Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.01.2015, 17:30   #1
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Co was denerwuje w TS4?

Z tego co pamiętam, były takie tematy dot. poprzednich części, więc czemu nie czwórka? Jest coś, co was szczególnie denerwuje?

U mnie już kilka rzeczy się uzbierało:
- Sprzęty domowe dużo częściej się psują niż brudzą... Wtf?
- Sprzątaczka nie przychodzi/nie sprząta wszystkiego, simowie wynajęci do roli barmana/muzyka nie wypełniają swoich obowiązków.
- Proces przygotowania drinków trwa strasznie długo. Przez większość czasu sim gapi się w przestrzeń. Przez to parę razy nie zdążyłam wykonać zadania na przyjęciu.
- Simowie-stalkerzy, stoją pod drzwiami po kilka godzin. Podczas, gdy moi simowie byli w pracy (9 - 5) mamusia jednego z nich przyszła 4 (!!!) razy.
- Szybkie przewijanie 3, które jest tak naprawdę szybkie , gdy simowie śpią/ nikogo nie ma w domu, w innym wypadku przewija mniej więcej jak tempo 2. Generalnie to działa jak chce. Odnośnie poprzedniego punktu - jak przyjdzie ktoś pukać do drzwi, nawet kiedy nikogo nie ma, tempo automatycznie zwalnia na te 852451 godzin, zanim niespodziewany gość zrozumie, że dom jest pusty. Czasem nie "zaskoczy" na szybkie obroty z powrotem, więc oczekiwanie na powrót moich simów z pracy trwa wieczność.
- Kałuże. Mam parę roślin w ogrodzie i po podlaniu ich zostają kałuże. I zajmuje całą wieczność zanim wsiąkną ,a wytrzeć się nie da. I podopieczni się denerwują, bo przecież brudno w ogrodzie.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.01.2015, 17:52   #2
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Cytat:
Napisał Orzechowo Zobacz post
- Simowie-stalkerzy, stoją pod drzwiami po kilka godzin. Podczas, gdy moi simowie byli w pracy (9 - 5) mamusia jednego z nich przyszła 4 (!!!) razy.
To + tworzenie imprez... na początku nie wiedziałam, że jak stworzę imprezę to rozpocznie się ona chwile po jej zorganizowaniu :v plus niektóre zadania są beznadziejne i nie starcza mi już na nie czasu :x
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2015, 20:25   #3
Wymiatacz
 
Zarejestrowany: 16.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Kiedy simka ma rodzić to ona zamiast zadzwonić po karetke czy taksówkę to po prostu sama z buta idzie do szpitala!
Wymiatacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2015, 11:41   #4
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Wiem, że kiedy pisałam "recenzję" (w sumie recenzją bym tego nie nazwała haha XD) na temat gry, stwierdziłam, że brak małych dzieci właściwie mi nie przeszkadza. A teraz, w miarę gry, coraz bardziej denerwuje mnie brak czegoś pomiędzy niemowlakiem a dzieckiem. Z niemowlakiem za dużo nie da się robić i jest ciągle "przyklejony" do kołyski. Fajnie by było, gdyby dodali takie 3-4 lenie dzieci, które jeszcze nie chodzą do szkoły, ale są bardziej samodzielne od małych dzieci z poprzedniej części gry.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2015, 10:28   #5
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Jak przetestowałam 4 to denerwujące jest spadanie potrzeb. Bo simy idą do pracy i wracają z niej totalnie wykończeni a jak mają duży ogródek i dziecko to jest masakra no i te codzienne zadania do pracy to też jest wnerwiające. To tyle jeśli chodzi o denerwujące rzeczy w tej cześci
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2015, 11:45   #6
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Największym minusem dla mnie jest brak dzieci w wieku pomiędzy niemowlęciem a dzieckiem chodzącym do podstawówki TS2 i TS3 przyzwyczaiły do tego, że są, że jest mnóstwo fajnych interakcji i opcji dla tej grupy wiekowej a tutaj z kołyski wyskakuje od razu taki dziesięciolatek
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2015, 21:23   #7
PinkQueen
 
Avatar PinkQueen
 
Zarejestrowany: 05.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Mnie bardzo denerwuje prowadzenie kamery w TS4 (np. przewijanie na krawędziach - na prawo i na lewo się da ale w górę i w dół już niekoniecznie - muszę ciągle używać strzałek co po pewnym czasie staje się niewygodne, lub żeby przybliżyć i oddalić lub przekręcić widok trzeba otworzyć panel kamery (nie lubię posługiwać się klawiszami więc zawsze przybliżam/oddalam/przekręcam obraz tymi przyciskami) a we wszystkich innych częściach panel taki był ustawiony w wygodnym miejscu), brak małych dzieci, nie podoba mi się także ta mapa :/
PinkQueen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2015, 17:33   #8
plague9277
 
Zarejestrowany: 04.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

znikający znajomi z panelu znajomości są bardzo denerwujący. nie raz miałam taką sytuację...nie wiem, czy jestem w tym osamotniona, może wy też tak macie? a może ktoś znalazł na to jakiś dobry sposób - może coś robię źle?
plague9277 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2015, 20:12   #9
Lexa
 
Avatar Lexa
 
Zarejestrowany: 09.04.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Mnie bardzo denerwowało tempo jedzenia Simów, było zdecydowanie zbyt wolne - Simy potrafiły wziąć kilka gryzów, gapić się przez pół godziny w przestrzeń i dopiero zacząć znowu jeść. Na szczęście znalazłam moda, który naprawia ten błąd. Podobnie było ze znajomymi Simami, które cały czas tkwiły pod moim domem, na to też znalazłam moda. Czego jeszcze nie udało mi się naprawić to fakt, że kiedy dwoje Simów rozmawia i jednemu z nich każę zrobić coś innego, on nie przerywa rozmowy i muszę anulować ją ręcznie - dopiero wtedy idzie wykonać tę drugą czynność, co jest szczególnie irytujące przy większej ilości Simów w rodzinie. Często mi się zdarza, że Simy samoistnie podejmują czynności w rozmowie, które skutkują obniżeniem relacji - mimo wyłączonej własnej woli, co też mnie irytuje. Po to w końcu wyłączam tę własną wolę, by Simy nie robiły, co chcą. :/
__________________
Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning.
Lexa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2015, 23:56   #10
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Mi najbardziej przeszkadza to że w pomieszczeniach jest wiecznie ciemno
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023