Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2010, 13:06   #21
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Syberia

KOCHAM TĄ GRE po prostu super a wszystko przez mojego kolege tak patrze w coś gra i się go pytam co to patrze jak coś przechodzi, pomagam mu (gdyby nie ja to siedziałby w Romansburgu bo nie wiedział jak się drezynę przewraca na drugą stronę dopiero ja wpadłam na genialny pomysł żeby pociągnąć za dźwignię ) Bardzo podobają mi się filmiki szczególnie "Pogoń" czy coś w tym stylu jak Kate uruchomiła drezynę! Bardzo pomysłowo wykonana zagadka w klasztorze "Klucz jest w sercu oka mamuta" Do tego to z tymi świecami. Valadiline (sorki jeśli coś przekręciłam) przepięknie wykonane na tym tarasie gdzie stała Anna (Wspomnienia Hansa) te opadłe liście tak dopracowane że wyglądają jak prawdziwe. A muzyka??? Zakochałam się w muzyce z Syberii! Ta melodia z menu stała się moim uzależnieniem,bar Circosa (chyba tak to się pisze) na zawsze będzie mi się kojarzyć z Jukim! A muzyka z Valadiline nadaje temu miasteczku taką smutną osłonę i dzięki temu uważam to miasto za niezwykłe. Moje ulubione otoczenie? Wioska Jukoli i okolice zwalonego mostu.


Strasznie się rozpisałam ale słowa nie opiszą tego co czuję do tej gry Syberia ma to coś czego brakuje innym grom. Paradise wykonane przez B. Sokala ukrywa się gdzieś daleko w szarym kącie przy wspaniałości Syberii. I wracając do muzyki z Syberii Inon Zur jest bogiem prze pięknie ją wykonał wrzcę jeszcze link:


http://www.syberia.lua.pl/Muzyka%20o...%202'.html ->strona poświęcona Syberii a głównie muzyce
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.07.2010, 17:01   #22
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Syberia

Grałam w "jedynkę", dwójkę muszę sobie skombinować
Kate Walker jest moją idolką Strasznie spodobała mi się historia Voralbergów. Żadnej misji nie udało mi się przejść bez instrukcji
Godzinami nad tym siedziałam i nie żałuję Mam nadzieję, że "dwójka" skończy u mnie tak samo
A grafika jak na tamte czasy to po prostu cudo Już nie mówię o przepięknej muzyce!
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 18:38   #23
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Syberia

Zgadzam się, Syberia to gra z duszą teraz już się takich nie robi. A część drugą przeszłam dwa razy i znów zaczynam nabierać ochoty na tę grę, fajna alternatywna gdy upał za oknem.
@Liv, skombinuj sobie koniecznie część drugą, kosztuje grosze.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 18:47   #24
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Syberia

Przełożyli premierę [światową] na 30 grudnia!

Ostatnio edytowane przez Sherlock : 01.08.2010 - 18:50
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 22:26   #25
SoCute...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Syberia

Ah, ta gra jest boska. Ma niesamowity klimat a soundtrack to sobie nawet ściągnęłam. Z koleżanką przechodziłyśmy pierwszą część krok po kroku, trochę to trwało ale udało się Eh, czekam na trójkę z utęsknieniem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2010, 13:10   #26
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Syberia

CO?! Na 30 grudnia przełożyli premierę?! NIE ja nie przeżyje tego to za długo
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2012, 12:12   #27
Simona
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 11.11.2007
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Syberia

Syberia to coś pięknego! Jedna z lepszych, klasycznych przygodówek, jest ponadczasowa, bo jak dotąd nieważne kiedy w nią zagrasz i tak się będzie podobać. Wszystko za sprawą przepięknej muzyki, dobrej fabuły, szczegółowej kreacji bohaterów i rozbudowanego tła. Wprawdzie, grałam już jakiś rok temu, to syberia jest jedną z moich ulubionych przygodówek. Pamiętam, że wtedy tak się wciągnęłam, że w chwili "śmierci" Oskara się popłakałam! To było takie przykre, kiedy ten cudowny robocik się poświęcił w imię swego twórcy. Albo tamta scena, w której śpiewała ta kobieta - śpiewaczka operowa (nie pamiętam imienia) i nagle ją zamknęli. Wywołało to we mnie pewnego rodzaju przerażenie. ;p

Cytat:
Napisał Człowiek w zielonych rajtuzach Zobacz post
grałam w obie cześci kilka razy. Benoit Sokal to geniusz, także rysunku. Ogólnie, każda jego przygodówka jest magiczna.
Nie zgodzę się z poprzedniczką, Benoit stworzył takie gry jak Paradise, która moim zdaniem jest beznadziejna fabularnie. Jeśli chodzi o aspekt jego rysunków, to prawda, wszystko jest piękne i wspaniałe, tworzy to pewnego rodzaju klimat, ale nie wszystkie jego gry są tak magiczne jak syberia.

A jeśli chodzi o syberię 3 to wydaje mi się, że to będzie kompletny niewypał. Już z zapowiedzi wynika, że za bardzo chcą wkręcić bohaterkę still life do syberii. To zmieni klimat gry i zniszczy ją! Poza tym, trzeba pamiętać, że nie tworzy jej microids.
Simona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023