Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.11.2005, 19:04   #31
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał MartiX
Tak, ale później nie będzie można nigdzie zadzwonić, bo ludzie będą non stop sie dobijać :con: . Jest na przyjaciół jakiś inny sposób, tak żeby zdobywać ich pojedynczo? Oczywiście oprócz tego tradycyjnego sposobu

Sory, że w złym temacie, ale nie chce zakładać nowego i zaśmiecać forum.
Wpisz ten kod... Kliknij wraz z shiftem na sima... Wybierz opcję "spawn",a następnie "Tobstone of L and D" (nagrobek życia i śmierci) i "Make Me Friendly to Everyone Here" (zaprzyjaźnij się ze wszystkimi tutaj, czyli na parceli)... Wszystko jest w temacie o tym kodzie.. Jest jeszcze jeden sposób... Ale musisz kierować tymi simami, których chcesz zaprzyjaźnić... Też opisałam to w tamtym temacie...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec

Ostatnio edytowane przez lay : 05.11.2005 - 19:15
lay jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.11.2005, 07:46   #32
|:Alex:|
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

oto chodiz że jak postawisz budynek to on odrazu znika ! no jak tam się dostać też mi pytanie trzrba zdobyć 3 przyjaciół a o połnocy przyjedzie po ciebie czarna liumzyna a z niej wysiądzie chłopak lub dziewczyna i zakuję cię w kajdanki ! Dziwe no nie :con: a poźniej pojawisz się w bractwie ! KONIEC
 
stare 11.11.2005, 18:07   #33
minowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ej no ludzie czekam na te fotki :con: ja tak gram jak uzalezniona w simsy i nie spotkałam jeszcze żadnego w garniturach :con: no dobra tam szczegół w końcu i tak mi się uda ale jak przywrócić te stowarzyszenia do koszu tych parcel to musi być jakieś pyrnięte skoro dajesz jedno i ci reszta znika :wacko: to wszystko jest nielogiczne
 
stare 26.11.2005, 08:09   #34
kozak12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja już jakiś czas gram w Sims2 Na Studiach i juz wielu kolesi w garniakach spotkałem. Zawsze bałem się do nich zbliżyć ale teraz wiem, że to nic strasznego. Mój Sim ma pragnienie dołączenia się do Bractwa, i już wiem jak je spełnić, dzieki.




PS. Co najlepiej jest studiować? Chodzi mi o kierunek studiów Sima.
 
stare 26.11.2005, 12:03   #35
arek_91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak już chcecie wejść do Tajnego Stowarzyszenia kodem to mam lepszy sposób. Wpisujemy kod boolprop testingcheatsenabled true z Shiftem klikamy na naszego Sima studenta i z menu wybieramy add to secret socierty (czy jakoś tam). Dzwonimy po taksówkę i co widzimy? Trzecią opcję: Jedź do Tajnego Stowarzyszenia. Podjeżdza limuzyna i proszę jesteśmy w tajnym towarzystwie.

PS: Trick nie nawiązuje przyjaźni z aktualnymi członkami.
 
stare 27.11.2005, 13:15   #36
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał kozak12
PS. Co najlepiej jest studiować? Chodzi mi o kierunek studiów Sima.
Sprawdź może, jaki jest cel życiowy Twojego sima.. I wybierz kierunek, dzięki któremu będzie miał lepszy start w danym zawodzie. Jeśli nie chce sim mieć jakiegoś określonego zawodu.. To wybierz którykolwiek kierunek...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline  
stare 27.11.2005, 13:40   #37
kozak12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A gdzie można sprawdzić cel życiowy? Przytrzymując kursor myszki na ocenie aspiracji(np. Pragnienie popularności)?
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023