Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.11.2011, 13:49   #1
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Masowa zbiórka Simów (schodzą się na jedną parcelę z całego miasta)

Hej!
Mam pytanie. Pojawił się u mnie następujący problem. Simy przychodzą pod Plazmę 501. Nie ruszają się praktycznie stamtąd. Nie wiem, czy coś ich tam ściąga, czy co. W każdym bądź razie cały czas tam stoją. Kod "resetsim *" pomaga tylko na chwilę. Znikają, ale nie trzeba długiego czasu, żeby znowu zaczęły tam przyłazić. Nie wiem, czy to właśnie przez to, że one pod tą Plazmą się zbierają, ale na przykład, jak chcę kogoś zaprosić do domu to wpada na chwilę i od razu idzie. Na imprezach, jak ktoś mnie zaprasza, to kiedy przyjeżdżam nikogo na tej imprezie nie ma. Technik naprawczy do jakichś zepsutych sprzętów też nie przyjeżdża, kiedy go wzywam. Nie mogę się dodzwonić do Simów, które pracują jako strażacy, bo cały czas wyskakuje mi informacja, że dany Sim-strażak zaraz wychodzi i zadzwoń później. Zadzwonienie później niestety nic nie daje :/ W samej remizie też nikogo nie ma. Wiadomo, wszyscy strażacy są pod Plazmą. Nie mam pojęcia co się dzieje. Mógłby ktoś pomóc?
Pozdro!

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 11.06.2012 - 16:05
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.12.2011, 17:19   #2
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

Wydaje mi się, że na forum ktoś miał podobny problem i winowajcą okazał się jakiś felerny mod. Masz jakieś?
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2011, 18:47   #3
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

No właśnie wydaje mi się, że nie posiadam żadnego moda...
A pamiętasz może, gdzie mógłbym znaleźć opis tego problemu? Sam próbowałem przeszukać forum, ale na nic podobnego nie trafiłem.
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2011, 21:47   #4
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=58398

Proszę Przeglądnij temat, może znajdziesz tam jakieś rozwiązanie lub podpowiedź, która Cię usatysfakcjonuje.

EDIT: Chyba jednak nie ma tam za wiele porad... Ale skojarzenie miałam dobre, mam nadzieję
__________________

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 01.12.2011 - 21:50
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2011, 22:04   #5
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

No dokładnie! To jest ten sam problem, tylko, że mi tam na szczęście jeszcze nikt nie umarł. Ale też przychodzą pod jedno miejsce, jak napisałem wcześniej zresztą. Ale szkoda, że ten odpowiedzi nie było, co z tym zrobić... Raczej parceli nie wyburzę, bo to Plazma przecież... A jak przy wyburzaniu nawet zniknęłyby mi jakieś simy razem z tą parcelę? To w ogóle byłaby kicha... Kurcze, nie wiem co zrobić
Dziękuję, że chciałaś pomóc. Naprawdę.
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 22:29   #6
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

Cytat:
Napisał John_Doe Zobacz post
No dokładnie! To jest ten sam problem, tylko, że mi tam na szczęście jeszcze nikt nie umarł. Ale też przychodzą pod jedno miejsce, jak napisałem wcześniej zresztą. Ale szkoda, że ten odpowiedzi nie było, co z tym zrobić... Raczej parceli nie wyburzę, bo to Plazma przecież... A jak przy wyburzaniu nawet zniknęłyby mi jakieś simy razem z tą parcelę? To w ogóle byłaby kicha... Kurcze, nie wiem co zrobić
Dziękuję, że chciałaś pomóc. Naprawdę.
Czekaj, czekaj! Jest jeszcze nadzieja Plazma jako miejsce samo w sobie nie jest zbyt atrakcyjne (przynajmniej moim zdaniem). Może warto byłoby rozważyć jej usunięcie? Wiele nie stracisz (są przecież fajniejsze kluby w mieście - np. taki niepozorny Kujon po przeróbce), a możesz sporo zyskać. Nie wiem tylko, co stałoby się z tymi simami, którzy stoją pod Plazmą, ale na to też mam rozwiązanie. Zrób tak, jak pisałam wcześniej, ale przed usunięciem zapisz grę. Jeśli simy znikną razem z tą nieszczęsną parcelą, po prostu odpal backupa z Moich Dokumentów. Jeśli nie będziesz wiedział, jak to zrobić, pisz
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 22:54   #7
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

Ok! Dzięki. Spróbuję zrobić to co mówisz. Jak znajdę chwilkę to się pobawię. I oczywiście napiszę, co się stało. I jakby co poproszę o dalszą poradę
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 23:14   #8
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

Nie wiem, czy prosisz mnie o poradę w tej chwili czy później, ale w razie czego napiszę, co i jak Przyjmijmy, że zapis, na którym dzieją się takie cuda, nazywa się Sunset Valley. Znajdziesz go pod ścieżką: Moje Dokumenty\Electronic Arts\The Sims\Saves (oczywiście nie tylko - będą tam też wszystkie pozostałe zapisy miast, jakie dotychczas stworzyłeś). Pełna nazwa zapisu będzie brzmieć: Sunset Valley.sims3. Jeśli usuniesz Plazmę i Twoi simowie znikną, musisz wejść do folderu Saves i skasować plik z podaną wyżej nazwą (Sunset Valley.sims3). W folderze z zapisami powinien być jeszcze jeden plik, który nazywa się Sunset Valley.sims3.backup. Aby odzyskać zapis po usunięciu, wystarczy skasować końcówkę .backup.

EDIT: Wiem, że trochę zawile tłumaczę, ale mam nadzieję, że zrozumiałeś
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2011, 08:14   #9
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

Aaaa! Koszmar normalnie! Zrobiłem tak jak zalecałaś. Usunąłem parcelę i... oni zaczęli znowu tam przychodzić. Tylko, że teraz jest pusta przestrzeń po usunięciu, więc mają więcej miejsca na gromadzenie się. Nieugięci są, no... Nie wiem, co z nimi zrobić :/
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2011, 11:59   #10
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

Cytat:
Napisał John_Doe Zobacz post
Aaaa! Koszmar normalnie! Zrobiłem tak jak zalecałaś. Usunąłem parcelę i... oni zaczęli znowu tam przychodzić. Tylko, że teraz jest pusta przestrzeń po usunięciu, więc mają więcej miejsca na gromadzenie się. Nieugięci są, no... Nie wiem, co z nimi zrobić :/
W takim razie problem nie dotyczy danej parceli, a samej gry albo zapisu. W ilu miastach grasz? Dzieje się tak tylko na tym jednym zapisie? No i jak w końcu z tymi modami? Przypomnij sobie, bo jeśli naprawdę wygrywałeś ostatnio jakieś nieoficjalne dodatki do gry, to może być przyczyną... Jeśli tak, zeskanuj je programem Sims 3 Dashboard (wystarczy wstukać w Google). No i najważniejsze: czy próbowałeś przeinstalowywać grę? Wiem, że rozwiązanie drastyczne, ale czasem jedyne, które przynosi zadowalające efekty.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023