Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.03.2013, 18:04   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Tuvan

Hej :3
Chcialbym wam przedstawic moj 8 teledysk (wo hoho, troche sie tego nazbieralo ) Jest to jednen z moich najkrotszych teledyskow (pierwotnie mial trwac niecale 3 min, ale go troszke przedluzylem) Mysle, ze to jednak nie przelozylo sie na jakosc mojej pracy; staralem sie tak jak zawsze
Mam nadzieje, ze sie wam spodoba. Licze na szczere opinie

http://youtu.be/2t5CFUfD38M?hd=1
Niestety link w HD nie dziala, dlatego musicie recznie zmienic jakosc

Enjoy!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 13.02.2015 - 22:15
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2013, 13:11   #2
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tuvan

Don, jak wszystko co jest w Twoim wykonaniu, ten teledysk również bardzo mi się podoba.
Nie znam się na tych wszystkich przejściach i innych pierdołach, dlatego nie będę Cię tu czarować jakimś komentem jak profesjonalna znawczyni Sony Vegasa. Po prostu napiszę, że to, co pokazałeś w tym teledysku idealnie skomponowało się z muzyką i mogłabym tu siedzieć kolejną godzinę i oglądać dalszy ciąg tego, co właśnie obejrzałam

Jedyne co mi przeszkadzało to, że video za szybko się skończyło
Ach no i ładna ta ruda dziewka <3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 13:55   #3
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Tuvan

Wreszcie jakas zywa dusza odwazyla sie skomentowac
Ciesze sie, ze ci sie podobalo. No fakt, filmik nie jest dlugi, ale i tak nieco go przeciagnalem. Bo sama piosenka trwa niecale 3 min

Rude jest piekne, nie? Napisz jeszcze, ze brakowalo jakiegos przystojnego faceta i kultowego juz basenu

Jeszcze raz dzieki
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 14:15   #4
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tuvan

up: Ruda dziewka, pięknie to ujęłaś faktycznie bardzo ładna.

Genesis, jak ty to robisz? To jest jak profesjonalny clip

Tyle tam jest efektow specjalnych jak filmie scifi, podziwiam twoje zdolnosci.
Gdybym to potrafila sama wstawilabym video opowiesc tutaj.

Najbardziej podoba mi sie moment jak ta biala sie kreci, kolory sie zmieniaja i wszystkiego jest po trochu jakby wspomnienia, ciekawe ujecia

A tamta opowiesc? Ostatnia podróż, bedzie jeszcze?

Czekam na wiecej twoich dzieł
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 14:33   #5
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 882
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tuvan

No to może jeszcze ja coś dodam...
Podobało mi się

Cóż ja mogę więcej… Profesjonalnie zmontowane, efekty specjalne, przejścia… wszystko idealnie ze sobą współgra.
Ja się nie znam na kręceniu klipów, ale ten naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Może świadczyć o tym fakt, że obejrzałam go kilka razy :p
I szkoda faktycznie, że tak krótko.
W sumie to klip skończyłeś w takim momencie, że nie wiadomo czy to koniec, czy może będzie jakiś ciąg dalszy...

Muzyka też mi się podoba. I choć na co dzień nie słucham w ogóle takiej muzyki, to ten kawałek wyjątkowo wpadł mi w ucho
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 15:44   #6
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tuvan

Cytat:
Napisał Neville
Z ogniska objawił nam się Genesis, który mówił, że weźmie rudzię dla siebie, lecz ona go zignorowała i niczym Mileena z Mortal Kombat zagryzła na śmierć.
Tak mi się skojarzyło, jak zobaczyłam rudą simkę w tym filmie xD

Weszłam tu wyłącznie z ciekawości, bo zrobił się dziwny ruch w temacie i mnie to zaintrygowało. Nie zaglądałam nigdy do tego działu, bo wcześniej, na starym kompie, filmiki na YT chodziły mi koszmarnie, a potem jakoś już tak z przyzwyczajenia pomijałam ten dział...
Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, ile pracy i czasu trzeba włożyć, by stworzyć coś takiego. Ruch kamery jest niesamowity. Efekty są powalające, przez cały czas miałam wrażenie, że oglądam film animowany stworzony w profesjonalnym studio. Do tej pory ledwo wierzę, że można takie coś nagrać w grze i tak fantastycznie to obrobić. Jestem zachwycona. Zachęciłeś mnie do swoich prac i na pewno częściej będę zaglądać do Twoich tematów. Rangę nosisz nie bez powodu. Naprawdę rewelacja, chylę czoła.

