Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.11.2004, 15:34   #1
Cludii
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Cioochy

Hej, słuchajcie ludzie : moja simka kupiła mnóstwo ubrań dla całej rodzinki w butiku w Miłowie. Przychodzi do domu i chłopiec idzie do szafy i chce zmienić sobie ubranie codzienne ( zaprojektuj ubranie) i nie może bo nie ma takiej opcji :censor: (tak wogóle to nikt nie może zmienić ubrania codziennego) Ale simka kupiła se też bieliznę, i podchodzi do szafy i jest "zaprojektuj ubranie" ALE można zmieniać wszystko oprócz ubrania codziennego. :\ To jest już wkurzające ,bo wydałem 2000 $ i wyrzuciłem je w bloto, (chyba że te ubrania gdzieś jeszcze są),a na dodatek ta rodzinka nie może już kupić tych samych ubrań. HELLLLP !!

PS. Kiedyś mogłem zmieniać simom ciuchy ,ale to była inna rodzinka.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.11.2004, 15:52   #2
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest już taki temat. Użyłeś opcji "Szukaj"?

A na temat: tak się często dzieje. U mnie tylko dorośli mogli zmienić ubranie, jak kupiłam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2004, 18:49   #3
bandito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmm nie moge ci odpowiedzieć ponieważ sam nie mogę zmieniać ubrań a jeszcze szukaj najpierw tematów i staraj się tam udzielać pytań
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 13:58   #4
Daria Dimmich
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Różne rzeczy się dzieją...

Czasem zanikają pewne możliwosci w rodzince. Np. moja simka miala nabite do pelna umiejetnosc gotowania i nie chciala gotowac, wogole nie bylo takiej mozliwosci. Jedyna metoda to przeprowadzic sie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 14:55   #5
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Daria Dimmich
Czasem zanikają pewne możliwosci w rodzince. Np. moja simka miala nabite do pelna umiejetnosc gotowania i nie chciala gotowac, wogole nie bylo takiej mozliwosci. Jedyna metoda to przeprowadzic sie
nie, są trzy metody, żeby się nie wyprowadzać:
a) sprzedać lodówkę i kupić nową.
b) kupić jedzenie.
c) jeżeli simka pracuje i miała rozwinięte gotowanie na maxa, a w trakcie pracy pojawiła się karta, w której jako nagordę otrzymała jeszcze jeden stopień umiejętności gotowania (czyli w praktyce ma 11, chociaż można mieć tylko 10), to pojawia się błąd w grze, który uniemożliwia gotowanie. Jedyny na to sposób, to spowodować aby simka straciła ten jeden punkt (np. poprzez hełm mądrości, czy jak to się zwie, czy poprzez kolejną kartę w pracy i błędną odpowiedź).
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023