Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.04.2011, 14:45   #1
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie FTS Newsletter 8 [10] - 24.04.2011.

SPIS TREŚCI

1. Ranking nicków.
2. Wiadomości ze świata Simów.
3. ARTYKUŁ SPECJALNY: Za kulisami The Sims Resource.
4. NOWY DZIAŁ M jak mieszkanie.
5. Ciocia Chryzia Radzi.
6. Horoskop.
7. Jajko z niespodzianką.


_____________________________________


Mickey – Mold – fajny pomysł i jeszcze lepsze znaczenie Zdecydowanie super nick!
grzyb – Ellie – bardzo dobrze, że wróciłaś do poprzedniego nicku, grzyb także był interesujący, jednak Elllie to Ellie!
!.czekoladowa wanilia.! – Casslin – świetna i pożądana zmiana. Nowy nick jest krótki i rzeczowy xD
ireth – pąpą – uroczy i przyjemny, podoba mi się
Carolyn - Xou. – ciekawa i pozytywna zmiana, jedynie kropka na końcu nie przemawia do mnie.
Niuśka – Bacardi – poprzedni nick był zbyt dziecinny, zmiana wyszła ci na dobre
Curious – agápi– całkiem ciekawa zmiana. Nowy nick może i jest bezpłciowy, ale ma to coś w sobie
Ameba – pomarańcza – nowy nick jest bardzo soczysty i świeży xD Dobra, wiosenna zmiana.
SmoothCriminale – muffindance – zmiana jak najbardziej na lepsze. Nowy nick sprawia wrażenie trochę tajemniczego.
avantgarde. – deviousie – oba nicki bardzo fajne, ciężko było wybrać ten fajniejszy. Jednak ten nowy nie posiada tej złowieszczej kropki
ROY – Brutus – moje pierwsze skojarzenie: Asterix i Obelix Całkiem miły i przyjemny nick.
Kacper26 – Kacpersky – ani jedno ani drugie nie jest zbyt ciekawe, jednak Kacpersky mimo, że kojarzy mi się z programem antywirusowym, jest o wiele lepszy.
oski2113 - Pan_Laptop – miało być oryginalnie, jednak nie do końca wyszło.
Intenso – znużona – pierwsza myśl jest zawsze najlepsza. To sprawdza się także w tym przypadku. Intenso ma coś w sobie, jest takie oryginalne
Wenden – simonek – niee, zdecydowanie nie!
Kowalino – Watchman – skąd taka zmiana? Zdecydowanie na gorsze Ci ona wyszła.
Leyúris - Ciasteczko Mniam – ta zmiana to największa zbrodnia. Poprzedni nick był świetny, proszę wróć do niego
patryk916 - Patryk_Bieber– przybieranie nazwiska po swoim idolu nie przypada mi do gustu, patryk916 mimo cyferek był o wiele lepszy.


Simowy szał! TS3 Zwierzaki i Pokolenia


Ekipa z Redwood coraz częściej nas zaskakuje. Stosunkowo niedawno opublikowano dwa trailery przedstawiające nadchodzące rozszerzenia do gry The Sims 3. Są to Zwierzaki i Pokolenia. Pierwszy tytuł nie zaskakuje, bo podobno jak w TS i TS2 jest taki sam, więc i także mówi o tym samym. Trójkowa odmiana jednakże spośród poprzedników wyróżnia się tym, że pojawiają się konie, tak uwielbiane przez część graczy, nie tylko to jest nowością, bowiem psy, z którymi praktycznie nigdzie nie mogliśmy wyjść, teraz mogą być z właścicielem, gdy ten trzyma go na smyczy. Dochodzą także jelenie, skunksy, koty i ryby. Cechą wspólną zwierząt domowych jest to, że przy ich tworzeniu możemy dobrać cechy charakteru. Drugi dodatek charakteryzuje się niczym innym, jak przemianą pokoleń. Podejrzewam, że będzie to wzbogacenie listy czynności, które może wykonywać postać w danym wieku. Największą atrakcją będzie to, iż dzieci zaczną bawić się na wysoko położonym domku na drzewie. Można stwierdzić, że to połączenie Rozrywki Rodzinnej, Czasu Wolnego, Imprezy i w pewnym sensie Na Studiach. Niedawno także zostało potwierdzone, że dojdzie opcja regulacji owłosienia, piętrowe łóżka, gra w klasy, obrzucanie jajkami sąsiadów, wózki dla niemowląt oraz ślizgawka.

