Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2004, 12:20   #1
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Opowiem wam historię pewnej simki (oparten ja autentyczntch faktach).
Była sobie pewna młoda simka miała 18 lat. Poznała pewnego 22 letniego , bardzo bogatego pana. Wzieli ślub. Zamieszkali w wielkim , bardzo dobrze wyposarzonym domu. Ale nasza simka czyła się tam źle i nieswojo. Pan Sim zaniedbywał ją. Późno9 wracała do domu, pijnany. I dobierał sie do żony! Która kochała go ale już nie tak namiętnie jak kiedyś. Pewnego dnia poszła do sąsiadki po cukier a tam........ jej mąż w łóżku dla nowożeńców z tą siąsiadką (Ewa Pap€żka) . Simka wpadła w szał miewiedziała co robić. Zarządała rozwodu i dostała je. Jej mąż nawet nie próbowała jej zatrzymać, i nie chciał ich jedynego syna!!! Zabrała cały majątek. Simka która była przyzwyczajona do luksusów musiała sama sobie radzic. Ale nan szczęście miała kochającą siostre , która pomogła jej. Ciąg dalszy nastąpi w krótce....
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.02.2004, 13:43   #2
Dafka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nooo Alicjo, gratuluję! Bardzo ciekawa historia. Nie wiem, czy wybrałaś dobry temat i dział, bo w offtopicu jest temat "Opowiadania" ale twoja opowieść bardzo ciekawa, napisz więcej!

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2004, 14:33   #3
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobrze. No więc tak. Nasza simka musiała wyprowadzic sie do siostry. Było im bardzo ciężko. Jej siostra pracowała napolicji i mało zarabiała 250$ na troje ludzi!!Plus rachunki. Nie starczało im na nic nawet na ksiązki dla dziecka. Nasza simka musiała wziąść sie w garść i poszukać jakiej pracy. Była chyba wszędzie ale nic nie potrafiła. Była przecież bogata , mąż pracował a ją nic nie obchodziło. Kojeno dostawała prace, i na następny dzień z niej wylatywała.Simka już nie mogła, chciała odebrac sobie życie ale wtedy.... do pokoju wszedł jej synek. zrozumiała że to dla niego musi życ!!Ale po kolejnym miesiącu chceć samozniszczenia powróciała. Simka nie potrafiła sie opanowac chciała wszystko zniszczyć w domu kiedy wpadła do slony zniszczyła szyba właśnie brała sie za zniszczenie jakiejś gazety kiedy patrzy a tam...........ogłoszenie o prace w agencji modelek. Simka podeszła do lustra i przyjżała sie sobie. Była ładna , niebieskie oczy, blond włosy, szczupła sylwetak. Pomyślała że to jest dla niej szansa wsidła do autobusu i pojechała. CDN.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2004, 17:34   #4
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajnei ciekawe...Maz mogl jej placic alimenty...To wtedy by nie musiala znalezc pracy..ale super opowiadanie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2004, 19:03   #5
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No super! Teraz ja! Mogę?

„The Sims: Prawdziwa Sztuka Kreatywności”

ODCINEK 1:
Pewna dziewczyna o imieniu Melisa Marton mieszkała w małym domu ze swoim bratem Michaelem. Oboje nie znali swoich rodziców, wychowywali się w domu dziecka.
Michael poszedł na studia aktorskie i okazało się, że chłopak ma prawdziwy talent. Melisa chcąc pomóc mu awansować ćwiczyła razem z nim poszczególne sceny. Czasem nawet szyła dla niego kostiumy. Ona również miała talent aktorski, ale nikt tego nie zauważał, ponieważ dziewczyna była bardzo nieśmiała. Chłopak grał jedną z głównych ról w filmie „Sztuka Kreatywności” opowiadającym o modelkach, aktorach i biznesmenach.
Zaledwie po nakręceniu 84 odcinków, reżyser zrezygnował z dalszego kręcenia, a ponieważ film był bardzo popularny, zaczęto szukać kogoś kto byłby zdolny go zastąpić. Wybór padł właśnie na Michaela. I tak zaczyna się cała historia.

Co czeka Michaela i Melisę? Tego dowiecie się w następnym odcinku Medabotów, znaczy się "Prawdziwej Sztuki Kreatywności".

Michael - czyt. Majkel.
A czy moje dzieło wam się podoba???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2004, 19:16   #6
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Spox!!
Ok no to ja dokańczam historie dalej.
Simka kiedy wjechała w cudowny świat showbiznesu wcale sie nie czuła obco, wręcz przeciwnie czuła sie swojo, bo przecież była kiedys b. bogata a jej mąż , raczej były mąz sponsrował nie które słynne filmy np. Titanic-reaktywacja. Podeszł do pewnej miłej osoby która miała poprowadzic ją przez świat schowbiznesu. Początki były truden, musiała przywykna do reżyserów,idoli,fotografów którzy mieli różne wymagania i charaktery.Lena (jej menagerka) zajeła si jej ubiorem kiedy ludzie spojrzeli na odnowioną simke nie wieżyli własnym oczom, wyglądała cudownie. Wróciła bardzo późno z pracy, jej synek już spał weszł po cichu do dwu pokojowego domku, ucałowała syna w czoło i patrzyyła na niego myśląc ile musiał znieść,patrzac jak jej związek z mężem rozpada sie i wszystko jest udawane.Nagle poczuła czyjąś dłoń na plecach.. to była jej siostra która wróciła z pracy.Dopiero wtedy simka poczuł że po twarzy spływały jej gorzkie łzy. Usiadł razem z siostra w malutkiej kuchni i długo rozmawaiały.Rano jak na codzien simka wstała wczesniej by przygotowac dziecku śniadanie, pożegnała je i nagle usłyszała telecon.... odebrała i po chwili usłyszała chwiejny głos............. CDN.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2004, 19:26   #7
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Super ten twój serial!!! A w tym ostatnim odcinku najbardziej podoba mi się zakończenie. Takie tajemnicze i trzymające w napięciu. Ja już dziś nie napiszę chyba kolejnych odcinków, bo mi wena uciekła, ale z niecierpliwością czekam na twoje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2004, 19:40   #8
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

zawstydzacie mnie jak chcecie to moge jeszcze napisać ciąg dalszy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2004, 19:53   #9
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No wieęc tak kiedy simka podniosła słuchawkę usłyzsała głos kochanki jes ex męża. Okazało sie że ex mąz niezyje. Teraz simka miał trudne zadanie jak powiedzieć synkowi że tatus nieżyje.Weszła do pokoiku jej synek siedział na łóżeczku i bawił sie zabawkami.Simka prawie wybiegła na pole musiała ohłonąć, myśle że musi powiedziec własnemu dziecku o śmierci ojca przerażała ją.Ale wzieła sie w garść i poszł do syna. Usiadła obok niego i zapytała jak było w szkole, chłopczyk z adowolonym zdziwieniem opowidała matce o całym dniu.W końcu simka postanowiła powiedzioec synowi że nie ma już taty a powiedziała to tak:
(CDN)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2004, 14:02   #10
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Piękna ta telenowela...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023