Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.10.2009, 20:34   #21
Color
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

A myślisz że nie szukałem dodatków?
I nic ciekawego nie znalazłem i były brzydkie... A jak coś znalazłem to nie pojawiło się w grze...
Okey nad piątym popracuję....
Gdy mówiłaś ''Gdy przyszła mama Kasi na jej ślub, normalnie sobie porozmawiały? Nic "głębszego"? No naprawdę'' to te ''głębsze'' sprawy wyjaśnią sobie w 5 odc.
Bo w 5 odcinku wiele się wydarzy Szykuje się tragedia.
P.S Wie kto gdzie pobrać pistolet w simsach 2
Wow 100 post

Ostatnio edytowane przez Color : 14.10.2009 - 20:41
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.10.2009, 21:25   #22
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 960
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Cytat:
Napisał Color Zobacz post
DAJCIE MI BANA I CO? Ludzie porawiłem: grafikę,dymki,kryształki,są napisy,Movie Marker a wy się ciągle czepiacie to forum jest zarozumiałe!
A co do ortografii mam prawo się pomylić mam 10 lat! A nie 36!
Okej, bez nerwów. Chcemy Ci pomóc, a nie wpędzać Cię w kompleksy. Fajnie, że poprawiłeś te rzeczy, bo jesteś na drodze do jakiejś sensownej pod względem wyglądu produkcji. Co do fabuły, to nie każdy rodzi się nie wiem jak utalentowany i nie z każdego można zrobić Woody Allen'a. Skoro mu się to podoba, to niech kręci. Ja już przestaje wytykać błędy, bo widzę, że coś robisz w tym kierunku i dobrze .

Cytat:
Napisał Color Zobacz post
A myślisz że nie szukałem dodatków?
I nic ciekawego nie znalazłem i były brzydkie... A jak coś znalazłem to nie pojawiło się w grze...

Co do dodatków, to być może źle zainstalowałeś. Wejdź w poradniki i jest tam na bank jakiś temat o dodatkach. Poza tym niektóre z nich wymagają określonego dodatku (nie tyczy się to ubrań, fryzur, makijażu itd. ). Po włączeniu gry trzeba nacisnąć, że chcesz aby zawartość zmodyfikowana pojawiła się w grze.

pensive.
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 21:41   #23
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Cytat:
Napisał Color Zobacz post
Ja też umiem się postawić i nie wytrzymam tego że mnie ciągle obrażacie! Dość! Bez przerwy mnie przedrzeźniacie i nie wytrzymam tego!
DAJCIE MI BANA I CO? Ludzie porawiłem: grafikę,dymki,kryształki,są napisy,Movie Marker a wy się ciągle czepiacie to forum jest zarozumiałe
No i kogo to obchodzi? Nikt cię tu na siłę nie trzyma. Coś nie pasi - wypad. A nie tutaj jakieś fochy.
Cytat:
A co do ortografii mam prawo się pomylić mam 10 lat! A nie 36!
Nie rozśmieszaj mnie chłopcze.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 23:07   #24
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Kogo to obchodzi? Chociazby administracje (przynajmniej powinno obchodzic..) wkoncu dzieki nam to forum istnieje...wiec troche wiecej kultury dla mlodszego kolegi

Widac robisz postepy to bardzo duzy +, dobrze ze krecisz juz w tak wczesnym wieku, bedziesz mial czas zaglebiac techniki montazu i zaczniesz przechodzic na lepsze programy jak chociazby Sony Vegas, najwazniejszy jest pomysl bo samymi "efekcikami" tez sie nie zablysnie, a widzialem juz kilka produkcji (na tym forum tez) gdzie tylko montaz byl perfekt a reszta lezala

Trzymam kciuki i zycze powodzenia
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2009, 14:51   #25
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Cytat:
Kogo to obchodzi? Chociazby administracje (przynajmniej powinno obchodzic..) wkoncu dzieki nam to forum istnieje...wiec troche wiecej kultury dla mlodszego kolegi
Mamy na forum NAPRAWDĘ wielu użytkowników (w końcu czy to nie nasze forum jest największym forum o Simsach w Polsce?), codziennie rejestrują się nowi.
Jeśli odejdzie jeden user, wcale nie ma tragedii. Gorzej, gdy opuści nas kilkaset userów- wtedy możemy zacząć się zastanawiać co robimy nie tak (administracja ofc).

