Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Podoba ci sie mój dom ?
Tak 3 23.08%
Może być 5 38.46%
Nie za bardzo 2 15.38%
Ochyda 3 23.08%
Głosujących: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.09.2008, 11:04   #1
Ilona-Milka-simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Szykowny domek

Witam to mój pierwszy dom na forum więc prosze o wyrozumiałość.
Mieszka w nim ojciec, macocha, nastolatka i babcia.
Koszt: ok. 120 000 simoleonów
Żadnych dodatków z neta. Użyte dodatki: na studiach, nocne życie, własny biznes, zwierzaki, cztery pory roku, podróże, szyk i elegancja, moda z H&M.

Bryła pospolita.



Mały salon zaraz przy wejściu.



Kuchnia.



Jadalnia.



Łazienka.





Sypialnia.





Pokój nastolatki. Jest szalona i lubi mieszać mnóstwo kolorów.





Pokój babci. Uwielbia wiejskie style i swój ogródek.





Przedpokój i wejście na taras.

Taras.



I rzut.



Jeżeli to czytasz to znaczy że to już koniec ;p

Ostatnio edytowane przez Ilona-Milka-simka : 28.09.2008 - 11:07
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.09.2008, 11:20   #2
KasiaSims0704
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szykowny domek

Super Domek naprawdę Dobra robotaJa narazie ściągam te dodatki z netu ale jeden może potrwać jeden dzień
Jeśli macie pytania to pytajcie
 
stare 28.09.2008, 11:23   #3
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Szykowny domek

Jak na pierwszy dom jest dobrze. Choć strasznie mi nie pasuje WIELGAŚNY dach i połaczenie brązu z niebieskim.
No i po co tyle sypialni? i tyle półścianek?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 28.09.2008, 11:25   #4
mateusz812
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szykowny domek

bardzo ładny brak dodatków z neta to dobra robota troche ciemno w niektórych pomieszczeniach 9/10
 
stare 28.09.2008, 11:44   #5
flauma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szykowny domek

Spoko chatka, tylko jak wyzej ciemno cosik w okna specjalnie nie inwestowalas i łazienka jest ogromna! Babcia bynajmniej ma zajecie w ogorku jak tyle roslinek ma : ) pozdro
 
stare 28.09.2008, 12:29   #6
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Szykowny domek

nie podoba mi sie za mało ozdób typu obrazy. Za duży dach, wielka i pusta jadalnia. Wogóle za duże pomieszczenia. Słabo!

KasiaSims0704 - dopiero teraz przeczytałem twojego posta. jeśli chodzi Ci o takie dodatki jak na studiach czy cztery pory roku to o piratach tutaj nie gadamy!

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 28.09.2008 - 13:28
Vanitas jest offline  
stare 28.09.2008, 12:30   #7
Frettka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szykowny domek

Bryła jest dramatycznie prosta. Czy wiesz, jak robić różne dachy na jednej bryle? To tak rób. I jest niby taras, ale ani on symetrycznie położony, ani wystarczająco duży jak na gabaryty domu.
Sypialnia główna (rodziców, jak zakładam): za ciemno. Pokój nastolatki: oczopląsu dostać można. Łazienka trochę duża:albo więcej sprzętów, albo mniejsze pomieszczenie, sama decyduj.
Kuchnia: rewelacyjna. Doskonała. Świetna. Perfekcyjne połączenie kolorów, nie za duża. Chłodna paleta barw, nieco osłodzona tym żółtym akcentem.

Ogródek: źle. Spróbuj robić bardziej urozmaicone tereny ogrodu, porozrzucaj po parceli te grządki, dorzuć do nich małe płotki, tak by truskawki nie rosły razem z pomidorami itp. To nie gospodarstwo rolnicze przy wielkim polu roślin (no chyba, że tak, wówczas przepraszam).

Mam standardową miarę przykładaną do wszystkich nowych domów. Wg niej, dla Twojej pracy wychodzi jakieś 7/10. Czyli bardzo fajnie, poprawiaj niedociągnięcia i buduj dalej .

Ostatnio edytowane przez Frettka : 28.09.2008 - 12:50
 
stare 28.09.2008, 12:33   #8
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szykowny domek

Cóż. Chyba wypadałoby ocenić w 2 konkurencjach- z zewnątrz i wewnątrz. z zewnątrz nie dam nawet 3/10.
Bezpłciowa bryła, wysoki, nieatrakcyjny dach. Niedopasowane dachówki do ścian, jasne drzwi nie pasujące do niczego, brak okiem O_O Jakaś taka baardzo szeroka ścieżka, nie wiadomo po co aż tak.

Wewnątrz? Nieźle. Naprawdę ogromny plus za brak dodatków, bo tak gram i ja, wiem, że czasem jest ciężko. Salonik naprawdę malutki, bardzo ciemny. a za to w jadalni tyyle miejsca. I do tego oddzielone nie do końca ładnie wyglądającą pół ścianką. Kuchnia całkiem ciekawa, ale jak dla mnie znów za dużo pół ścianki. Łazienka trochę pusta i dlaczego brązowa? Wszystko niebieskie i brązowa łazienka... Sypialnie są ładne. Tylko, że ta babcina taaka smutna. Pokój nastolatki mnie załamał. Aż tak? Razi w oczy, odrzuca mnie i ciesze się, że w życiu na żywo nie widziałam takiego pokoju ^^' Ale mimo, że jest ciut pusto daję 8/10

I nie będę obliczać średniej bo ucierpiałby na tym środek.
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline  
stare 28.09.2008, 13:48   #9
Ilona-Milka-simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szykowny domek

Dzęki za ocenki. Jeżeli znowu będe jakiś dom budować będe się stosować do waszych zaleceń.
 
stare 28.09.2008, 17:09   #10
Greenlyme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szykowny domek

Rażące kolory, dziwne pomysly (te palmy xD) i prawie brak okien ... a jednak coś w sobie ma ^^. Taki wiejski i przytulny klimacik. To, co lubię najbardziej, dlatego pomimo wielu niedociągnięć 7/10

Ostatnio edytowane przez Greenlyme : 28.09.2008 - 17:14
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023