Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.07.2007, 08:26   #91
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Tak jak wiele osób wspomniało... TS1 ma swój klimat i ja też tak twierdzę. Gdy włączam TS1 przypominają mi się te młodsze lata... pierwsza klasa, druga... a teraz co chwilę wchodzą jakieś nowe simsy a to Zwierzaki, a to Cztery Pory Roku. Mam wszystkie części 1 i faktycznie, fajnie się gra A co do nudzenia się przy TS1... to zależy (przynajmniej ja tek mam) od nastroju
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.07.2007, 11:51   #92
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Ja już w The Sims 1 nie gram, ale głównie z takiego powodu że płytka z The Sims Plus (simsy od zwykłych do zwierzaków) mi się zepsuła Zgadzam się z opiniami przedmówców, że jedynka ma ten jedyny w swym rodzaju klimat, a ja jak gdzieś zobacze np. fotki z jedynki to od razu przypominają mi się stare czasy.. Pamiętam jak chodziłam do 4 kl podstawówki i dostałam Simsy pod choinkę, a potem to grałam w nie całymi dniami i nocami Później wszyscy moi znajomi i większość osób u mnie w klasie miało simsy i cały czas się o nich gadało... Ech stare dobre czasy, to było aż 6 lat temu... ale się pogrążyłam w wspomnieniach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2007, 20:58   #93
Kinqua
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Łeeeee nuda buda simsy 1 i dwa sie mi już dawnooooo znudziły czekam na 3jke
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2007, 14:16   #94
ddd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Ja gram w jedynkę, bo nie mam dwójki. Myśle, że gdybym ją miałam to bym nie grała w jedynkę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2007, 15:26   #95
memęto mori
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

mi się dwójka włącza baaaardzo długo, nie chce mi się czekać tyle. No i już nie nadążam z tymi dodatkami, co chwile coś nowego wychodzi - a to na studiach, nocne życie czy inne... W TS1 chociaż wiem ile ich jest Ale od czasu też w TS2 gram, jak mam więcej czasu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2007, 22:38   #96
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Ja własnie sobie wczorja zainstalowałam jedynke Ahh ta gra ma swój klimacik...2 już takiej nie ma! Zauważcie ze obiekty maxixowskie w 1 są bardziej znośne niż w 2.
Nie wspominając już o muzyce w grze.... szczeże to specjalnie zainstalowałam wszystkie dodatki zeby wrzucić muzyczke z gry na ipoda Ambitne. No już jak więc zainstalowałam to trzeba sobie pograc! The sims 1 to klasyka! The sims 2 to po prostu dobry sequel! Niech żyje MAXIS
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2007, 12:22   #97
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

dlaczego sims1? Bo jak coś się zepsuje to jestem sama w stanie prawie wszystko u siebie naprawić. The Sims 2 jest o wiele bardziej złożone i skomplikowane pod tym względem. Nie stać mnie na TS2, czasami jak jakaś dobra kumpela pożyczy to sobie pogramy ale jednak jak wszyscy twierdzą: ts1 ma swój niepowtarzalny klimat któremu dwójka nie dorówna mimo większych możliwości ;-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2007, 22:32   #98
beliel
 
Avatar beliel
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,060
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Wczoraj z nudów przeszukiwałam półki z nadzieją, że natrafię na jakąś porządną grę. Znalazłam Simsy 1. Natchnęło mnie żeby odczuć urok starej już gry. Postanowiłam zainstalować. No i... zaczęłam od nowa namiętnie w to grać ^^ Szczerze to dwójka już dawno mi się znudziła. Jednak te dwie części to nie to samo... Simsy 2 może i mają więcej opcji, możliwości, ale pod pewnym względem nie dorównują 1... Ten 'klimat', że tak powiem... Całkiem inny.
A tych czasów z samą jedynką, bez żadnych dodatków chyba nie zapomnę... ^^ Jak to się grało i kłóciło z koleżanką u kogo aktualnie będzie przebywać gra... Ah, to były czasy... ^^" Aktualnie mam zainstalowane wszystkie dodatki, jakoś tak nie mogłabym grać samą jedynką ;d

Cytat:
Napisał ĈĦĂŇĖĻ
Nie wspominając już o muzyce w grze....
Taaak, zgadzam się całkowicie : D
beliel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2007, 12:07   #99
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Ja gram jeszcze w The Sims 1 np. dlatego ,że je lubię i mam do nich sentyment, bo zawsze grałam w nie z moją psiapsółą z którą teraz się nie widuję,bo się przeprowadziłam. Dlatego,że ludzie żyją dłuuuuugo. Bo gra jest trudniejsza, bo dodatki są fajniejsze. Ja uwielbiam grać w 1, chociaż ostatnio kupiłam sobie 2 i też mi się podoba, chociaż he he te gry mimo tego samego celu i "szkicu" są bardzo różne no to chyba na tyle pa :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2007, 14:28   #100
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kto jeszcze gra w The Sims1 i dlaczego?

Czasem poprostu chce się pograć w coś, co kiedyś dawało tyle przyjemności co w dzisiejszych czasach TS2 A tak na poważnie, w TS1 jest parę fajnych dodatków (gwiazda, abrakadabra), jakich na razie brakuje w wersji trójwymiarowej Simów Myślę, że jeszcze dlatego mnie do nich ciągnie. Mam wszystkie dodatki i przez to więcej możliwości niż w TS2
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023