Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2004, 18:06   #1
dodka1989
Guest
 
Postów: n/a
Post Zwalona gierka

Mam pewien problem z grą the sims 2 . Czasami jak w nią gram, w środku najlepszej (nie zapisanej gry) samo mi kompa resetuje, gdzie z innymi grami tak nie robi :\ . W ogóle grafika jest jakas dziwna i nie moge domów budować. Nic mi nie chodzi z trybu budowania. Mało tego. Gra mi się strasznie przycina. Czy wiecie co może być tego przyczyna? Pomózcie...a jak nie to chociaz mi powiedzcie jak w szybki sposób zarobic kase na oryginał =D Dzieki =* Pozdro =)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2004, 20:20   #2
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Grin

He, ja mam minimalne wymagania (no chyba procek nieco lepszy), karta graficzna taka że już takiej nawet nie kupicie a śmiga mi bardzo płynnie...tylko trzeba pokombinować
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2004, 21:51   #3
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Chodzi ci wolno bo masz pewnie nieco słabego kompa. A tryb budowania ci nie działa bo masz pirata! Poczytaj sobie tematy o budowaniu. Jest tego mnóstwo. :\
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2004, 23:38   #4
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał dodka1989
Mam pewien problem z grą the sims 2 . Czasami jak w nią gram, w środku najlepszej (nie zapisanej gry) samo mi kompa resetuje, gdzie z innymi grami tak nie robi :\ . W ogóle grafika jest jakas dziwna i nie moge domów budować. Nic mi nie chodzi z trybu budowania. Mało tego. Gra mi się strasznie przycina. Czy wiecie co może być tego przyczyna? Pomózcie...a jak nie to chociaz mi powiedzcie jak w szybki sposób zarobic kase na oryginał =D Dzieki =* Pozdro =)
:witaj:
Mamy tutaj wyszukiwarkę, to 3 opcja od prawej. Naucz się z niej korzystać
Jak rozwiązać problemy z budowaniem opisała KrOnica o tu: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9849
Przycina Ci się bo pewnie masz mało pamięci, ale to i tak tylko gdybanie. Musiałabyś podać parametry komputera żeby się czegoś dowiedzieć albo... poszukać na forum (ta trzecia opcja ) dlaczego kiepsko Ci chodzi.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023