Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.03.2010, 21:20   #211
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

Cytat:
Karta graficzna: Gigabyte GeForce FX 5500 GT
Mi chodzi na FX5200 : |
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.03.2010, 06:36   #212
Pisarz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

Cytat:
Napisał Gingers Zobacz post
Mi chodzi na FX5200 : |
Co nie zmienia faktu, że mój sprzęt jest dość archaiczny, a w moją kartę graficzną włożyłem wiele kasy, w końcu jest najdroższa z tego całego PC.

(Też masz miejscami błędy przy renderowaniu? Jakiś płotek nachodzi na ścianę lub mryga czy coś w tym stylu?)

Poza tym, muszę przyznać, że gra działa mi dość szybko, nie spodziewałem się tego. Szczerze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2010, 18:19   #213
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Kupuję laptopa - czy pójdzie mi the sims 3?

Witam. Zamierzam kupić laptopa, nie mam zbyt wiele budżetu na niego przeznaczone, będzie to laptop głównie do internetu, jednak chciałbym też na nim pograć w niektóre gierki, jedną z nich jest The Sims 3. Wiem jakie są wymagania ich na laptopa, jednak ja się nie znam bardzo na tym, więc chcę się was spytać, czy pójdą mi simsy na takich oto parametrach:

Procesor Intel Pentium Dual Core T4300 (2,1 GHz, 1 M
Pamięć RAM 4096 MB SODIMM DDRAM2, 800 MHz
Karta graficzna NVIDIA GeForce GT220M
Wielkość pamięci karty graficznej 1024 MB DDR2 (pamięć własna)

Lub na takich: http://www.promobile.pl/product.php?productid=38824

Proszę doradźcie, bo już od 3 tygodni szukam laptopa tak do około 2000 i nie mogę się zdecydować.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 13:34   #214
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

Jestem niemile zaskoczony co do działania TS3 na moim komputerze.

AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
4GB DDR3 RAM
ATI Radeon HD 5770 1GB RAM
Windows 7 Ultimate

Oczywiście wszystko na max detalach z maksymalnym wygładzaniem krawędzi i no wszystkim. Na rozdziałce 1280x1024 potrafi przyciąć przy jeżdżeniu po otoczeniu. Ta gra jest tragiczna pod względem optymalizacji. Jeszcze się jakieś tekstury doczytują, porażka.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 17:01   #215
pecet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

A u mnie ?

Windows xp (sp2!!!!!!!!!!!!!!!!!)

intel pentium d 2,8

512 Ram (dokupie 1 gb )

Karta 256mb
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 17:19   #216
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

Na niskich detalach pewnie ci pójdzie.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 17:40   #217
MrsLadyDoris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kupuję laptopa - czy pójdzie mi the sims 3?

Cytat:
Napisał theground Zobacz post
Witam. Zamierzam kupić laptopa, nie mam zbyt wiele budżetu na niego przeznaczone, będzie to laptop głównie do internetu, jednak chciałbym też na nim pograć w niektóre gierki, jedną z nich jest The Sims 3. Wiem jakie są wymagania ich na laptopa, jednak ja się nie znam bardzo na tym, więc chcę się was spytać, czy pójdą mi simsy na takich oto parametrach:

Procesor Intel Pentium Dual Core T4300 (2,1 GHz, 1 M
Pamięć RAM 4096 MB SODIMM DDRAM2, 800 MHz
Karta graficzna NVIDIA GeForce GT220M
Wielkość pamięci karty graficznej 1024 MB DDR2 (pamięć własna)

