Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.04.2011, 18:51   #71
Abigail
 
Avatar Abigail
 
Zarejestrowany: 17.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 11
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Pewnie miała imię i nazwisko jakiejś celebrytki. Bryła domu kwadratowa (w tym wielkie pomieszczenia, mało mebli), żywopłot, czarne falowane włosy (Maxis), biało-czarna sukienka (również Maxis)
Abigail jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.04.2011, 19:02   #72
Chiyano
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Pierwsza rodzinka to chyba była 8-osobowa rodzina. Rodzice, dwójka nastolatków, dwójka dzieci i dwójka małych dzieci.
Ale dokładnie pamiętam, jak pousuwałam wszystkie maxisowskie miasta i zrobiłam nowe, duże i powypychałam okolice domami z rodzinami z Miłowa, Dziwnowa i Werony
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2011, 17:50   #73
podejrzany22
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

ja gram od niedawna a gre próbowałam zdobyć 6lat odkąd raz zagrałam przez 10 min u koleżanki i pamiętam pierwszą rodzinę bo nią gram,znaczy na początku było trochę inaczej kilka osób umarło kilka się wyprowadziło kilka wprowadziło xD wszystko jest w toku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2011, 14:22   #74
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Witam wszystkich Simomaniaków! Dzisiaj dostałam grę The Sims 2 oraz dodatek Cztery Pory Roku.Dużo słyszałam i czytałam o tej serii i już od dawna chciałam ją mieć.Na razie nie zainstalowałam Czterech Pór Roku,próbuję ogarnąć podstawkę.Stworzyłam rodzinę Lichoń:Judytę i jej syna-Jana,rodzinę z problemami...Na początku nie mieli nic do jedzenia,bo Judyta nie chciała uczyć się gotować,a ja nie wpadłam na to,że jedzenie można zamówić przez telefon,synek nie chodził do szkoły,zajmował się tępieniem karaluchów,spali na zewnątrz bo zapomniałam kupić im łóżek a potem zabrakło mi funduszy.W końcu Judyta i Jan złapali przeziębienie.Co prawda wyzdrowieli,ale Judyta
i tak się przekręciła.Jan specjalnie się nie przejął,przyprowadził ze szkoły kolegę i zaczął oglądać telewizję.Nie zrobiłam tego wszystkiego specjalnie,ale przynajmiej było zabawnie.Może mi ktoś powiedzieć czy mam zajmować się nie tylko stworzoną przeze mnie rodziną ale też rodzinami zamieszkującymi już od dawna daną okolicę np.rodziną Ćwir czy Hak? Co jeszcze powinnam wiedzieć jako początkująca graczka? I co zrobić z małym Janem który został sam jak palec? Myślę,że na tym forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy o Simsach. ;-)
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2011, 19:02   #75
DiamentowaSimka
 
Avatar DiamentowaSimka
 
Zarejestrowany: 19.05.2011
Skąd: Krynica-Zdrój
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Ja pamiętam że kiedy miałam same sims 2(bez dodatków ale z dodatami z neta)robiłam duże rodziny czyli Mama,Tata,Babcia,Wuj,Córka(niemowlak),Syn(nastolat ek) i wszyscy i umierali do 24 godzinach
To Śmieszne ale dopiero gdy dostałam:
Na Studiach zaczełam grać lepiej
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
DiamentowaSimka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2011, 19:49   #76
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

O ile pamiętam, pierwszą rodzinkę zrobiłam albo w Miłowiee, albo w Kwitnących Wzgórzach... To była rodzina Black, składała się z kobiety i mężczyzny, nie umiałam wtedy ustalać nawet związków rodzinnych. No więc dziewczyna miała na imię chyba Lena, a chłopak nie pamiętam, nie mieli nic ściągniętego, ani wyglądu, ani mebli itp. Lena miała te najdłuższe brązowe włosy a facet blond. Oni zostali małżeństwem i urodziły im się dwie córki (nie bliźniaczki). Imion nie pamiętam... wiem tylko że jedna jest w wieku szkolnym i ma w szkole 5-, a druga jest małym dzieckiem.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2015, 15:45   #77
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moją pierwszą simową rodzinką było małżeństwo z córką w wieku małego dziecka. Wprowadziłam ich do zbyt drogiego domu. Nie starczyło mi kasy na lodówkę i dziecko zabrała opieka społeczna. A na domiar złego mąż pokłócił się z sąsiadami.
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2015, 16:30   #78
Nusso
 
Avatar Nusso
 
Zarejestrowany: 28.12.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Stworzyłem blondynkę Justynę, która była agentką ochrony i jej męża Michała. Posiadali też dziecko i małe dziecko które zostały zabrane przez opiekę społeczną. Wprowadziłem ich do tego niebieskiego domku w Miłowie. Pamiętam że mieli firanki na zewnątrz, dużą wannę, a w ich ogrodzie były dekoracje na przyjęcie
__________________
Nusso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2015, 17:14   #79
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Oooo, dawne czasy się przypomniały xD
Stworzyłam czteroosobową rodzinkę - rodzice, nastoletnia córka i syn - uczeń podstawówki. Pamiętam tylko, że tatuś nazywał się Heniek. Każdy z nich miał trzeci, prawie najciemniejszy kolor skóry i gotową twarz. Wprowadziłam ich do domku w Miłowie (taki, który miał dwupiętrowe okno). Nie umiałam przełączać kontroli simami, więc tylko Heniek był aktywny (no ale kto by marnował czas na samouczek?!). Zamówiłam taksówkę i pojechałam nim do parku. A potem pamiętam, że wyłączyłam grę, bo jej w ogóle nie ogarniałam, a naszej głowie rodziny bardzo spadły potrzeby i bałam się, żeby nie umarł
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2015, 17:45   #80
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Skoro i inni to i ja
Moją pierwszą rodzinką była Asia,blondyna z tymi falowanymi włosami z podstawki,miała bodajże zielone oczy (mój ulub. kolor) i miała męża.To jest miała mieć ale nie wiedziałam jak ją z simem połączyć w kreatorze.Wprowadziłam ich do własnego miasta o nazwie (mam zapisane w staarym zeszycie) Sosna do jednego z gotowych domków,którzy oczywiście sama postawiłam.I moja simka miała zrobić zapiekanki,w miedzyczasie poszła na kibelek,i dom spłonął razem z simami xD
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023