Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.12.2004, 17:15   #1
Nagha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Sima ugryzła świnka morska - jak go wyleczyć?

Moj simek kaszle i smarcze bo ugryzla go swinka morska!Co mam zrobić?P.S. Mam maluteńko nowych dodatków w SWIATOWYM ZYCIU!

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 10.06.2012 - 10:44
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.12.2004, 17:23   #2
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Poszukaj w wyszukiwarce, po twoich postach mozna postac ze jesteś tu już dość długo...
 
stare 22.12.2004, 16:39   #3
nuri
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

przecież taki tematów była już masa! nu nu nu, nieładnie, tyle już czasu być użytkownikiem forum i zapominać o opcji "szukaj".
 
stare 22.12.2004, 18:41   #4
Vavill
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

bylo pełno takich tematów .... następnym razem skorzystaj z wyszukiwarki.... Twooj sim po tym kaszleniu umrze ale mozna go uratofac po przez miksturke koloru białego lub odpoczywanie :wacko: ...A w stwierdzeniu "mam malutko dodatków..." niemozemy nic wywniąskowac bo albo w swiatofym zyciu jest mało dotatków albo ni sie nie zainstalowały :\
 
stare 23.12.2004, 09:26   #5
froggermile
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ojej... tylko na nią krzyczycie. mamy sobie pomagac, nie?? twoj sim musi wypic bialy napoj zrobiony na stole alchemika. jest tez inny sposob: sim musi duzo spac, myc sie,itp. najlepiej nie wysylac go w tedy do szkoly/pracy. po kilku dniach powinien wyzdrowiec. tylko zlikwiduj swinke morską!!!!!
 
stare 23.12.2004, 09:34   #6
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój sim był kiedyś chory to kazałam mu siedzieć przy kominku, pić ciepłą cherbatkę, nie wychodził w ogóle z domu, dużo leżał w łóżku i.... WYZDROWIAŁ!! Możecie nie wirzyć ale to prawda i to było w pierwszej części simów!!
------------------------------------------------------------------------------------- - - - - - - - -
Jak mam go wyleczyć?
 
stare 23.12.2004, 10:14   #7
Vavill
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nina2 nie roob z tego takiej sensacji ze wyzdrowiał.... bo to przecież jasne ze wyzdrowieje jak bedzie dużo spał odpoczywał itp. pisalismy o tym powyzej.... wiesh czytaj innych posty bo takie podniecanie się czyms co jest oczywiste jest troche przytłaczające
 
stare 23.12.2004, 14:17   #8
Bloom11
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Masz anasta zainstalowane zwykłe simy i światowe zycie?? bez simów 2?? Raczej nie da się go wyleczyć a po za tym nina2 (czy podobnie) nie da się w zwykłych simach pić herbaty a jak nie będzie chodził do szkoły (nie w simach 2) to zabierze go opeka społeczna a po za tym nina2 coś mi sie wydaje że ściemniasz :wacko: :happy2:
 
stare 23.12.2004, 14:44   #9
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nina2
pić ciepłą cherbatkę
tak, co jeszcze? Moze brał polopirynę -_-
 
stare 23.12.2004, 19:46   #10
Vavill
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dobrz to mozna zamknąć temat bo wszyscy jeszcze powymieniają co sim niny moogł robic :\
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023