Ludzie, komentujcie, zostawić ten film bez żadnego słowa to po prostu grzech.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 16:46   #7
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Tuvan

Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Genesis, jak ty to robisz? To jest jak profesjonalny clip
Przedwszystkim duzo pracy i cierpliwosci


Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
A tamta opowiesc? Ostatnia podróż, bedzie jeszcze?
Ostatnia Podroz oczywiscie bedzie kontynuowana. To jest moj priorytetowy serial. Od czasu do czasu poprostu robie sobie przerwe/przerywniki i zabieram sie wlasnie za takie muzyczne klipy


Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
W sumie to klip skończyłeś w takim momencie, że nie wiadomo czy to koniec, czy może będzie jakiś ciąg dalszy...
Ciagu dalszego nie planuje, poniewaz tak chcialem by to sie zakonczylo Aczkolwiek mam nawet pomysl na kontynuacje, takze zobaczymy


Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Tak mi się skojarzyło, jak zobaczyłam rudą simkę w tym filmie xD
Ciekawe co bys sobie pomyslala po obejrzeniu Hidden Passion xDD


Dziekuje wszystkim za komentarze
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2013, 00:02   #8
Morgana
 
Avatar Morgana
 
Zarejestrowany: 13.12.2011
Skąd: Pieklo <333
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 197
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tuvan

bede sie wrozniac, ale... mnie nie powalilo oczywiscie technicznie jak zawsze super(za kazdym razem kiedy cos u ciebie komentuje pisze chyba to jedno, identyczne zdanie ), ale jako calosc cos mi tutaj nie pasuje. dla mnie klip jest po prostu troche... nudny? wszedzie jest kolorowo i ladniutko, ale dla mnie mniej wiecej od polowy leci to samo. przez to miganie, krecenie sie, itd. nie moge pozbyc sie(zapewne mylnego, ale zawsze...) wrazenia ze nie miales do konca pomyslu co dalej dac. mowiac szczerze to nie dziwie sie, ze taki krotki, bo gdyby byl dluzszy i caly czas utrzymany w takim klimacie to by bylo bez sensu jak dla mnie, no chyba ze byloby jakies urozmaicenie, ktore by go pozniej uratowalo
muzyka mi sie nie podobala(to juz oczywiscie standard w moim przypadku xDD) tylko przez pierwsza minute, bo pozniej juz byla mi zupelnie obojetna

no coz, na pewno nie moge powiedziec ze klip jest zly. obrazki bardzo mile dla oka, i chociazby z tego wzgledu juz godne ogladania ;D tylko ze dla mnie to niestety za malo, zebym powiedziala ze mi sie podoba
Morgana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2013, 14:00   #9
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tuvan

Zajrzałam tu z ciekawości żeby wreszcie przekonać się, czemu nosisz tę rangę.
Nie widziałam innych Twoich teledysków, ale ten jest nudny i zaledwie przeciętny. Nie podoba mi się także wybór piosenki.
Brakuje w tym teledysku płynności ruchu, dynamiczności. Strasznie mnie rażą niemrawo poruszające się postacie, które przypominają manekiny. Takie to bez życia. Cała scenografia jest uboga pomimo złudnego wrażenia jakie tworzą zmieniające się - z pozoru kolorowe i różnorodne - sceny. No i jeszcze ma to wszystko posmak banalności. Synchronizacja przejść przy montażu scen ujdzie, ale mimo wszystko w ocenie liczbowej nie dam za całość więcej jak 6,5/10.
Jak widzę, moja opinia różni się od tych powyżej więc może pomyślisz, że została podyktowana złośliwością z mojej strony - nic bardziej mylnego.
cerastes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2013, 14:26   #10
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Tuvan

Morgana, akurat takiej opini sie spodziewalem z twojej strony. To, ze piosenka bedzie ci latac kolo czterech liter, wiedzialem zanim wstawilem ja do projektu w Vegasie

Cytat:
Napisał Morgana Zobacz post
przez to miganie, krecenie sie, itd. nie moge pozbyc sie(zapewne mylnego, ale zawsze...) wrazenia ze nie miales do konca pomyslu co dalej dac.
Akurat tu sie mylisz. Wszystko bylo zaplanowane od poczatku po sam koniec


Cytat:
Napisał Senoy Zobacz post
Brakuje w tym teledysku płynności ruchu, dynamiczności.
Akurat koncepcja byla taka, ze film nie ma byc wcale dynamiczny. Malin dobrze ujela czym wlasciwie jest ten projekt Aczkolwiek sa nawiazania do utworu w postaci wlasnie migotania, ktore sa takimi wybijaczami i jakby wiaza sie z utworem


Nie kazdemu musi do gustu przypasc koncepcja, styl pracy a tym bardziej dobor utworu. Niemniej jednak dziekuje za szczere opnie
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, genesis, machinima, tuvan, videostory


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023