Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.12.2014, 00:34   #1
April Black
 
Avatar April Black
 
Zarejestrowany: 23.12.2014
Skąd: Toruń
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 11
Domyślnie Nieoczekiwana zamiana Simów, czyli bardzo dziwny błąd.

Mam w The Sims 4 rodzinkę składającą się z trzech współlokatorek. Grałam nimi już dosyć sporo, wszystkim trzem zdążyłam już wylevelować kariery, więc można powiedzieć, że całkiem się do nich przywiązałam. Postanowiłam jednak stworzyć kolejną rodzinę - młode małżeństwo. Stworzyłam kobietę, ale przed tworzeniem faceta dodałam na chwilę jedną simkę z pierwszej rodziny (powiedzmy że miała na imię Charlie, żeby się nie mieszało kto jest kim).Tę wersję, którą miałam zapisaną w galerii, dodajmy. Sprawdziłam jedną rzecz, po czym usunęłam ją z rodziny i zajęłam się tworzeniem mężczyzny (dajmy na to Edwarda). Skończyłam tworzyć to małżeństwo, wprowadziłam ich do domu w tej samej okolicy, a potem chciałam wrócić do tej parceli, na której mieszkała Charlie. I tu doznałam niemałego szoku, bo okazało się, że... Charlie została zastąpiona Edwardem, którego stworzyłam przed chwilą. I nie chodzi mi tutaj wcale o to, że Charlie zniknęła, a na jej miejsce pojawił się Edward. Nie, ten facet ma dokładnie te same kontakty, umiejętności i poziom kariery co Charlie. Różni się jedynie wygląd i nazwisko (no i rzecz jasna płeć). Mało tego. Moja gra najwyraźniej uważa, że Edward mieszka teraz jednocześnie w dwóch domach - w domu Charlie i w swoim. Ktoś wie, o co tutaj chodzi? Czy to jakiś szalony błąd gry, czy to po prostu April nie umie się jeszcze posługiwać galerią i coś pokiełbasiła? Zależy mi na odzyskaniu Charlie. Mam ją co prawda jeszcze w galerii, więc od biedy mogę ją znów dodać do tej rodziny, ale trochę szkoda mi tych wszystkich umiejętności, no i kariery (9 poziom!). Jakieś pomysły?

Ostatnio edytowane przez April Black : 25.12.2014 - 00:38
April Black jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.12.2014, 17:30   #2
Isabell
 
Zarejestrowany: 02.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nieoczekiwana zamiana Simów, czyli bardzo dziwny błąd.

Mam ten sam problem tyle, że to dwie simki się zamieniły. Pewnie już zapisałaś grę. Ja wyszłam do menu bez zapisywania (czyli rodzinka nie została wprowadzona) i było normalnie. Tylko teraz moje simki nie znajdą sobie chłopaków :/.
Isabell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2014, 17:08   #3
April Black
 
Avatar April Black
 
Zarejestrowany: 23.12.2014
Skąd: Toruń
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nieoczekiwana zamiana Simów, czyli bardzo dziwny błąd.

Czyli to jednak błąd gry. Niestety, w międzyczasie zdążyłam zapisać grę (kiedy jeszcze nie zorientowałam się, że moi Simowie się zamienili) Więc teraz już trochę po ptakach. Przez te parę dni próbowałam na różne sposoby to odkręcić, ale Simki jak nie było, tak nie ma. W dodatku przez to teraz i jedna, i druga rodzina jest zabugowana (żona Edwarda w ogóle nie ma go w kontaktach, w obu rodzinach ma różne cechy itp.). Dość skutecznie uniemożliwia mi to rozgrywkę. Chyba niestety będę musiała skasować tego Sima, a Charlie przywrócić z galerii, bo innej opcji nie widzę.
April Black jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2015, 11:46   #4
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nieoczekiwana zamiana Simów, czyli bardzo dziwny błąd.

Mam to samo, Simy mieszkają w dwóch domach i jak idą gdzieś, to są w oknie ci Simowie, których znał pierwszy Sim.
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2015, 15:24   #5
Sweet rabbit
 
Avatar Sweet rabbit
 
Zarejestrowany: 02.06.2014
Skąd: Magiczne Miasto Żelków Mocy
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nieoczekiwana zamiana Simów, czyli bardzo dziwny błąd.

Też miałam ten problem, ale reinstalowałam grę, bo nikt nie wiedział jak pomóc (i chyba dalej nikt nie wie).
Sweet rabbit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2015, 09:56   #6
Isabell
 
Zarejestrowany: 02.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nieoczekiwana zamiana Simów, czyli bardzo dziwny błąd.

Aktualizacja naprawia ten błąd
Isabell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023