Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.06.2015, 17:03   #1
Jemich
 
Zarejestrowany: 22.05.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Problm z instalacją podstawy i dodatku

Witam, mam wielki problem z instalacją TS4. Od razu mówię, że mam Windows 7. Już na początku, gdy kupiłem podstawę (wersja CD - mam baaaardzo słaby internet i chcę za wszelką cenę uniknąć ściągania gry), podczas kopiowania plików wiele razy wyskakiwał komunikat o "złym odczycie płyty" i komunikat "Runtime error C++ [...] R6025 - pure virtual function call" (mniej więcej tak to brzmiało), w końcu po x próbach udało się grze przez to prześlizgnąć, zainstalowała się i udało mi się pograć, TS4 śmigało. Teraz postanowiłem sprawić sobie dodatek Witaj w pracy, chciałem zainstalować go tak samo z płyty, a on nie dość, że się nie zainstalował (znajome komunikaty) to ODINSTALOWAŁ sam podstawkę - bez żadnych ekranów deinstalacji czy czegokolwiek - gra zniknęła z zainstalowanych na Origin, skróty z pulpitu przestały działać, koniec. Oczywiście próbowałem ją zainstalować, ale tym razem już bez powodzenia - znów znajome komunikaty, tym razem nie udało się ani razu wyjść za 2-3 % kopiowania plików. Przy dzisiejszym instalowaniu z płyty przez większość czasu wyskakuje to okno o złym odczycie płyty - ponawianie instalacji nie bardzo działa, w końcu zresztą i tak wyskakuje to z C++. Bardzo proszę o jakąś radę - czy to problem tego jakiegoś pakietu C++? Niestety zupełnie się nie znam i nie wiem zupełnie, co to takiego, z tego co znalazłem w Intenecie nadal nie bardzo wiem, jak naprawić ten błąd, coś przeinstalować, zmienić? Pozdrawiam
Jemich jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.06.2015, 18:59   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Problm z instalacją podstawy i dodatku

Tu możesz poczytać na temat tego problemu. Z tego co czytałam w internetach, to powinieneś przeinstalować Microsoft Visual C++, bo problem wynika z uszkodzonych bibliotek tego narzędzia. Albo po prostu masz na komputerze wirusa. I zanim zabierzesz się za ponowną instalację TS4, najpierw przeczyść rejestr za pomocą CCleanera, bo możliwe, że masz na komputerze "resztki" po grze.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.06.2015, 19:16   #3
Jemich
 
Zarejestrowany: 22.05.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problm z instalacją podstawy i dodatku

Dzięki za odpowiedź, rejestr czyściłem i to akurat nic nie zmieniło. A masz może pomysł na które z tych "Pakietów" C++ powinienem przeinstalować to co mam? Pozdrawiam
Jemich jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.06.2015, 21:05   #4
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Problm z instalacją podstawy i dodatku

Niestety nie wiem który z nich jest wadliwy, nie mam ani wglądu w twój komputer, ani umiejętności wyszukiwania takich błędów. Pewnie będziesz musiał przeinstalować wszystkie moduły. Albo najpierw przeinstalować jeden z nich, sprawdzić czy gra idzie. Jeśli nie, to próbować przeinstalować kolejny, itd. Być może trafisz za pierwszym razem
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023