Lub na takich: http://www.promobile.pl/product.php?productid=38824

Proszę doradźcie, bo już od 3 tygodni szukam laptopa tak do około 2000 i nie mogę się zdecydować.
Ja u siebie gram na laptopie Asus K50AB ; 4 gb ramu, procek: DualCore AMD Athlon X2 QL-64, 2100 MHz, karty graficzne mam dwie:słabsza to radeon 3200 z 256 własnej pamięci,druga to radeon 4570 z 512 własnej pamięci.Gram na tej słabszej karcie bo na niej i tak ustawiło mi się wszystko na max detalach i lepiej mi gra działa aniżeli na tej lepszej karcie graficznej: przy tej karcie miałam jakieś anomalie w grze.
Na drugim laptopie Dell 1555, gram sporadycznie ale tam gra też śmiga aż miło.Dell ma 3 gb ramu, kartę radeona 4570 z 512 własnej pamięci i procek Intel Core 2 Duo T6400 (2,0 GHz).
Myślę, że w Twoim przypadku spokojnie sobie pograsz i na tym pierwszym jak i na tym drugim proponowanym przez Ciebie laptopie na max detalach.
Na lato dokup sobie podkładkę chłodzącą pod laptopa.Przyda się, zwłaszcza przy graniu w gry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2010, 17:53   #218
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

MrsLadyDoris dziękuję ślicznie za wyczerpującą odpowiedź Teraz kolejny model mam do oceny http://www.komputronik.pl/index.php/...?cpsrc=skapiec

Czy na tym też pójdzie? teraz mogę dość często wyskakiwać z podobnymi pytaniami gdyż przymierzam się do kupienia laptopa, ma mi służyć głównie do internetu, ale jedyna gra w jaką chciałbym na prawdę na nim pograć to właśnie TS3 i dla tego szukam takiego, który ją dobrze zniesie
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 11:18   #219
Starlight
 
Avatar Starlight
 
Zarejestrowany: 08.10.2009
Skąd: nvm :D
Płeć: Mężczyzna
Postów: 898
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

Cytat:
Napisał Gingers Zobacz post
Mi chodzi na FX5200 : |
i Na jakich detalach Ci chodzi?

Czasem ja powiem tak
Detale się niczym prawie nie różnią - dla porównania http://3sims.pl/opcje-grafiki-w-the-sims-3/
Starlight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 15:28   #220
MrsLadyDoris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy gra mi pójdzie?

Cytat:
Napisał theground Zobacz post
MrsLadyDoris dziękuję ślicznie za wyczerpującą odpowiedź Teraz kolejny model mam do oceny http://www.komputronik.pl/index.php/...?cpsrc=skapiec

Czy na tym też pójdzie? teraz mogę dość często wyskakiwać z podobnymi pytaniami gdyż przymierzam się do kupienia laptopa, ma mi służyć głównie do internetu, ale jedyna gra w jaką chciałbym na prawdę na nim pograć to właśnie TS3 i dla tego szukam takiego, który ją dobrze zniesie
He, he skąd ja to znam , pierwszego laptopa ( wspomniany przeze mnie dell), kupowałam z myślą o Simsach 3, nie zawiodłam się ale szybko musiałam dokupić drugiego lapka na własne potrzeby, bo z resztą mojej rodzinki w składzie x 2, nie mogliśmy się dogadać co do użytkowania.
Na swojego obecnego Asusa trafiłam przypadkiem będąc u znajomego w sklepie i wiedziałam, że będzie już mój. Nawet mój znajomy śmiał się pod nosem, że ten Asusek to w sam raz pod te moje simsiaki
Generalnie gustuję w markowych sprzętach ale głównie to w Asusach, ta firma nigdy mnie nie zawiodła i jestem z niej bardzo zadowolona. W przeszłości miałam już asusy i miło wspominam ich użytkowanie.

Ten Lenovo to całkiem fajny sprzęcik jak na użytkowanie go tylko do neta i tym podobnych pierdołek a jeśli chodzi o grę, to na przykład ja nie zastanawiałabym się długo bo sama karta w tym laptopie jest wypasiona, taka akuratna do gierek.
Myślę, że w tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego.Za typowy laptok do gier trzeba by słono zapłacić , zresztą poczytaj komentarze innych użytkowników , widzę , że są bardzo zadowoleni ale wybór i tak należy do Ciebie.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023