Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.02.2015, 14:43   #11
Sporeklaudia
 
Zarejestrowany: 26.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Hmm, dwójka najlepsza. Ale to też zależy, czy ktoś przed zagraniem w dwójkę grał w inne części. Ja grałam w 3 dość krótko, ale dostałam później 2 i się okazało że ta wcześniejsza część jest lepsza
Sporeklaudia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.02.2015, 02:58   #12
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Wychowywałam i w sumie nadal wychowuje się na wszystkich odsłonach serii The Sims. Dwójka według mnie to najlepsze the Sims jakie do tej pory powstało. Pamiętam, że kiedyś potrafiłam grać w nią bez ustanku i mnie nigdy nie nudziła Nie będę jednak ukrywać, że u mnie obecnie prym wiedzie trzecia odsłona ze względu na otwarty świat, również grafika bardziej do mnie trafia. Brak mi jednak wielu rzeczy z wcześniejszej odsłony gry... Cóż najlepiej byłoby połączyć jedną grę z drugą jednak tego raczej nie doczekamy patrząc na postępy EA. Ogólnie sądzę, że the sims 2 pozostanie ponadczasowa i taka gra na pewno się nie zestarzeje. Wystarczy spojrzeć na kolejne serie, które poza nowocześniejszą grafiką i w przypadku 3- otwartym światem, nie wnosząc wcale nic nowego, trochę tak jakby niezamierzenie twórcy strzelili sobie w kolano, tworząc grę, której nie potrafią obecnie przebić
__________________
justinea4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2015, 17:40   #13
BestTran1740
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

The sims 2 nigdy się nie zestarzeją! Grałem w ta gierkę od ka pamiętam. Kiedyś jak siostra sobie załatwiła the sims 2 trochę zacząłem się z niej śmiać, ale jak zaczeła grać ja sobie patrzyłem tak z daleka i tak się zapatrzyłem i zacząłem grać powiem szczerze grałem długo. Teraz nawet nowe the sims 4 mnie tak nie wkręciły.

EDIT by Caesum: usunięta reklama.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 24.05.2015 - 14:31
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2015, 20:03   #14
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Ja już od ośmiu lat gram w dwójkę, a w trójkę czy czwórkę to tylko u znajomych
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2015, 17:38   #15
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Mi się dwójka podoba. Lubiłam w niej wiele opcji. Miała więcej interakcji chyba niż teraz. Tzn. brakuje mi w trójce klepania za tyłek, i takich tam.

A dwójka była spoko. i skoro w originie mam za darmo całą kolekcję to sobie pogram pewnie czasem.

Tylko to, co najbardziej mnie boli to brak starzejącego się sąsiedztwa.
Nic tak mnie nie denerwowało jak to, że jak Sim się sparuje z jakąś Simką, której nie stworzyłam, to jak przejdzie do innej grupy wiekowej to już nie może z nią być, nawet jak byłaby spoko.
Przez co syn chodził do szkoły z tą samą laską, co jego ojciec ._.

W dwójce nie ma tego sąsiedztwa, nie możesz chodzić do kogoś i go odwiedzić, a tego zawsze potrzebowałam w dwójce.

No i brak cech osobowości też trochę bolesny, bo dzięki temu Simy się różnią od siebie.

Ale poza tym to bardzo lubiłam 2. Nie psuła się, miała więcej akcesoriów (a ja nie ściągam z neta).

A, najważniejsza cecha The Sims 2, któej mi brakuje w TS3 to wchodzenie do wielu parceli publicznych jak sklepy itd.

Ostatnio edytowane przez Miyoki : 07.07.2015 - 17:50
Miyoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2015, 13:49   #16
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Cytat:
Napisał Miyoki Zobacz post
Nic tak mnie nie denerwowało jak to, że jak Sim się sparuje z jakąś Simką, której nie stworzyłam, to jak przejdzie do innej grupy wiekowej to już nie może z nią być, nawet jak byłaby spoko.

W którymś dodatku doszła możliwość starzenia przyjaciół sima.

Jak byłam młodsza, grałam dużo w ts1, potem, niedługo po premierze zaczęłam grać w dwójkę i tak już zostało do teraz. Grałam w ts3, ale po pierwsze mój komputer nie dawał rady, a po drugie po prostu ciągnęło mnie do ts2. Zupełnie inny klimat, mnóstwo opcji, a może po prostu wspomnienia z dzieciństwa, ale jak dla mnie The Sims 2 nigdy się nie zestarzeje.
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2015, 11:02   #17
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Wg. mnie dwójeczka nigdy się nie zestarzeje.Ona zawsze ma to coś,czego nie mają inne części i powoduje tęsknotę gdy się w nią nie gra,tymbardziej,gdy to jedna z moich pierwszych gier.Owszem,trójka trzymała mnie przy sobie dość długo,do czasu,gdy mi się naturalnie znudziła,mimo opcji jakie daje otwarty świat i CAST.Może to dlatego że zrobiłam już wszystko,co się dało i na co laptop mi pozwolił xD
Grafika no cóż....najświeższa nie jest,ale jeśli się dowali trochę dodatków z neta to i simowie wyglądają w miarę realnie.
Zresztą dwójka bije na głowę kolejne części pod względem Anspiracji Życiowych i karier,gdzie o awanse jest o wiele trudniej a wypełnienianie celu życiowego jest znacznie dłuższe,przez co gra jest utrudniona i atrakcyjniejsza

Dlatego teraz,gdy mam możliwość grania w TS2 to gram,choć pewnie po jakimś czasie powrócę ponownie do trójki,a potem znowu do dwójki,dopóki nie wyjdzie gra która by była na równi z tymi dwoma
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2015, 00:17   #18
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Jak by jej nie wychwalać, to jednak się zestarzała.. Ja po dużej przerwie od grania w dwójkę, a graniu w czwórkę, jakoś ponownie nie mogę wbić się w tą część..

Jakoś wszystko mnie zaczyna irytować. Mała różnorodność simów, rozplikselowane otoczenie, brak starzenia się otoczenia..
Tak jak pewna użytkowniczka stwierdziła, nasz sim i jego praprapra wnuk mogą flirtować z tym samym simem

Ile bym dała, aby powstał mod, który by włączał starzenie się postaci.. Albo, żeby chociaż czas nie zamrażał się podczas wizyt na innych parcelach.. No bo jedziemy rano do miasta, wracamy wieczorem wykończeniu, a w domu wciąż ranek
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2015, 00:45   #19
x3Kitty
 
Avatar x3Kitty
 
Zarejestrowany: 25.10.2014
Skąd: Poznań
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Racja niestarzenie się otoczenia i ten stojący w miejscu czas na poszczególnych parcelach jest irytujący.. Ja osobiście mam na to tylko jedno rozwiązanie a mianowicie.. (mówię poważnie) gram wszystkimi rodzinami.
x3Kitty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2016, 14:11   #20
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Pomimo iż 2 ma już jakieś 12 lat to i tak nadal lubię w nią grać i urozmaicam życie swoich simów poprzez tworzenie własnych biznesów bądź wyjazdy na wakacje. The sims 2 ma w sobie to coś co przyciąga i trudno się od niej oderwać.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023