Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.01.2012, 11:18   #121
Shannon
 
Avatar Shannon
 
Zarejestrowany: 01.01.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 681
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał figa Zobacz post

5. Otwierane okna, już teraz istnieją na to mody, czyli jest zapotrzebowanie na taką opcję.
taka opcja naprawdę urealniłaby grę imo
i np. jak okno jest za długo zamknięte to pojawia się nastrojnik "duszno", a gdy otwarte "chłodno"
a gdy za długo nie zamykamy okien to sim może się przeziębić :3
__________________
swag hip hop chicken
Shannon jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.01.2012, 14:17   #122
Saphira
 
Avatar Saphira
 
Zarejestrowany: 23.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

a ja nie myślę, co to będzie. szkoda tylko, że o the sims 4 już myślą, a jak będzie, to kasa na dodatki do TS3 pójdzie vek, a te z internetu nie będą już ważne. mi odpowida TS3 i wolę się nim naciezyć przed kupnem kolejnej częścin seri The Sims .
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=XE1Hx...eature=related

Najlepszy zwiastun tego lata !
Jak dla mnie super...Polecam...
Mari777
Saphira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2012, 16:15   #123
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

I właśnie dlatego lubię tą grę... To jest cudowne życie, ale nie zawsze, którym zajmuje się ja...
W 4 powinni tylko zmienić grafikę na trochę bardziej realniejszą, dodać nowe interakcje, animacje i to wszystko... I jeszcze powinni poprawić WSZYSTKIE błędy.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2012, 17:53   #124
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Eh, TS 4. Szkoda że, trzeba będzie czekać jeszcze jakieś półtora roku. Nie liczyłbym żeby TS 4 było PERFEKCYJNE, niektóre plany, koncepcje i pomysły muszą zachować na później żeby kontynuować wydawanie kolejnych gier. Jeśli wszyskto co przyjdzie producentom do glowy dali do 4, "bezdenna" studnia pomysłów do TS świtała by pustkami. Nie sądze by EA było tak głupie żeby porzucić taką kupę forsy jaką jest TS.
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2012, 21:36   #125
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał Ejak Zobacz post
Po czwarte - większe miasta.
Czas pożegnać się z wioskami. Fani The Sims niejednokrotnie prosili o wielkie miasta w The Sims. Takie gry jak GTA IV pokazują, że jest to możliwe i The Sims nie powinno pozostawać w tyle w tej kwestii.
Gdyby wykorzystali całą mape jakiegoś miasta, a nie tylko małą część to już by było dla mnie dobrze.
Bo wystarczy spojrzeć teraz np na SV z góry i widać jak duża jest powierzchnia a jak mało miejsca zajmuje miasto. Nie potrzene mi nie wiadomo jak wielkie miasto, ale powinno być większe niż obecne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2012, 11:29   #126
Człowiek w zielonych rajtuzach
 
Avatar Człowiek w zielonych rajtuzach
 
Zarejestrowany: 30.10.2005
Skąd: Katowice
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 3,456
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

ale z drugiej strony trzeba pomyślec o tym tak, ze nie można wcisnac wszystkiego co chcielibyśmy do TS. Z prostego powodu jakim są przeciętne komputery graczy w TS. Nie dałyby rady.
Człowiek w zielonych rajtuzach jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2012, 12:55   #127
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał Ejak Zobacz post
The Sims nigdy nie było i nie będzie nawet w 60% odzwierciedleniem, prawdziwego życia. W koncepcji Will'a miało to być życie, które się wszystkim spodoba, ładne, piękne i w naszych rękach. Po odejściu jego EA zaczęło przedstawiać Simsy jako najlepszy symulator człowieka, czym najpewniej jest, ale nie potrzebnie, dali reklamy, że w 3 można wszystko.
Ja bym chciała taki prawdziwy symulator życia. Bez żadnych eliksirów przedłużających życie, lewitujących łóżek i przede wszystkim bez postaci nadprzyrodzonych.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2012, 07:06   #128
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Ewentualnie - żeby można było w opcjach zaznaczyć, że chcesz, bądź nie, pewne elementy z danego dodatku, żeby można np. zostawić sobie meble z dodatków, a nie mieć postaci nadprzyrodzonych itd.
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2012, 07:50   #129
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Witam wszystkich w nowym roku i pomyślności życzę.
Tak sobie czytam te wasze posty i widzę, ja chcę , ja bym chciała, oni powinni....
Czas z tym skończyc i wziąść sprawy w swoje ręce; moja propozycja jest taka ,żeby zrobic listę, petycję, czy coś takiego i wysłać do EA.
Bo że TS4 będzie, wszyscy sie zgadzamy.
I dobrze by było żeby EA wiedziało co myślą fani simów w Polsce.
W ten prosty sposób będziemy mieli poczucie ,że coś zrobiliśmy zamiast narzekać.
Mnie sie TS3 nie podoba. Grałam przez święta tylko w TS3 bo zostałam obdarowana wszystkimi dodatkami i chcialam je przetestować. Jest tam strasznie dużo rzeczy do zrobienia ,tak że gra jest po prostu przytłaczająca.
Przekonałam sie jednak do koncepcji jedna gra jedno miasto, chociaz mam poczucie że żeby przetestować wszystkie opcje zgrupowanych rozszerzeń, nie starczy życia. A ile jeszcze rozszerzeń przed nami?
Jeśli planujecie grać w serię TS dalej ( 4, 5 etc) powinniśmi cos zrobić, żeby TS4 było lepsze. Bo bedzie ! tak jak TS2 była lepsza niż TS1, a Heroesi 5 była lepsza od 4, która miała byc ulepszeniem świetnej trójki a okazała sie zupelnym niewypałem.
annie1981 w TS2 było lekarstwo na choroby, można je było zrobić jak sie miało nagrodę szalonego naukowca.
__________________
Live long and prosper
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2012, 12:18   #130
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Ja bym chciała taki prawdziwy symulator życia. Bez żadnych eliksirów przedłużających życie, lewitujących łóżek i przede wszystkim bez postaci nadprzyrodzonych.
Searle, ale przecież nikt nie zmusza Cię do picia tych eliksirów czy korzystania z lewitujących łóżek. Grą można pokierować w taki sposób, aby te elementy ominąć.

Natomiast zgodzę się co do ostatniej kwestii. Chcemy czy nie, jesteśmy zmuszeni do stykania się z wampirami, błąkającymi się po mieście... Nie obraziłabym się, gdyby w ustawieniach gry była opcja, która je "wyłącza".

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 11.01.2012 - 23:34
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023