Premiera




********

Koniec The Sims 2 Store
Dnia 1 kwietnia 2011r. Electronics Arts oficjalnie zamknął popularny w Stanach sklep z dodatkami do TS2 – Store. Było to zapowiadane jakiś czas temu. EA, jak i my zachęcamy do robienia zakupów w nowej, pozornie lepszej wersji - TS3 Store. Ceny w tymże sklepie i tak nie są odpowiednio zadowalające.

********

Coś o Średniowieczu
25 marca, w piątek odbyła się długo oczekiwana premiera nowej gry twórców The Sims – The Sims Średniowiecze. Jak już w poprzednich numerach pisałem, nowe simy odnoszą się do czasów średniowiecznych. W Polsce tego dnia odbyła się oficjalne „ukazanie Średniowiecza” w galerii Handlowej Arkadia w Warszawie. Uczestniczyła w nim między innymi polska ambasadorka tejże symulacji – Małgorzata Socha, która dopiero niedawno zaczęła przenosić się w simowy świat. W krótkim czasie od premiery wyszły już dwie aktualizacje. Moje pytanie brzmi: czy jest aż tak źle?

___________________________________

Ci, którzy wchodzili w link zamieszczony w mojej sygnie i czytali tamtejsze wpisy mogą sobie odpuścić lekturę tego artykułu.

Za kulisami The Sims Resource



Znacie wszyscy The Sims Resource. Wiecie też, że panuje tam okropne zdzierstwo – ciuch dla Simki zrobiony na „odwal się”, z teksturami najgorszej jakości i płatnym meshem, który potem Wasza gra będzie pamiętać do końca swoich dni – oznaczony kluczykiem!
Albo jeszcze lepiej: ciuch za friko, ładny, ale z poniżej link do płatnego mesha.
Śmieszne, nie uważacie?

Wiem, że część się z tym nie zgodzi, ale uważam, że The Sims Resource to jeden wielki śmietnik.
Ile to ja razy podczas szukania jakichś ładnych rzeczy na tej stronie spotykałam jakieś byle co, z recolorami rodem z Painta na poziomie kilkuletniego dziecka?
Bo ładne rzeczy nierzadko strasznie ciężko tam znaleźć – chyba, że ktoś pójdzie na łatwiznę i zaznaczy „Subscripter only” – wtedy te „nicości” będą w mniejszości.
Ale na takim MTS nie dość, że naprawdę ciężko znaleźć kicz, bo tamtejsza administracja poczuwa się do obowiązku, to jeszcze dodatki dostępne są za darmo.

Może część z Was pamięta wielkie bum na TSR w czasie wakacji, gdy wydawali pisemko „Simspiration”. Na początku było płatne oczywiście (obecnie jest za darmo – hm, skąd ta odmiana?)
Ile kosztowało wcześniej?
http://i52.************/kealc4.jpg
A tutaj jego zawartość:
http://www.mediafire.com/?xfzwznoanyy#2
Inne pisma o tematyce dekoratorskiej:
http://livingsims.nl/
http://www.sims2design.pl/forum/showthread.php?t=9569 – dałam wersję lipcową dla porównania
albo chociażby artykuł Jina „M jak mieszkanie” zamieszczony w tym numerze naszej gazetki.

O, to może teraz o tym, na co idzie kasa dobroczyńców TSR.

To jest potężna strona z mnóstwem gigabajtów danych, więc wymaga ona odpowiedniego sprzętu – za serwery, niestety, trzeba płacić.
Poza tym, Selected i Featured Artists też dostają swoje (skoro każą sobie płacić za dodatki, to chyba jest oczywiste…)
Administracja strony też zarabia krocie, z tego, co udało mi się wywnioskować.
Coconut pisze:
Cytat:
Thomas (admin TSR) ma już dom i stadniny dla koni, ale dzięki waszym subskrypcjom oraz pracy wszystkich kreatorów (płatnych i niepłatnych), Tom może pozwolić sobie na budowę drugiego wymarzonego domu, podczas gdy subskryptorzy mogą sobie taki postawić najwyżej w Simsach.
A tu zdjęcia:
http://img825.imageshack.us/img825/5876/tomshouse1.jpg
http://img268.imageshack.us/img268/1690/tomshouse2.jpg/
(Ładna okolica, nie?)
Cytat:
Wygrzebcie jeszcze coś ze swoich kieszeni, prace przy domu wkrótce się skończą. Kupił już działkę i gdy opłaci izolację cieplną, elektrykę, kanalizację, ogrzewanie i wyposażenie w swoim drugim luksusowym domu, może mu się zachcieć kupić Ferrari albo własny helikopter. Każdy mały chłopiec potrzebuje zajęcie, więc zasubskryptuj już teraz!
Post ten jest sprzed 3 lat, więc pewnie domek się ma dobrze

Teraz może o tym, co najbardziej mnie ruszyło, gdy natrafiłam na ten blog.
http://i56.************/2mxfp8m.jpg

Trzeba jednak powrócić do wcześniejszego wpisu, z 26 stycznia tego roku.
Może Was to nie dotyczy bezpośrednio, bo nie macie własnych, znanych stron o Simsach, aczkolwiek wiele z nich jest Wam znanych.

