Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.01.2005, 13:01   #11
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jesli Sim juz umiera to klika sie na kostuche z poleceniem " Plea" to wtedy mozliwe, że Sim nie umrze. Ale były u mnie takie przypadki, że Sim (zdrowy) nie zdążył poprosic kostuchę o życie dla umarłego Sima. No i Sim umierał... ;(
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.01.2005, 14:28   #12
Reiko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W The Sims 1 mi sim zachorował kapiąc się w nocy wbasenie :\ Podejrzewam że był to jakiś ten ee błąd w grze
W The Sims 2 jak sim był chory i porwało go ufo to nie zaszedł w ciążę (mówię o osobniku płci męskiej) :1smutny:
 
stare 25.01.2005, 18:56   #13
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm...w sims 1 prośba o życie polegała chyba na grze w "nożyce papier kamień" a w sims2 po prostu błagasz o jej życie.

Mikstury również bywają bardzo różne. Kwadratowe i podłużne.
 
stare 26.01.2005, 13:10   #14
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mikstura jest i mój Sim jak był chory to go zrobił za pierwszym razem (hm, może dlatego, że robił pare dni wcześniej dużo mikstur, ale wtedy nie był chory). Naprawdę miksturę da się zrobić, ale Sim musi być rzeczywiście chory i potrzeba do tego dużo cierpliwości!!!!!!!
 
stare 26.01.2005, 16:09   #15
milirodeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a z jakiej przyczyny umarł
 
stare 27.01.2005, 19:28   #16
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał nicota
W The Sims 1 mi sim zachorował kapiąc się w nocy wbasenie :\ Podejrzewam że był to jakiś ten ee błąd w grze
W The Sims 2 jak sim był chory i porwało go ufo to nie zaszedł w ciążę (mówię o osobniku płci męskiej) :1smutny:
I kolejna bujda... W The Sims 1 nie możesz wiedzieć kiedy sim zachoruje... :/ Jest tylko jedna przyczyna choroby!!!!!!!!!!! UGRYZIENIE PRZEZ ŚWINKĘ MORSKĄ !!
 
stare 27.01.2005, 19:32   #17
Amarae
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli sim jest chory, to np. łapie się za głowę, kaszle czy kicha. Nie pamiętam, bo dawno nie grałam ;)

A co do zajścia w ciąże w TS2 ( chodzi o faceta ) to nic nadzwyczajnego. Wystarczy wejść do rodzinki Dziwak i tam facet jest już w ciąży..
 
stare 27.01.2005, 20:40   #18
sea-whisper
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Biała mikstura istnieje. Jak już niektórzy wspomnieli, można ją zrobić tylko kiedy sim jest chory. Nie zawsze wychodzi za pierwszym razem, czasem jest już za późno. Są jednak inne sposoby na wyleczenie sima:

- Trzeba dużo odpoczywać (spać, drzemać itp.), a po jakimś czasie nasz podopieczny wraca do zdrowia.
- Wpisujemy kod moveobjects_on i... kasujemy sima. Po kliknięciu na jego twarz w panelu rodziny pojawi się już zdrowy.

Pozdrawiam
 
stare 28.01.2005, 11:34   #19
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sea-whisper
Biała mikstura istnieje. Jak już niektórzy wspomnieli, można ją zrobić tylko kiedy sim jest chory. Nie zawsze wychodzi za pierwszym razem, czasem jest już za późno. Są jednak inne sposoby na wyleczenie sima:

- Trzeba dużo odpoczywać (spać, drzemać itp.), a po jakimś czasie nasz podopieczny wraca do zdrowia.
- Wpisujemy kod moveobjects_on i... kasujemy sima. Po kliknięciu na jego twarz w panelu rodziny pojawi się już zdrowy.

Pozdrawiam
To z odpoczynkiem nie zawsze działa. Za peirwzym razem jak moja simka zachorowała to cały czas leżała itd. I i tak umarła. Njlepiej jest sobie kupic ze 3 stoły alchemika i robić na przemian mikstury, a jak wyjdzie np. różowa, to sprzedać stół !!! A jeszcze lepszy sposób, to nie kupować świnki morkiej
 
stare 28.01.2005, 15:16   #20
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał KubuS
I kolejna bujda... W The Sims 1 nie możesz wiedzieć kiedy sim zachoruje... :/ Jest tylko jedna przyczyna choroby!!!!!!!!!!! UGRYZIENIE PRZEZ ŚWINKĘ MORSKĄ !!
No to bardzo ciekawe. Ja mając jeszcze grę The Sims (1) nie posiadałam świnki morskiej. Sim autentycznie po przyjeździe z pracy zaczął kichać i zmarł jeszcze tego samego dnia.
Inny przypadek: Sim wyszedł z tej pomarańczowej (?) wanny do kałuży na kafelkach. Zaczął kaszleć kichać więc zamknęłam go w pokoju bez drzwi żeby reszta się nie zaraziła. I nic to nie dało. cała rodzinka po kąpieli umarła. Beznadzieja. Nie kłamię-nie ma po co. Jeśli simy mogły chrować tylko od świnki, to znaczy że gra ma mase błędów.

A co do białej mikstury-nigdy nie słyszałam, ale możliwe że istnieje skoro tak piszecie.
__________________
av by rainne
edited by saya

Ostatnio edytowane przez Lapis_Lasuli : 28.01.2005 - 15:20
Lapis_Lasuli jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023