Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.09.2011, 14:20   #21
mily122
 
Avatar mily122
 
Zarejestrowany: 03.03.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Wolę The Sims 2 ,ponieważ po pierwsze jak ma się chociaż 1 dodatek to gra jest o wiele ciekawsza,po drugie mini packi wnoszą więcej, po trzecie dodatki są znacznie tańsze np CPR 45,50 zł, a Po zmroku ok 90 zł po czwarte w 2 simy czasami robią zupełnie niespodziewanie miny i pozy,czyli ciekawe są nawet błędy .The Sims 3 nie lubię ,ponieważ w Po zmroku do jednego apartamentowca może wprowadzić się tylko jeden sim, jak napisały inne osoby wyżej nieciekawe ciuchy i plastikowe twarze, minusem 3 są jeszcze ciągle powtarzające się bugi, oraz wysokie wymagania do gry w nią.
__________________
Najprawdopodobniej simblr
mily122 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.09.2011, 17:22   #22
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Na początku grałam w jedynkę. Na komunie dostałam 2 i pierwsze wrażenia?
-Łaaaał ale super!
-Hej można robić schody do domu! (chodzi o te małe do fundamentów)
-Ale super meble!
I wszystko było takie nowe i ekstra! Pierwszy raz w 3 grałam u koleżanki i co?
-Ale jaja można jej dać cechy!
-Ej są kolczyki i buty!
-Można zmienić kolor!
I było super ale przyszło grać...
-Ej to lustro było w dwójce!
-W dwójce simy lepiej wchodziły do auta!
-Czemu to auto tak kwadratowo skręca?
-Czemu nie mogę wejść do sklepu?! itp. itd.
A jak jest teraz? niedawno zainstalowałam jedynkę i w nią gram i mi się nie nudzi. W dwójkę gram u koleżanki i jest fajnie. A trójka... Ja nie mam koleżanka mam mamy tam domek ja jestem jej córką, nastolatką, mam chłopaka, ale... jakoś nas nie ciągnie. Dlatego gram w jedynkę i dwójkę.

No ale się rozpisałam ;p
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2011, 17:46   #23
Hefalump
 
Avatar Hefalump
 
Zarejestrowany: 09.06.2008
Skąd: A ty?
Płeć: Mężczyzna
Postów: 254
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

The sims1: Grałem kiedyś ale grafika mnie odpychała. W jedynce za brzydka w 3 za plastikowa
The sims2: Grałem dawno, zajmowałem się trójką. Jednak trójka się znudziła i gram w dwójkę
The sims3: Ze wszystkimi dodatkami po krótkim czasie sie znudziła i gram w 2
__________________
[img]http://i30.************/4t3xbr.jpg[/img]
Hefalump jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2011, 07:45   #24
Estella Sanchez
 
Avatar Estella Sanchez
 
Zarejestrowany: 07.09.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 57
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

W jedynkę grałam dawno temu w ogólniaku i w zasadzie już nie pamiętam.

W dwójkę grałam miesiącami, ale miałam kiepski komp wtedy i miałam simy, ale np nie miałam ścian i podłóg, bo grafika nie wyrabiała, a granie simami zawieszonymi w próżni szybko mi się znudziło

Ostatnio pożyczyłam trójkę, grałam namiętnie dwa tygodnie i... znudziło mi się :/ doszłam do ściany, nie wiedziałam co mam zrobić z moimi ludzikami. Zapisałam sobie save i odinstalowałam grę.

Teraz wróciłam do dwójki , mam lepszy komputer więc grafika jest super. Ze wszystkimi dodatkami gra jest realna i nie nudzi się, dużo lepiej udaje prawdziwe życie niż trójka. Chociaż podejrzewam, że jak do trójki będzie więcej dodatków, to też będzie lepiej. Na razie kiepsko i zajmuje strasznie dużo miejsca na dysku.

Czego mi brakuje w dwójce, po graniu w 3? Swobodnego biegu historii, wkurza mnie, że jedno dziecko jedzie na studia a pozostałe nie dorastają, że czasem rodzice są młodsi od dzieci, że dbanie o całą rodzinę czyli pożenienie i rozmnożenie wszystkich dzieci wymaga tyle czasu... No i te ekrany ładowania....