TSR chce je zniszczyć.

Coconut pisze:
Cytat:
Wiadome jest, że TSR wyeliminowało wiele płatnych stron z dodatkami wykupując je i/lub ich zarząd. Strony zostały wykupione i zamknięte, a właścicielom zaoferowano pieniądze w zamian za zamknięcie ich stron lub poproszono o podpisanie umowy, w której zobowiązali się na zawsze zniknąć z sieci w zamian za kuszący tytuł Featured Artist i regularną zapłatę.
Ten sposób był skuteczny do momentu, w którym rywalizacja z innymi płatnymi stronami dobiegła końca. Co jednak z darmowymi stronami?
Ich właściciele, na szczęście, stoją murem za licencją i w żadnym wypadku nie chcą sprzedać duszy diabłu.
Reszta artykułu w skrócie:
TSR posuwa się do najgorszych z możliwych taktyk, żeby się pozbyć konkurencji, np. włamuje się na strony i albo zmienia Therms of use (czyli to, gdzie autorzy dodatków piszą, co z nim można zrobić, a czego nie), albo w ogóle równa wszystko z powierzchnią ziemi. Bywało także tak, że shakowane były konta np. na box.net, photobuckecie czy nawet skrzynka mailowa kreatora.

Na początku artykułu wspominałam o „Simspiration” i jego alternatywach.
Coconut pisze:
Cytat:
Living Sims również padło ofiarą ataku. Tom miał w planach wykupienie tego pisma i zamknięcie ich strony. Zaczęło się od tego, że miał im zapłacić za robienie „Simspiration” i potem zaoferować im „drobny upominek” za zamknięcie ich strony. Właściciel strony odmówił, więc TSR skopiowało ich pomysły. Jakiś czas później Living Sims zostało shakowane.

Reflexsims, GOS, Natural Sims, Simssecret, All4sims, Basicforsims, Simsartists, Gaysimsclub – to przykłady stron, które na początku przyszły mi go głowy. One także były celem ataków TSR, ale i wiele innych w przeszłości i niewątpliwie kolejne za jakiś czas (Tom potwierdził kilka lat temu, że shakował konkurencyjną płatną stronkę Exnem, ale muszę znaleźć kogoś, kto wie coś na ten temat).
Jednym z najbardziej pamiętnych ataków TSR miał miejsce, gdy gracze stworzyli internetową petycję do EA. Zebrali 614 podpisów zanim doszło do ataku. Później TSR zrobiło wyciek danych podpisujących nazywając ich „piratami”.
W tym samym wpisie podane jest także, że zaatakowali stronkę Adele (której mebelki zapewne znacie z MTS, a może część z Was ma, tak jak ja, ciuchy jej autorstwa).
Poniżej druga aktualizacja, mówiąca, że coolsims (też Wam świetnie znane), było pod odstrzałem w 2010 roku, aczkolwiek straty nie były wielkie (ale jednak!).
Część z Was zapewne pamięta świetne dodatki z reflexsims forum. Dlaczego jednak teraz to forum działa pod nazwą black pearl sims?
To też sprawka TSR.

Na to wszystko wskazują zostawione w czasie ataków adresy IP, które często należą do TSR Proxy.

Poniżej ciekawy link oraz do czego jeszcze może się posunąć TSR.
http://tsr.mustbedestroyed.org/?p=838
BuggyBooz z MTS też powinniście kojarzyć. Pomyślelibyście, że ta kreatorka również ucierpiała wskutek ataku TSR?
Shakeshaft, jedna z Featured Artists, ukradła jej meshe i sprzedawała na TSR. BuggyBooz , która była ich autorką, zgłosiła to do zarządu strony.
Wtedy Tom włamał się na jej konto na MTS i usunął dowody zbrodni.

