Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.04.2005, 19:12   #1
bettima
 
Zarejestrowany: 05.01.2005
Skąd: Pabianice
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Jak ściągnąć ubranie ?!?

Czytałam instrukcję, w której wszystko jest wyjaśnione, jak co ściągnąć, gdzie wgrać itp. Jest tam napisane, że nalezy pliki rozpakować WinRarem. Tak robię. Gdy ściagam np. domy to wszystko jest ok, pojawia się ikonka, na którą wystarczy kliknąć i wyskakuje tabelka z opisem tego przedmiotu, itd. Instalowanie jest proste...Ale jeśli chcę ściągnąć ubranie lub fryzurkę taka ikona się nie pojawia i nie mam jak przenieść danego ubrania do gry!!! Co wtedy mam zrobic ??
bettima jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.04.2005, 19:20   #2
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

plik (z końcówką .package) przenosisz z miejsca gdzie go rozpakowałaś (umiesz chyba przenosić pliki między folderami?), do moje dokumenty> ea games> the sims 2> downloads.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2005, 11:55   #3
Marycha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mozesz takze zaznaczyc wszystkie pliki i prawymprzyciskiem na jednym z nich kliknac i dac wypakujpliki do i tu podajeszfolder gdzie chcesz aby je wypakowano :tu: i cała filozofia

:witaj:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2005, 12:30   #4
..:Pati-Pokemon:..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

heh ja robie inaczej mianowicie mam takie jakby 3 ksiązki na ikonce dobra jestemw folderze gdzie jest duzo takich klikam dwa razy na jeden i pojawia się okno. Wybieram taki jakby maly folder co jest na gorze tej listy potem prawym przyciskiem klikam na jakis i wybieram zaznacz wszystkie a potem wypakuj do... i tam jest i wybieram dokumenty->ea games->thesims2->downloads i wszystko od razu idzie tam tak jest najłatwiej chyba ale potem trzeba tam isc i wszystkie niepotrzebne pliki np instrukcje czy zdjęcia trzeba po prostu usunąc a zostawić same dodatki i tak sie otwiera wszystkie pliki. no moze nie wszystkie ale ubrania fryzury i obiekty na pewno
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2005, 15:22   #5
vampire rose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja wgrywam do downloads ( nie wiem jak to sie pisze)
Zaznaczam wszystko, biore extract to i rozpakowuje mi sie bezposrednio do downloads no i oczywiscie kasuje niepotrzebne instukcje, strony itp....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023