Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2006, 09:51   #11
lili_virgin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ja też nie umiem

Nie umiem uciec jak to sie robi? bo ja przyjerzdzam autem , bawie sie na dysce i ide coś zjeść przewaznie odrazu po jedzeniu idzie do auta (swojego auta) i jak już wsiądzie to wtedy pokazuje nad autem że zapłaciła.. A ja chciałabym uciekać to ciekawa przygoda!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.01.2006, 17:54   #12
M!k@
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

lili to jest fajne. Ale nie dla kogoś kto stracił nerwy na pracy w knajpie ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2006, 10:44   #13
lili_virgin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie No ale powiedz.

No ale powiedzcie jak to się robi!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2006, 10:54   #14
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nalezy kliknąć tam gdzie stoi kelner, który sadza cię przy stole, i wybrać 'ucieknij bez płacenia rachunku' (czy jakoś tak).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2006, 10:58   #15
*ania500*
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał lili_virgin
No ale powiedzcie jak to się robi!
normalnie: przychodzisz do knajpki, naciskasz na kierowniczkę "sadza mnie", potem zamawiasz coś, i naciskasz na kierowniczkę (albo na kelnerkę, ale nie jestem pewna) "ucieknij bez płacenia rachunku".

Ja tak zrobiłam tylko raz i mi się okienko wyświetliło z czymś w tym stylu "Masz 42 sek. na zejście z oczu kierownikom" (wiem że pokręciłam strasznie ale nie pamiętam jak to było ) ale tak czy inaczej złapali mnie i musiałam zaplacić . aha no i oczywiście kierowniczka mnie owrzeszczała... no cóż, następnym razem spróbuje pojechać do knajpki np. z 20 $ () i zamówić np. homara i potem uciec... moze wtedy będę musiała pracować

Pozdrawiam :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2006, 22:17   #16
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Próbowałam na wiele możliwych sposobów ale się nie udało pracowanie jako kelnerka Nawet za jadną z simek kierowniczka zapłaciła 30% rachunku bo była jej miłością. Próbowałam nawet wrogiem kierowniczki ale też nic z tego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2006, 18:56   #17
Nastulia
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Mi też nic takiego się nie stało, może dlatego, że zawsze płacę te rachunki...
A co to te całe atykiety na darmowe jedzenie?? Odpiszcie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2006, 15:40   #18
*ania500*
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał Diaes
moze trzeba uniknac placenia rachunku i nie miec nic na koncie? wtedy by bylo logiczne, ze trzeba pracowac...
Ja pojechałam kiedys z moim Simem (a dokładnie z dwoma ) na przedmieście (bodajże do "Bistra w stylu lat 50-tych"), kierowniczka mnie "usadziła" i zamówiłam dwa homary (kosztują one razem 70 $ , a ja miałam na koncie tylko 15 $ - oczywiście specjalnie tak zrobiłam, żeby zobaczyć, co się stanie ) i uciekłam bez płacenia rachunku (a właściwie tylko próbowałam). Złapała mnie kierowniczka, ale nie kazała mi pracować, tylko wyskoczyło mi okienko "Ponieważ nie masz 70 $ na zapłacenie rachunku, kwota zostanie dodana do twoich rachunków*** " (tych do domu). I normalnie to musiałam potem zapłacić


*** wiem, że strasznie ten text z okienka pokręciłam, ale nie pamiętam jak to było dokładnie


Cytat:
Napisał Nastulia
A co to te całe atykiety na darmowe jedzenie?? Odpiszcie!
Te "atykiety" na darmowe jedzenie przychodzą Ci co jakiś czas (ale nie wiem od czego to zależy, kiedy i ile Ci ich przychodzi, w każdym razie do mnie przychodzą dosyć często ) do domu, a dokładnie do skrzynki na listy (bierzesz je normalnie, klikając na "weź pocztę". Możesz je wykorzystać gdzieś na przedmieściu, gdzie można zjeść. Jak zamówisz coś sobie, to potem klikasz na kierowniczkę (lub na kelnerkę) i zaznaczasz "Wykorzystaj kupon". I już

Mam nadzieję że pomogłam

Pozdro :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2006, 18:31   #19
Nastulia
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Dzięki za pomoc Ja już gram sporo czasu ale nigdy nie dostałam tych kuponów... Chyba nie mam szczęścia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2006, 00:11   #20
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Właśnie miałam napisać ten sam temat. U mnie było identycznie tylko że ja jeszcze nie miałam samochodu, bo nie wiedziałam co i jak z tymi podestami
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023