Jedna z próśb Coconut na jej blogu, skierowana nie tylko do twórców dodatków czy właścicieli simowych stron:
Cytat:
10. Upewnijcie się, że daliście znać innym graczom o niebezpieczeństwach ze strony TSR, inaczej to błędne koło nigdy się nie zamknie.
Więc…

[img]http://i53.************/jsipgo.png[/img]
Materiały do artykułu i cytaty pochodzą ze strony http://tsr.mustbedestroyed.org/
Tłumaczenie, opracowanie, zdjęcia nr 1 i 5: Liv



Wiosna w rozkwicie, więc pora na nutkę nowości, prawda? W naszym przypadku jest to zupełnie nowy dział poświęcony kreowaniu wnętrz prowadzony póki co przeze mnie, Jina. Będę podawał wam tutaj przeróżne porady oraz kierował rubrykę: Co jest hit, co jest kit? Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i owa nowość utrzyma się długo. Wszystko zależy od was!
Porada 1.
Jaki ogród wokół domu?
Prawda jest taka, że ogrody dzielą się na dwa typy – dziki i estetyczny, można znaleźć także mieszankę tego i tego. To, jaki wolicie zależy od was. Jednak wysłuchajcie moich rad. Jeżeli budujecie wielki dom dla nowobogackich simów, możecie sobie pozwolić i na taki, i na taki, jednakże znacznie lepiej prezentują się wtedy drzewa delikatnie wyższe od budynku, ale też w mniejszej ilości, bowiem w tym przypadku to mieszkanie powinno być nadrzędne w stosunku do otaczającej go przyrody. Wyjątkiem jest wielki i wysoki modern, bowiem gdy z obszernej gęstwiny widnieje odrobina takiej architektury, od razu nadaje całej parceli pewnego klimatu, takiego pełnego tajemnic. Jednakże trzeba pamiętać, aby także nie zabrakło w nich kwiatów i krzewów. Najlepiej takowe wyglądają przy samym froncie tj. przy drzwiach i wokół krawędzi, ale przy takowych miejscach nie liczy się ilość roślin, a ich wygląd. Flora musi podkreślać majestat budowli. Napaćkanie niewiadomo ilu rzeczy wokół nie ma żadnego sensu. No tak… Część roślinna zapewniona, więc gdy pozostało ci miejsca i ochoty, porozstawiaj rozsądnie różne kamienne rzeźby i inne dekoracje ogrodowe. Te najlepiej prezentują się, gdy: otaczają je kwiaty, gdy są na tyłach domu i gdy nie przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się na dworze.
********
Kiedy decydujemy się na mniejszy i niewysoki domek, możemy postawić na skromną estetykę, bądź nieokiełznaną, ale wciąż skromniejszą puszczę. Przede wszystkim staw otoczony rozmaitą roślinnością oraz jedną lub dwiema skałami większymi z tymi mniejszymi, według gustu. Wspomniana estetyka powinna być ułożona symetrycznie. W obu możliwościach: drzewa niższe, równe lub odrobinę wyższe od dachu domu. Nigdy potwornie wysokie. Dużo krzewów i/lub kwiatów. Jednakże i tu powinieneś/powinnaś pamiętać, że napaćkanie wszystkiego wszędzie tylko psuje efekt, nawet przy tzw. „puszczach” wokół budowli. W przypadku owej „puszczy” możemy pozwolić sobie na odrobinę improwizacji i skupić znacznie więcej flory w jednym miejscu, jednak w której wciąż znajdują się rozmaite ozdobniki np. mostki nad stawami, kamienie. Tylko nie rób ogrodowi, co tobie niemiłe.
********
Porada 2.
Ogród jako centrum relaksu
Każdy Sim, każdy człowiek powinien mieć w swoim gniazdku jakieś miejsce, gdzie może odpocząć od rzeczywistości. Wielu z nich za takie miejsce uważa ogród. Aby umilić spędzanie czasu Simowi masz kilka możliwości, które warto wykorzystać w swoich projektach:
  • a) basen – co prawda nieładnie wygląda, gdy znajduje się wokół niezbyt grzeszącego urodą domu, więc nigdy go tam nie stawiajcie. Nigdy nie stawiajcie basenu z przodu domu, może być z boku i z tyłu (no i wewnątrz). Starajcie się nie pozostawiać go samego, otaczajcie go jakimiś roślinami, rzeźbami itp. Ładnie prezentuje się, gdy wokół niego położy się drewnianą podłogę.
    b) staw – czyli miejsce, gdzie simowie mogą łowić ryby. Staw może być wszędzie, może być duży, może być mały. Wszędzie przedstawia się świetnie, lecz nigdy nie róbcie go tak, aby wokół był całkowicie pusty. Na jego powierzchni kładźcie też jakieś ozdoby typu lilie. Proponuję z którejś jego strony postawić ławeczkę.
    c) gril – położony z boku domu lub z tyłu. Jeżeli decydujemy się na niego należy nie zapominać o stole i miejscach siedzących dla tych, którzy będą jeść grillowane rzeczy. Ładnie wygląda, gdy znajduje się na jakiejś wyróżniającej się powierzchni np. marmurowa podłoga, kamienne pokrycie terenu.
********
Co jest hit? Co jest kit?
Cykl ten polega na tym, iż będę tutaj mówił wam, co w tym sezonie jest modne, a co nie. Jeżeli przyjmie się i to, to w przyszłych numerach także się pojawi.
Hit
a) nowoczesny minimalizm – czyli zachowanie mniej wyrazistych tekstur, korzystanie z podstawowych kształtów tj. kwadrat, koło, trójkąt, prostokąt, spokojne wnętrza
b) srebrne elementy – nadające wnętrzom elegancji
c) delikatne kolory – tj. pastelowe, które swoją intensywnością nie powodują zmęczenia oczu
d) prostota – to samo co minimalizm, lecz tutaj to zachowanie porządku i estetyki wnętrz
Kit
a) ciemne kolory
b) nieporządek
c) brak estetyki
d) zbyt duża ilość obiektów

