Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.01.2008, 12:23   #31
SylveX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Odkryj tajemnicę wyspy- zdobądź lalkę voodoo
Zbadaj dzicz-wyjedź na wakacje w góry
Odkryj wakacyjny sekret-pojedź do sekretnej parceli do której prowadzą mapy które można znaleźc kopiąc w ziemii
Idz za przewodnikiem który pokaże ci 5 nowych widoków-weź udział w 5 różnych wycieczkach
Poznawaj miejscowe zwyczaje-naucz się wszystkich gestów powitalnych (ukłon,luzak,dudnienie w pierś)
Pokazuje mi wszystkie miejscowe widoki-weź udział we wszystkich dziewięciu wycieczkach
Odkryj wszystkie wakacyjne sekrety-odkryj wszystkie 3 tajemne parcele

Utrzymaj się na BALU(nie przyjęciu)-Bal to kawał drzewa, w Trzech Jeziorach są takie małe stawki z balami, użyj ich, zaproś kogoś do zabawy, i popatrz, cel zaliczy się gdy twój sim wygra, tzn. jego przeciwnik wpadnie do wody
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.01.2008, 21:09   #32
Gacia90
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Cytat:
Napisał martusia_re2
a Ja mam problem z Utrzymaj się na przyjęciu i wygraj..o co w tym chdoizi???
To jest: utrzymaj sie na balu i wygraj, chodzi o taki bal - drzewo, a raczej jego pień
Chyba w Trzech jezirach jest taka zabawa, taki mały stawik czy co to tam i nad jego powierzchnią taki właśnie bal, chodzi o to żeby się na nim jak najdłużej utrzymać

O, już mnie ktoś uprzedził

Ale to ja mam jeszcze pytanie, ktoś radził, że żeby znaleźć skarb to trzeba kopać głębiej. To tak się w ogóle da??

Ostatnio edytowane przez Gacia90 : 24.01.2008 - 21:12
 
stare 25.01.2008, 14:40   #33
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

czesc, czy moglby mi ktos odpowiedziec, co daje mi zdobycie wszystkich wakacyjnych celow? stalam sie juz wytrawnym podroznikiem, ale nie widze zadnych efektow. Prosze pomozcie mi odkryc sens mojego wysilku. pozdrawiam serdecznie!
 
stare 25.01.2008, 15:00   #34
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

a o co chodzi z celem zagraj w te klocki i wygraj ??? Jezeli chodzi o skarb to moj sims znalazl go w swoim ogrodzie jak kopal w poszukiwaniu map
agnieszka130187 jest offline  
stare 25.01.2008, 15:06   #35
SylveX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cele wakacyjne

Z tymi klockami chodzi o to żeby wygrac w Mahjonga, na Dalekim Wschodzie na niektórych parcelach są takie stoliki z tą grą.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023