi zajmują, no i sprzątaczki które czasami, brudnych ubrań nie sprzątają.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2012, 13:10   #17
JuliaM
 
Avatar JuliaM
 
Zarejestrowany: 04.08.2012
Skąd: Sunset Valley
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Troszkę mnie dziwi takie narzekanie na urodę Simów, bo da się stworzyć atrakcyjną postać, nie jest to nawet szczególnie trudne. Natomiast wszystkim chyba podoba się to, że ta gra jest jakąś tam namiastką prawdziwego życia, a w prawdziwym życiu nie każdy jest przecież piękny. To trochę próżne z Waszej strony.

Mnie denerwują najbardziej te "zawiechy" simów, czasami zostaje mało czasu do powiedzmy wyjścia do pracy, a postać potrafi zastanawiać się 15 minut zanim pójdzie do lodówki coś zjeść To mnie najbardziej irytuje, ale tak poza tym to nie mam większych zastrzeżeń.
__________________

Express yourself, don't repress yourself

I'm breakin' all the rules I didn't make
JuliaM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 13:38   #18
Ariall
 
Avatar Ariall
 
Zarejestrowany: 17.08.2011
Skąd: Pisz, Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Oj... Długo by wymieniać, ale postaram się podołać.
- wieczne problemy z grą; przy zapisie nie wiadomo skąd i czemu wyskakują błędu zapisu 12, 14, 16... Nie da się (przynajmniej u mnie) stworzyć wielkiego drzewa genealogicznego, bo zaraz wszystko siada i nie da się zapisać dotychczasowej rozgrywki
- wywalanie gry do pulpitu po wydaniu nowych dodatków; owszem, często łaty pomagają temu zapobiec, ale... czemu płacę za coś, co jest zbugowane od samego początku?
- wcześniej wspomniane dzieci simów; ich monotematyczność mnie razi. Każde wygląda identycznie - płaska twarz, okrągły nosek, oczy jak pięciozłotówki i są jakieś... zgarbione?
- zwierzaki i ich niekończące się potrzeby; ja rozumiem, że to ma odzwierciedlać prawdziwe życie, no ale... c'mmon! Nie znam nikogo, kto kąpałby psa co trzy dni. (tak, wiem, że za punkty można kupić czaderską... myjkę? która rozwiązuje problem, jednak to i tak dalej uciążliwe)
- brak typowych interakcji, które są częścią prawdziwego życia, jak np. wspomniany wcześniej jogging razem z przyjacielem
- simy jak i inne samochody są widmo!; chodzi tu o także wcześniej wspomniane przenikanie Simów i innych obiektów przez samochody... może to nie jest wielki problem, jednak razi mnie to, gdy Sim jadący rowerem zostaje "przejechany" przez sąsiada jego starym gratem...
__________________
Ariall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 14:10   #19
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

błędy zapisów...gra się wyłacza przydało by się więcej interakcji. Samochody... o tym wsiadaniu nie wspomnę, ale mogliby się postarać i np. żeby sim trochę zwolnił przed zakrętem i nie przejeżdżał rowerów.. ehh dużo jest rzeczy które można by było wymieniać... :/ Nigdy nie można mieć wszystkiego

Ostatnio edytowane przez easey : 17.08.2012 - 14:12
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2012, 14:57   #20
Owieczka12456
 
Avatar Owieczka12456
 
Zarejestrowany: 14.09.2011
Skąd: Bridgeport ;)
Płeć: Kobieta
Postów: 21
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

tak samo jak poprzedniczkę błędy zapisu i też mnie wkurza jak chce iść normalnie np. do parku (całą rodzinką) a tu już pojawia się randka u dorosłych simów i nie lubie jak sims zatnie się w jednym miejscu i trzeba go resetować
Owieczka12456 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023