********

Zdjęcie nr 1 jest autorstwa Figi pochodzące z tego projektu.
Zdjęcia nr 2 i nr 3 są autorstwa Chryzantemy Złocistej. Dom autorstwa Jina.



Ciocia Chryzia radzi...
...warto być sobą.


Zaraz pewnie usłyszę: "Co ty Chryzia mi tu za jakieś mentorskie wykłady wyczyniasz, ja chcę się pośmiać!". Ale temat wymaga powagi. Więc proszę o zrozumienie.
O co chodzi? Ostatnio miałam okazję przeczytać i ujrzeć wiele rzeczy, od których mi włosy na pleckach stawały dęba.
Na przykład, cytuję: "Kiedyś jeszcze jedna dziewczyna, której mama jest nauczycielką w mojej szkole zazdrościła mi i mnie podduszała, oraz przyciskała do siatki. Kilka lat później powiedziała mi: 'Gdyby nie ta kamera, to byś się już w grobie przewracała'."
Nie potrafię sobie nawet wyobrazić takiej sytuacji - nienawiści i dokuczania komuś tylko dlatego, że (niepotrzebne skreślić) jest gruby/jest kujonem/ma rude włosy/nie lubi czekolady/nie ubiera się modnie etc. NIGDY, ale to NIGDY nie zezwalajcie na takie zachowanie. Informujcie o tym rodziców czy nauczycieli, bo w większości przypadkach milczenie i brak sprzeciwu jest sygnałem, że czepialski może sobie pozwolić na więcej, i nic mu się nie stanie. A nie chciałabym czytać w gazetach czy internecie o kolejnym przypadku pobicia bądź skatowania na śmierć nastolatka przez "kolegów" z klasy. Albo, co gorsza, samobójstwie, i standardowej reakcji otoczenia "Ale przecież X nie mówił/a, że ma jakieś problemy."
Kolejna sprawa, która również mnie bardzo frustruje, to fałszywi znajomi. Wymagają od nas bycia tylko takimi, jakimi się im podobamy, inaczej się obrażają i nie chcą z nami rozmawiać.
Powiem wam tyle - olejcie takich znajomych! Macie prawo być tacy, jacy jesteście, nosić ubrania i słuchać takiej muzyki, jaka wam się podoba. Macie "dziwne" zainteresowania? Nie wstydźcie się ich. Jeśli ktoś z tego powodu was nie chce znać, to pomachajcie mu na pożegnanie. Macie prawo się kumplować z kimkolwiek chcecie, nawet jeśli reszta paczki tej osoby nie lubi.
Prawdziwy przyjaciel będzie z wami ZAWSZE, niezależnie od tego, czy będziecie się zachowywać tak jak on chce.
Nie zmieniajcie się dla kogoś, na siłę. Owszem, czasami są sytuacje kiedy chcemy się dostosować do otoczenia, ale zawsze przed tym się zastanówcie, czy WARTO.
I ostatnia sprawa. Tolerancja. Nie każę wam kochać całego świata i każdego człowieka, ale czy warto sobie psuć krew i się złościć, bo ktoś jest "inny"? Również wyśmiewanie kogoś, bo jest gejem czy katolikiem, zmienia was w wymienionych na początku czepialskich, a tego chyba nie chcemy...
Nie zmieniajmy nikogo, nie przymuszajmy go do zmiany poglądów na nasze. To nigdy do niczego dobrego nie prowadzi.
Oczywiście są pewne zachowania, których nie WOLNO tolerować (widocznej głupoty i tępoty,chamstwa,poniżania kogoś,bicia,wykorzystywania i tym podobne), ale to już chyba wiecie.
Szanujmy się i tolerujmy wzajemnie. To uczyni świat choć trochę lepszym, wam oszczędzi nerwów i smutku, i pozwoli być sobą - po prostu.

