Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.03.2005, 18:16   #21
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał _AgAtA_
A tedo bractwa nie ma w Akademii Klasycznej...??
Jeśli jest to gdzie... bo ja znaleść nie moge....
bractwa na akademii klasycznej nie ma. co nie znaczy, ze nie ma też tajnego stwoarzyszenia.

Cytat:
Napisał melka
A jakie są w ogóle korzyści z bycia w tajnym stowarzyszeniu?
w zasadzie żadne. sim zyskuje mozliwość witania się w nowy sposób (ale jest on zrozumiały tylko przez inne simy ze stowarzyszenia) oraz może sobie jeździć do siedziby tajnego stowarzyszenia, gdzie może korzystać z nagród zawodowych lub aspiracji. oczywiście nie wszystkich.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.03.2005, 19:34   #22
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

A można być chilliderką... (nie wiem czy dobrze napisalam ) ??
Jeśli tak to jak to zrobić?




P.S.czy u was też chilliderki sie zacinają...?
Bo u mnie stają np. w drzwiach i stoją tam w nieskończoność...

mam jeszcze jedno pytanie...

Jek dostać się do tego tajnego stowarzyszenia?
Wime tylko ze trzeba sobie znalesc 3,4 kumpli (ze stowarzyszenia) ale nie wiem jak ich rozpoznać... jak oni wyglądają? (jesli ktos ma ich zdjęcie bardzo prosze o nie...)
??


P.S.wczoraj udalo mi sie wstąpić do tego stowarzyszenia studentek... :clap2:
dla tych którym to sie jeszcze nie udało mam radę:
1.Zanim zadzwonicie po tych ze stowarzyszenia (aby was przyjeli) zamknijcie WSZYSTKIE DRZWI prowadzące do domu. (po to rzeby 'goscie' nie rozbiegali sie wszędzie i nie chowali w pokojach)
2.Zacznijcie zdobywac punkty najpierw u tego co potrzeba ich NAJWIĘCEJ.
3.Jeśli czas sie skonczy przytrzymajcie jedną/jednego z przedstawicieli stowarzyszenia a reszta niech zniknie z planszy. Gdy juz ich nie będzie zapytajcie przetrzymaną osobę o to czy mizecie wstąpić do stowarzyszenia a ona odpowie wam ze zaraz przyslą innych do powitania Cię.
Wtedy nie zaczyna się zdobywać pkt. od povczątku tylko od tego ile sie uzbierało.

Ostatnio edytowane przez rainne : 19.03.2005 - 18:46
Nesy jest offline  
stare 19.03.2005, 18:45   #23
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał _AgAtA_
sorki za posta pod postem ale bardzo mi sie spieszy...
mam jeszcze jedno pytanie...

Jek dostać się do tego tajnego stowarzyszenia?
Wime tylko ze trzeba sobie znalesc 3,4 kumpli (ze stowarzyszenia) ale nie wiem jak ich rozpoznać... jak oni wyglądają? (jesli ktos ma ich zdjęcie bardzo prosze o nie...)
??
oni noszą takie marynarki ze znaczkiem lamy. trudno przeczytać cały temat, czy aż tak się spieszyło?
 
stare 19.03.2005, 18:53   #24
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No nie.... Teraz zrobiłam rodzinkę studencką [oczywiście nie rodzinę, tylko współlokatorów-studentów] i wzięłam simkę kiedy była na 1 roku- połowa 1 semestru. I nie ma opcji w telefonie aby przystąpić do bractwa!
 
stare 19.03.2005, 18:55   #25
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sliczna
No nie.... Teraz zrobiłam rodzinkę studencką [oczywiście nie rodzinę, tylko współlokatorów-studentów] i wzięłam simkę kiedy była na 1 roku- połowa 1 semestru. I nie ma opcji w telefonie aby przystąpić do bractwa!
czyżby simka studiowała na akademii klasycznej? tam nie ma bractw. a jeśli chodzi Ci o tajne stwoarzyszenie, to takiej opcji nigdzie nie ma.
 
stare 19.03.2005, 19:03   #26
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
czyżby simka studiowała na akademii klasycznej? tam nie ma bractw. a jeśli chodzi Ci o tajne stwoarzyszenie, to takiej opcji nigdzie nie ma.
Acha dzięki.... Już wiem... Szkoda...A w Nowej Politechnice jest?
 
stare 19.03.2005, 19:05   #27
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sliczna
Acha dzięki.... Już wiem... Szkoda...A w Nowej Politechnice jest?
są dwa - damskie i męskie, tak samo jak na uniwersytecie simowym.
poza tym bractwo możesz założyć sama.
 
stare 19.03.2005, 19:07   #28
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
są dwa - damskie i męskie, tak samo jak na uniwersytecie simowym.
poza tym bractwo możesz założyć sama.
dzięki juz Wiem wszystko thx rainne :*

Idę grać=]
 
stare 19.03.2005, 19:08   #29
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W Akademii klasycznej JEST Tajne bractwo... :closedeye :closedeye Nie myl ludzi. A w pozostałych są zwykłe bractwa i tajne też. Na nowym, własnym otoczeniu studenckim możesz postawić siedzię Tajnego Stowarzyszenie, ale jak jest w jego opisie, jest "tak tajne, że zaraz zniknie" i tak się dzieje. Moja psia ściółka (czytaj: "psiapsiółka", czyli przyjaciółka) mówiła, że można założyć własne bractwo, ale trzeba wtedy mieszkać we własnym mieszkaniu.

Członkowie Tajnego Bractwa są ubrani w ciemne spodnie i marynarkę, prawdopodobnie jasną (nie przyglądałam się) bluzkę i mają na marynarce naszywkę ze zwierzakiem.

PS: Wszystko opisane w Komputer Świat - GRY.

rainne edit: powiedz dokładnie, gdzie napisałam, że nie ma tajnego stowarzyszenia. napisałam, że nie ma bractw.

Ostatnio edytowane przez rainne : 19.03.2005 - 19:10
 
stare 19.03.2005, 19:36   #30
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

To ja mam takie pytanie. Nie spotkałem nikogo z marynarką z lamą ale spotkałem... lamę No dobra, gościa w kostiumie lamy Co to za jeden? Żadnych opcji przy nim nie ma. Może trzeba się z nim zaprzyjaźnić?
Windrider jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023