Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.01.2009, 21:59   #11
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

Panno M. - a z folderem Userdata robiłaś jak napisałam wcześniej?
Cytat:
Napisał Trauma Zobacz post
Najczęściej przyczyną wyłączania się jest błąd w konkretnym folderze UserData przy czym może to być błąd pojedynczego sima lub domku. Nie trzeba zaraz przeinstalowywać wszystkiego. Jeśli domek to wystarczy wiedzieć który. Jeśli się nie wie jaki to domek albo jest to sim to skopiowanie innego folderu UserData powinna załatwić sprawę. Przy czym kopiując inny folder trzeba pamiętać, żeby zmienić jego cyfrę. Trzeba też wziąć pod uwagę, że kopiując cały folder - straci się wtedy to co było w starej okolicy (wszystkie nowe domki, wszystkie nowe rodziny). No ale chyba lepsza strata jednej okolicy (a raczej jej odświeżenie) niż całej gry.
Teo, być obcykanym w komputerach nie znaczy dokładnie to samo co być obcykanym w grze komputerowej i dlaczego nagle strzela focha.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.01.2009, 21:39   #12
megwitch
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

Giovánni: Ale może ktoś będzie miał pomysł. A te "sto wykrzykników" to nawiązanie do czego?

Teo: Spoko, też wybacz, byłam zła Właśnie rzecz w tym, że reinstalka to owszem, odpowiedź na wszystko, ale i ostateczność. Zakładam temat, bo może ktoś też miał taki problem. A to, że odrzucam JEDNĄ opcje nie znaczy, że wiem, w czym problem, tylko że wiem, w czym problemu nie ma, a to różnica.

Trauma: Z folderem nic nie robiłam, z poprzedniego posta wywnioskowałam, że do tego etapu należy przejść, gdy odkryje się jakąś zależność - w postaci konkretnego Sima lub domu. Na razie obserwuję. Chyba, że źle to odebrałam?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2009, 11:47   #13
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

jeżeli wiesz który wadliwy sim to plik np. User00182 albo User00001 albo wadliwy dom to plik np. House77 albo House48 to spoko, wystarczy wtedy tylko ten jeden plik ;p
A jak się nie wie to cały folder wtedy. Coś za coś.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2009, 17:52   #14
kamil997_00
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

Nie mogę założyć nowego temu wiec napisze w tym.
Mam taki problem gdy usuwałem domki skrzynka pocztowa i śmietnik na śmieci został na terenie działki . Gdy dom skasowałem już nie było skrzynki ani śmietnika.Na niektórych działkach została skrzynka i kosz , alby gdy włączę ta działkę gra sie wyłącza. Z góry dziex
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2009, 19:58   #15
Demeter
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

Hmm... Też występował u mnie taki błąd, przy instalacji The Sims 2
Ale jakimś códem po dłuższym czasie ( gdy simsy kurzyły się zapomniane na półce ) nagle jak zainstalowałam je od nowa, zaczeły dizałać
I tak grałam sobie w nie do mometu, aż niedawno znowu zaczęły mi sie wyłączać po minucie gry
Teraz myśle, żeby znowu je zainstalować bo naogu to pomaga ; )
P.s. ( Czasem warto przetrzeć płytę )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2009, 15:28   #16
mixi
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: gra się wyłącza

wybaczcie ze tu ale nie moge zakladac nowych tematówhttp://forum.thesims.pl/images/smilies/frown.gif

mam viste i kiedy robie nowa rodzine to gra zawsze sie zawiesza (the sims 2). Zwykle zawiesz sie juz pozrobieniu na ekranie ladowania albo kiedy klikam na inna fryzure itp. musze wlaczyc wtedy menadzer zadan wylanczac gre i zaczynac wsztstko od poczatkuhttp://forum.thesims.pl/images/smilies/mad.gif a potem i tak wszystko sie zawiesza probowalm grac w rodziny ktore byly tu odrazu wgrane i one mi dzailaja normalnie, nie pobieralam nic z neta a komp kupilam jest nowy

gra kupilam na ukraine a kompa w stanacha ale watpie zaby to bylo to

prosze pomozcie bo ja chce juz zaczac grac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2009, 05:53   #17
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

Upewnij się, czy masz konto administratora w Windowsie. Wyłącz kontrolę konta użytkownika: Panel Sterowania -> Konta Użytkowników - może to pomoże.
NIe mam tej gry - tu może doradzi ktoś inny - ale jeżeli jest taka opcja np. przy instalowaniu to przenieś katalog z plikami użytkownika z moich dokumentów w inne miejsce.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 00:39   #18
Aislinn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

Witam serdecznie,
napisze tutaj, bo mam troche podobny problem, dlatego opisuje go tutaj. Z serii The Sims mam prawie wszystkie dodatki, a problem z grą zaczął się od dodatku "Gwiazda" i występuje też w dodatku "Abrakadabra". Polega on na tym, że po jakimś czasie gry - tzn., kiedy często wysyłałam robiącego karierę sima na showbiznesową parcelę, a sima zajmującego się magią, gra zaczyna mi się wyłączać. Objawia się to tym, że w momencie wczytywania gry, gdy przechodzę na inną parcelę (i dotyczy to wszyskich - włącznie ze sklepami, restauracjami, itd.) gra się wyłącza. Po ponownym włączeniu i próbie wysłania sima na którąś z parcel publicznych po raz kolejny problem się powtarza. I tak w kółko. Czy można jakoś temu zaradzić?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 13:05   #19
Tasha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

aislinn- a masz jakieś dodatki z internetu? jak nie to może spróbuj przeinstalować simsy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2009, 18:27   #20
Aislinn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gra się wyłącza

Wszystkie simsy mam oryginalne, przinstalowanie też nic nie pomogło. Mało tego - ten sam problem wystąpił na dwóch komputerach, na moim starym i na nowszym, o wyższych parametrach. Wydaje mi się, że to błąd w grze. Może powinnam napisać do pomocy technicznej EA i oni coś jeszcze na to poradzą...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023