Tyle wam chciałam przekazać, weźcie choć parę moich słów do serca. A żeby nie było, że nie ma nic śmiesznego - tutaj znajdziecie filmik,który udowadnia, że nawet najbardziej wyśmiewany może się kiedyś postawić



Baran 21.03-20.04

Trochę więcej optymizmu!
Jest wiosna!
Wyjdź na dwór i przestań się tak
wszystkim przejmować.
Odrobina lenistwa Ci nie zaszkodzi,
a ciepłe promienie słoneczne
skutecznie poprawią Ci humor.

Byk 21.04-20.05

To jest Twój czas!
Wszystko idzie po Twojej myśli,
wydaje Ci się, że lepiej już być nie może.
Uważaj, los bywa przewrotny…

Bliźnięta 21.05-21.06

Przestań szukać dziury w całym i
zacznij akceptować ludzi takich jacy są.
Bądź milszy, a dostrzeżesz w swoich znajomych
nieodkryte dotąd zalety.

Rak 22.06-22.07

Odrobina pokory Ci nie zaszkodzi.
Chociaż raz możesz bez marudzenia wyrzucić śmieci i
posprzątać swój pokój.
Czeka Cię ważna lekcja życiowa.

Lew 23.07-23.08

Lubisz kontrolować ludzi i sytuację.
Wyluzuj trochę.
Szaleństwo i spontaniczność to
przecież nie grzech.
Zorganizuj wypad za miasto,
to pozwoli zbliżyć Ci się do kogoś.

Panna 24.08-23.09

Ostatnio brakuje Ci koncentracji,
gubisz się w świecie.
Ale spokojnie, już niebawem pewne wydarzenie
przywróci ci równowagę,
bądź cierpliwy!

Waga 24.09-23.10

Interesuje Cię zbyt wiele rzeczy na raz.
Nie potrafisz wykonać żadnej pracy porządnie.
Skup się i wybierz to co naprawdę Cię interesuje,
nie to, co oczekują od Ciebie inni.


Skorpion 24.10-22.11

Głowa do góry!
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Każdemu zdarza się gorszy dzień,
tak już bywa.
Małymi kroczkami zbliża się lepszy czas.

Strzelec 23.11-21.12

Uwielbiasz leniuchować,
ciężko wyciągnąć Cię z łóżka.
Na dworze jest coraz cieplej,
daj się zaprosić na rower.

Koziorożec 22.12-20.01

Jesteś zbyt drobiazgowy,
każdemu może zdarzyć się potknięcie,
nie należy tego tak roztrząsać.
Rozejrzyj się, coś wisi w powietrzu.

Wodnik 21.01-19.02

Jesteś bardzo nieufny i sceptyczny.
Spróbuj inaczej spojrzeć na ludzi.
Bardzo pomocny może okazać się spacer
w blasku zachodzącego słońca.

Ryby 20.02-20.03

Jesteś urodzonym dyplomatą.
Uwielbiasz przebywać wśród ludzi.
Świetnie się z nimi dogadujesz, ale
niestety lubisz też plotkować.
Uważaj, to może obrócić się
przeciwko Tobie.

Charionette


Chcąc wam nieco wynagrodzić skromną gazetkę (pamiętajcie, redaktorzy również mają domowe obowiązki, a i szkoła teraz nieco wzywa), Gingers przygotował dla was prezent - ozdobne poduszki do The Sims 3. Możecie je położyć na sofach i fotelach przy pomocy OMSP z ModTheSims.
Pozostaje mi tylko złożyć wam spóźnione życzenia Wielkanocne, oraz życzyć powodzenia dla tegorocznych maturzystów Połamania pióra!

Ostatnio edytowane przez Liv : 14.05.2011 - 16:30
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023