Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.04.2016, 21:56   #61
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Zdjęcia Maxisowych rodzin

Bella Ćwir wróciła! Tak, to ta prawdziwa!

No, tylko że musiałam ponownie robić ślub:

Co totalnie wkurzyło Dinę Kaliente:

U Dziwaków z Dziwnowa - Leszek ożenił się z Blanką Bateryjką. Sam był wówczas w kosmicznej ciąży z Obcym Technikiem.

Obecnie mają dwoje dzieci - kosmitkę Melanię i syna (urodzonego naturalną metodą)

Paskal Dziwak związał się z Ernestyną Jedynak:


U Kowalów Jasiek poszedł na studia:

U Papużków Cecylia ma romans z Waldemarem Dziwakiem, ale Lucjan o niczym nie wie. Ale i tak się dowie, bo Ernestyna, jego siostra, widziała ich razem

Ostatnio edytowane przez Madame Marmolini : 05.04.2016 - 22:33
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.07.2023, 18:26   #62
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Zdjęcia Maxisowych rodzin

Odkopię temat, a co! Nie ma to jak wrzucać coś po ponad 7 latach od ostatniego posta.

A zatem - maxisowi Simowie, co nie? Hm, a tacy co formalnie też są martwi?
Oto część lokatorów cmentarza Oliwki Widmo. Przy niektórych dorzucę garść ciekawostek. W nawiasach oryginalne personalia. Endżoj!

Edwin E. Gromnica (Earl E. Demise), niedoszły pierwszy mąż Oliwki.


Teodor L. Gromnica (Tim Lee Demise), brat tego powyżej. Może się wam wydawać, że gość wygląda nieco inaczej - no tak i nie. Jak to jeden z Simów z niekompletnymi danymi, w grze ma "zresetowaną twarz", a na dodatek brakuje mu tej bródki. Moim zdaniem dobrze mu w niej.


Sławomir Tubylec (Seth Zaidi), majster.


Patryk Ktoś (Patrick Jones), jakiś miastowy. Zmarł przez porażenie prądem - pewnie czekał na tego wyżej i stracił cierpliwość, więc postanowił sam sobie naprawić telewizor.


Melisa Sim (Melissa Sims), nastolatka.


Lerato Muenda, matka Oliwki.


Peponi Muenda, ojciec Oliwki.

Oni dwoje akurat mają swoje oryginalne nazwiska w polskiej wersji językowej Sims 2.

Joasia Ebadi (Jessica Ebadi), pokojówka.


Beniamin Kokosz (Benjamin Cho), tępiciel robactwa.


Rajmund Trumna (Rigger Mortis), pierwszy mąż Oliwki. Zginął w pożarze, prawdopodobnie jeszcze podczas ich miodowego miesiąca.


Wiktoria Sim (Vicki Sims), też jakaś miastowa. Moi zdaniem to matka tej nastolatki wyżej, Melisy.


Artur Tubylec XD - tak. W oryginale nazywa się Brenda Zaidi, także kolejna ofiara nieudanych tłumaczeń. Utonęła, zapewne skoczyła z mostu jak usłyszała jak ją polscy tłumacze potraktowali. Tak było, nie zmyślam.


Hilary Martwiak (Hugh Thanasia) - drugi mąż Oliwki Widmo.


Lubomir Martwiak (Lou Thanasia) - szwagier Oliwki, brat Hilarego. Zginął wraz z nim w pożarze


Łukasz Kowal (Luc Smith) - kolejny nastolatek.


I na deser - chyba najbardziej zbugowany Sim w całej dwójeczce:
Kasper Melodyjka (Knut Futa) - jego nagrobka brakuje, ale to nie jest największy problem. Plik tego Sima jest bardzo hm... wybrakowany. Brakuje w nim takich danych jak: genetyka, aspiracja, osobowość a nawet wiek, przez co po gra w przypadku jego wskrzeszenia gra traktuje go jako niemowlę i tak też ten Sim się zachowuje - nie róbcie tego jednak, bo zepsujecie sobie grę... no, a może niekoniecznie grę, ale Dziwnowo prawdopodobnie tak.

Więcej o tym Simie znajdziecie TU (po angielsku), oraz TU.

Ufff... dużo tego, wiem
Wydaje mi się, jednak, że wyszło mi to fajnie. I jeszcze jakby ktoś chciał, to Simów pobrałam stąd:
https://modthesims.info/d/646517/str...sims-only.html
Nie próbujcie ich wskrzeszać, nie radzę. I dodam jeszcze, że dla tych moich wersji mam plany zakładające, że będą żyć całkiem długo i szczęśliwie.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023