Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.01.2015, 23:39   #1
Szklana Bańka
 
Zarejestrowany: 03.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 11
Domyślnie Szklankowe Simy

Witam serdecznie, dobry wieczór Jako nowa użytkowniczka forum, a wieloletnia czytelniczka, wstępując w wasze grono chciałabym się dobrze zaprezentować No, ponoć pierwsze wrażenie jest najważniejsze, także udzielę się najpierw gdzieś, o czym mam jakiekolwiek pojęcie. (Bądź nie? Jeszcze mi to uświadomicie ^^ )
Zbędne gadanie niestety nie przysparza wiele radości, tak więc przejdźmy do rzeczy. Stworzyłam Simkę, której udało mi się zrobić jedno zdjęcie, ale wydaje mi się, że wszystkie walory, jakie chciałam wyłapać, wyłapałam. Gwarantuję, że Simka jest 90/60/90, tak więc buzia w tym wypadku gra pierwsze skrzypce. Bądźcie łaskawi ;-)
Szklana Bańka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.01.2015, 12:18   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Szklankowe Simy

Witaj na forum, baw się dobrze!

Jak się okazuje, "jakiekolwiek pojęcie" to określenie baaaaaaaardzo szerokie. Jak można nie mieć JAKIEGOKOLWIEK pojęcia np. o budowaniu grając w simsy?
No więc jakiekolwiek pojęcie o tworzeniu simów owszem, masz. Ale dziwnie mi się patrzy na zawartość tego tematu wiedząc, że jesteś "wieloletnią czytelniczką", bo tu nawet "jakiegokolwiek pojęcia" zwyczajnie brakuje. Wejdź sobie w pierwszy lepszy i najlepiej niedawno aktualizowany temat (np. ten od Szlachcica), popatrz na ZDJĘCIA. Policz, ile ich jest, jakie najczęściej mają tło.
Bo nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek wystrzeliwał simkę w kosmos w photoshopie!

Teoretycznie powinnaś też wiedzieć, że dodatki do gry w ciągu lat stały się lepsze - na topie są kolory i tekstury pooklet, realistyczne oczy i raczej nieświecące się skiny. Nawet photoskinning jest już na wyższym poziomie i ciuchy nie są tak rozmazane jak kiedyś! (chyba ze się trafi na początkującego kreatora)
Twoja simka prezentowałaby się dobrze w 2008 roku, ale mamy 2015...
Z buzi wygląda mi na kobietę sukcesu (to chyba dobrze?), ewentualnie Angelinę Jolie.
Skróciłabym twarz, podnosiła brwi od strony nosa, a samemu nosowi dała jakiś nietypowy kształt. Do tego mniejsze oczy i usta ofc. No i przede wszystkim poszłabym z prezentacją i dodatkami do przodu.

Bez oceny.
Liv jest offline  
stare 04.01.2015, 14:01   #3
Szklana Bańka
 
Zarejestrowany: 03.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Szklankowe Simy

Dziękuję, Liv, za rady. Naszukałam się w necie jakichś nowszych dodatków, ale nie udało mi się wyhaczyć nic ciekawego Pewnie za słabo szukam, ale obiecuję poprawę! A tymczasem prezentuję nową Simkę, której tym razem nie zabrałam w podniebną podróż, a umieściłam w domowym zaciszu.





I tutaj taki bonusik



Podczas robienia zdjęć zdałam sobie sprawę z kilku niedoskonałości, jakimi "skrzywdziłam" Stacy, ale może wypatrzycie w niej jakiś urok
Pozdrawiam
Szklana Bańka jest offline  
stare 15.02.2015, 14:54   #4
Księżniczka Mordoru
 
Avatar Księżniczka Mordoru
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Skąd: Escursione
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Szklankowe Simy

Jakbyś mogła wstawić zdjęcia jeszcze raz - zamiast screena z Simsów wyświetla się "Tinypic. Podgląd niemożliwy"
__________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce...
Księżniczka Mordoru jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023