Ale w sumie więcej jest plusów
- więcej interakcji
- więcej karier
- można wejść do sklepu czy pójść na dyskotekę
- Simy wyglądają lepiej
- bardziej realne np zajmowanie się dziećmi- można je kąpać i przewijać i nigdy nie wiadomo o co niemowlęciu chodzi jak w życiu
Estella Sanchez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2011, 10:57   #25
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Przeczytałam wszystkie posty i , rzeczywiście to dziwne że TS3 z całą tą grafiką, otwartym miastem i tworzeniem sima tak szybko sie nudzi.
Jasne że dwójka ma więcej rozszerzeń i przez to wiecej opcji niż trójka. Myślalam sobie że może trójce trzeba dać sznsę i poczekać aż będzie więcej rozszerzeń. Ale to nic nie pomaga! Rozszerzenia też się szybko nudzą. I są takie bez sensu jak tu ktos powiedział.
Jest za dużo rzeczy do zrobienia, za dużo opcji dla simów. a jednocześnie mało interakcji między simami. Trójka jest taka nieprzemyślana, chaotyczna. Widać zaraz że nie robili jej ludzie którzy simy znaja i kochają. Widać, tak uważam ,że zrobiona jest dla pieniedzy.
A dwójka jest ponadczasowa... ma to COŚ.
Dla mnie jest po prost ładniejsza, z dodatkami z sieci moje simy są takie śliczne i każdy inny. I ich potomstwo tez jest sensowne. Ma cechy obu rodziców albo dziadków. Widać rodzinne podobieństwo.
I rzeczywiście dwójka daje dużo pomysłów na różne historie.
W TS1 też grywam ale raczej z sentymentu. Choć mam wszystkie dodatki i nawet ostatnio dokupiłam Gwiazde bo mi brakowała do kolekcji. Uwielbiam Abrakadabrę i do końca jej nie rozgryzłam. I Jedynka i dwójka to były prawdziwe simowe gry. Trójka jest moim zdaniem nieporozumieniem.
__________________
Live long and prosper
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2011, 10:09   #26
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

W The Sims 3 grałam jakiś miesiąc kiedy dostałam nowego laptopa. Na początku The Sims 2 nie udało mi się zainstalować, ale znalazłam na nie sposób . Sama nie wiem The Sims 3 wydaje się takie.. bezsensowne. Nudzi mnie. Zdarza się że dwójka zaczyna mnie nudzić i potrafię nie grać ponad miesiąc, ale szybko do niej wracam bo tęsknię ;D.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2011, 10:54   #27
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

A mnie do 3 zraziło głównie to, że nie mogłam sterować każdym simem... Adoptowanie dzieci i nikt nie wiązał się ze sobą w pary, a gdy zaczęli wymierać miastowi, którzy są od początku i miasto opustoszało ostatecznie przeniosłam się na 2. ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2011, 18:04   #28
Sharise
 
Avatar Sharise
 
Zarejestrowany: 01.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Namiętnie grałam w The Sims 3.. przez jakiś miesiąc. Potem minęła mi fascynacja nimi i naprawdę zaczęły mnie wkurzać pewne niedociągnięcia, jak np. pojawiające się niewiadomo skąd, niemowlęta, nowi lokatorzy albo fakt, iż moja simka zakochana jest w jakimś miastowym. Zaczęłam też zauważać, że strasznie dużo czasu zajmuje mi zbudowanie i umeblowanie domu (fajne jest te narzędzie projektowania, ale fajniejsza zabawa jest jednak wtedy, gdy nie wszystko do siebie pasuje i trzeba trochę pokombinować, żeby to jakoś wyglądało). Nie pasowała mi także grafika, te zbyt "żywe" kolory.. Stanowczo za jasne i mało realne.
W The Sims 2 zarówno simy, jak i ich domy, są bardziej indywidualne, bardziej rzeczywiste. Dekorowanie wnętrz wymaga przestawiania i dopasowywania, a nie tylko dobierania takiego samego wzoru, co na dłuższą metę jest nudne.
Wolę The Sims 2, bo w każdej chwili mogę zbudować/zrobić, co tylko mi się zamarzy za sprawą dodatków z neta i żaden simowy dom w środku nie wygląda tak samo.
Sharise jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2011, 10:05   #29
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Ja czasami jeszcze wracam do 2 bo w 3 brakuje mi tego klimatu który 2 miała. I fakt 3 nawet z dodatkami potrafi się po jakimś czasie znudzić. A akcesoria do trójki zawierają mniej rzeczy niż te do 2. Rzeczywiście 3 jest o wiele bardziej chaotyczna niż 2. 3 ma o wiele więcej umiejętności i moje simy nawet na miasto rzadko wychodzą bo tego jest tyle że już sama nie wiem co moje simy mają robić. W 2 nie mam tego problemu . No i jak moje simy mają 2 zwierzaki w 3 to już nie wyrabiam a w 2 jakoś da się to pogodzić.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2011, 12:37   #30
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Cytat:
Napisał Wiktoria__07 Zobacz post

-Ale jaja można jej dać cechy!
O, ja też się cechami jarałem, ale ludzie w 2 jest"co kręci, co odrzuca"
__________________
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023