Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.06.2008, 10:30   #1
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Excl by Ellie

Ostatnio zajęłam się tworzeniem Simów (a raczej Simek :]) Zdjęcia będą z Warsztatu, bo moimi Simkami "na pokaz" raczej nie gram, więc nie ma sensu wprowadzać je na parcelę. No, raz kozie śmierć:

Przedstawiam Wam moją pierwszą Simkę. Ma na imię Heather i jest dziennikarką. Nie należy do piękności, ale nie przejmuje się tym. Heather mieszka sama, ma niewielu przyjaciół - może dlatego, że jest złośliwa i bardzo szczera (czasem aż do bólu!). Z tego powodu oddaje się pracy i pnie się coraz wyżej. Heather bardzo lubi czytać kryminały i pływać.

[IMG]http://i27.************/zl6683.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.************/95ra0k.jpg[/IMG]

Tylko nie bijcie, to moja pierwsza Simka! Pozdrawiam ;*

Ostatnio edytowane przez Tiunivell : 15.02.2009 - 12:17 Powód: zmiana nazwy tematu
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.06.2008, 11:39   #2
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

jak na zrobiona sama przez ciebie to nawet ladnie ale nie idealnie 8/10
 
stare 10.06.2008, 11:40   #3
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

Wiem, że H. nie jest idealna Wyszła mi trochę "kwadratowa" ;( Dzięki za pierwszą ocenę!
 
stare 10.06.2008, 12:22   #4
Swistaq
 
Avatar Swistaq
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: W chmurach
Płeć: Kobieta
Postów: 160
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

Ok to teraz ja
Minusy - za wysoko i za duże oczy i ich kolor,za duże usta,zły skin.Reszty nie jestem pewna,najlepiej bez próbowania. I na koniec jeden z największych minusów to brak zdjęcia z gry,w warsztacie żadna simka czy sim nie wygląda tak ładnie jak mógłby wyglądac w grze.
Plusy,fajna fryzurka i strój,
Swistaq jest offline  
stare 10.06.2008, 14:19   #5
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

Co jest złego w oczach? Wg. mnie kolor pasuje do włosów :]
Usta: OK, będę robiła mniejsze.
Skin: "zły"? to znaczy jaki?

A co do plusów - podoba ci się akurat to, w co ja miałam najmniejszy wkład, bo tylko ściągnęłam Ale fajnie, że ci się podoba.

A zdjęć z gry i tak nie będzie, niestety. Więc na to nie zwracaj uwagi.
 
stare 10.06.2008, 17:36   #6
Swistaq
 
Avatar Swistaq
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: W chmurach
Płeć: Kobieta
Postów: 160
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

Cytat:
Napisał bakalia Zobacz post
Co jest złego w oczach? Wg. mnie kolor pasuje do włosów :]
to akurat najmniejsze ma znaczenie,lubię ciemniejsze oczy po prostu,a te wydają się nijakie.

Co do skina,nie mogę jasno określić bez testowania tego na simce,ten mnie jakoś nie urzekł.

Nie mogę nie zwracać uwagi na zdjęcia bo z warsztatu są nie do przyjęcia i to,że w ogóle oceniam tą simkę to czysty przypadek,zazwyczaj takie zdjęcia omijam i nie oceniam.
Swistaq jest offline  
stare 10.06.2008, 19:31   #7
ZuuZaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

podoba mi się, chociaż ma troszkę za kwadratową twarz
 
stare 11.06.2008, 16:51   #8
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

Cytat:
Napisał Justka Zobacz post
(...)Nie mogę nie zwracać uwagi na zdjęcia bo z warsztatu są nie do przyjęcia i to,że w ogóle oceniam tą simkę to czysty przypadek,zazwyczaj takie zdjęcia omijam i nie oceniam.
Ten komentarz mogłaś sobie darować ;/ Nie chcesz - nie oceniaj! Proste!
 
stare 11.06.2008, 17:26   #9
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

Kolejna Simka. Sorry za post pod postem, ale to by dziwnie wyglądało, gdybym zedytowała wiadomość do Justki ;/ Fotka znów w warsztacie, i tak już będzie zawsze. Więc jak komuś to przeszkadza to już jego problem :]

Ta Simka ma na imię Katherine. Ma 29 lat i jest projektantką mody. Mieszka na ostatnim piętrze w wielkim wieżowcu, jest bardzo sławna i bogata. Nie ma stałego partnera, facetów zmienia jak rękawiczki. Ma bardzo zmienny charakter; w pracy jest oschła i surowa, nie przejmuje się uczuciami innych. Za to w domu zmienia się w miłą i sympatyczną kobietkę - bardzo lubi oglądać brazylijskie seriale (i bardzo się tego wstydzi, więc pilnuje, by żaden z jej pracowników się nie dowiedział!) i gotować.


[IMG]http://i29.************/2le0vm8.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.************/16ged89.jpg[/IMG]

I jak?
 
stare 11.06.2008, 19:29   #10
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy by bakalia

hmmm...taka zamulona, zrób zdjęcia z gry, lepiej simki będą się prezentować
szminka mi tu nie pasuje i za duże usta, nos jest trochę "kartoflowaty", mogłabyś dać skin bez kości pod szyją, no i może jeszcze fryzura nie pasi, oceny nie daję, czakam na następne simki i powodzenia życzę :-)
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023