Ale do rzeczy.
odcinek 4- nie żebym przesadzała, ale widać poprawę! Przeskoczyłeś trochę z tą akcją, odcinek pod względem fabuły (a właściwie życiowości) też kiepski (ledwo co stała się dorosłą a ten już się jej oświadczył- jak myślisz, czy w realu też tak jest?). Poza tym, oświadczyny zazwyczaj odbywają się, gdy młodzi są sam na sam. Poza tym- romantyczna atmosfera, zdenerwowanie u oświadczającego się chłopaka... Po prostu chwila przepełniona uczuciami, prawdziwe przeżycie! Ty potraktowałeś to strasznie sucho... Zaraz mi powiesz- a co dziesięciolatek może o tym wiedzieć?
Fakt, może nie wiesz nic na ten temat, ale takie jest życie. Jesteś jeszcze dzieckiem (nie mam zamiaru Cię obrazić tym stwierdzeniem, ale taka jest prawda), na niektóre sprawy patrzysz mniej poważnie aniżeli taka 15-latka (mówię tu o sobie). Ale tworząc takie sceny zamień się na chwilę w bohaterów. Dobrze rozwinięta wyobraźnia bardzo pomaga artystom- pisarzom, malarzom a nawet reżyserom. Rozwijamy ją np. przez czytanie książek.
Zabawiłam się w nauczycielkę (ave moja mama! ), ale mam nadzieję, że mój wykład przyniesie efekty.
Oprawa graficzna też nie zachwyca. Jeżeli np. sam nie potrafisz zbudować ładnego domku skorzystaj z neta, gdzie znajdziesz miliony ładnych domków.
odcinek 5- skąd ona wiedziała, że ta kobieta to jej mama? Wgl ta scena jest tak jak te oświadczyny- sucha i pozbawiona uczuć. SZTUCZNA po prostu. Masz nad czym pracować przy tworzeniu poszczególnych dialogów... Sama przysięga też wyssana z palca. Chyba masz w domu książeczkę do nabożeństwa? Tam jest napisana ta cudowna formułka- wystarczy poszukać
I muzyka też mogłaby być inna, bo ta nie jest zbyt dobrze dobrana.
Widzę, ze to koniec sezonu pierwszego... Domyślam się, co będzie w drugim i podejrzewam, że fabuła również będzie kiepska
No ale cóż- może kiedyś i w tym się poprawisz ;]

@down: a co ma piernik do wiatraka?

Ostatnio edytowane przez Liv : 15.10.2009 - 15:49
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2009, 15:34   #26
papatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Mamy na forum NAPRAWDĘ wielu użytkowników (w końcu czy to nie nasze forum jest największym forum o Simsach w Polsce?), codziennie rejestrują się nowi.
Jeśli odejdzie jeden user, wcale nie ma tragedii. Gorzej, gdy opuści nas kilkaset userów- wtedy możemy zacząć się zastanawiać co robimy nie tak (administracja ofc).
Możliwe... ale na CS co chwilę ktoś się rejestruje (kiedy nie spojrzysz na Stronę Główną jest nowy user.). // Sorry za offtop.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2009, 15:10   #27
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Już nie będe wspominac tego co inni bo po co...ale mnie poprostu dobija to że w kazdym odcinku musze słyszec ciągle te 2 same piosenki oO...I te 2 ostatnie odcinki...Są sobie urodziny na dworze....Nagle 5 min potem robią se wesele bo im tak przyszlo na mysl ,z nikad przychodza se goscie ,wsrod nich matka ktora przed weselem im osiwiala ,pogadala chwilke z mamusia i pomysla ''No zrobmy to wesele wkoncu! ; )'' ...Moze sprobuj posiedziec nad serialikiem miesiac przynajmniej to moze ci cos wyjdzie...
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2009, 20:37   #28
Color
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Te dwie piosenki JUŻ NIGDY SIĘ NIE POJAWIĄ zamiast tego będą zupełnie inne:
odcinek 5: http://www.youtube.com/watch?v=XQne9isHzwY
A co do 6 to mam już pomysł.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2009, 21:34   #29
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Jak można włączyć auto?
Napisy na pół strony nie są dobrym rozwiązaniem...
A ta kłótnia to aż... Wyrzuciła dopiero co odnalezioną matkę tylko dlatego, że BEZPODSTAWNIE posądziła ją o śmierć jej ojca (głupie, ale nvm)
SZCZEGULNIE rozwaliło mnie.
O błędach w dialogach już nie wspominam.
Heh, jest troszkę lepiej ale i tak cały czas słabo.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2009, 22:20   #30
bubel-96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Buhaha xDD
Cóż, ja się nie zirytowałam - ja się śmiałam
Co głupsze (bez obrazy) teksty, tym bardziej mi poprawiłaś humor. "No to bierzmy ślub!" (czy jakoś tak xD)
Błędy, błędy, błędy... Nie lubisz słownika? Masz google i jeszcze kilkanaście stron na których wystarczy wpisać słowo i błąd ładnie zostanie wyłapany.
Cóż, osobiście wole Rihanne od Miley, ale nvm...

Tyle ode mnie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023