Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.07.2005, 20:31   #1
Justykala
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie 5 dziewczyn, 5 kłopotów.

15.sierpień.2005 - Marissa Always

Hej! Jestem Marissa Always . To mój nowy, a zarazem pierwszy pamiętnik. Chcę WAM przekazać moje „złote myśli". Nikomu tego nie opowiadałam, nawet rodzicom . Zaczęło się całkiem niewinnie . Razem z siostrą Karenom i jej trzema przyjaciółkami Pitą , Mariką i Urlleną ( członkiniami zespołu czylliderek ) pojechałyśmy na obóz ćwiczeniowy przed wielkim występem . Na obozie byłyśmy tylko my. Był to dom letniskowy Mariki .
Jej mama była tancerką wyczynową więc była tam scena, na której teraz my trenowałyśmy . Czas nas opisać:

to ja. Marissa Anissa Always . mam 18 lat. Wolę się uczyć ,ale to siora zaciągnęła mnie do grupy „flying girls". 4 lata ćwiczeń jogi opłaciły się!

To moja siora. Karenom Carmen Always . Ma 19 lat. Od 7 roku życia chodziła na ćwiczenia z tańca nowoczesnego. Ja dopiero od 12 . Jej numer popisowy to „linowy fikołek " .

To przyjaciółka Karenom - Marika Rew . Załapała się do zespołu jako pod tancerka. Nie ma ani ociupinki talentu. Jedyne co robi to macha rękami. Załapała się tylko dlatego że Karenom ją lubi. Ma 19 lat.

To kuzynka Mariki . Pita Grove . Ma tyle samo talentu ile Marika - czyli nic. Ma 17,5 lat. Jest z nas najmłodsza .

Urllena Hel to moja najlepsza przyjaciółka . Chodziła ze mną 3 lata na jogę. Ćwiczyła taniec 2 lata. Świetnie tańczy! Ma 18 lat .
To chyba wszyscy. Teraz opisze WAM moje zdziwienie , jak weszłam do domu. 2 szafki ,lodówka, zlew i piekarnik jako kuchnia. 4 łóżka i jeden stół. Łazienki nie było. Przebrałyśmy się w stroje do występowania. Dziewczyny kazały mi żebym je przywiązała do lin. Pewnie myślicie „lin" ? no ale w końcu jesteśmy Flying Girls czyli Latające Dziewczyny . Ja stanęłam od nich dwa daleki kroki i robiłam swoje popisowe numery:

Potem dziewczyny się odwiązały i robiły to co ja, oprócz tych nieudacznic.

Następnie dziewczyny miały mnie podnieść i podrzucić ,ale usłyszałam wrzask mojej siostry. Rozległ się troskliwy kszyk dziewczyn „ Karenom? żyjesz?" moja siostra sturlała się po scenie. Co się stała dalej napisze WAM jutro albo pojutrze.

Cdn.
-----------
i co?podoba wam się? a i przepraszam za te imiona ale ja kocham je wymyślać
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023