Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.08.2012, 15:37   #21
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

PBF zawiera się w pojęciu RPG, wątpię, żeby można było napisać, że RPG jest ciekawsze, bo PBF to również forma RPG tylko prowadzona na forum (: To taka uwaga na marginesie.

Jeśli chodzi o różnicę, to dla mnie samo pojęcie RPG było wcieleniem się w jakąś postać i granie nią, ot przykładowo taki WoW, ale również polskie Nightwood, gdzie wcielasz się w hodowcę smoków. A PBF to po prostu prowadzenie postaci poprzez pisanie postów na forum. (Łopatologicznie rzecz ujmując, inaczej nie umiem ^^" )

To teraz pozostaje czekać, na głosy poparcia/sprzeciwu i decyzję Administracji forum. (;
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.08.2012, 15:40   #22
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Gdyby powstało jeszcze nasze PBF, trzeba też pomyśleć o nazwie itd...

Ale jak napisała ie., i tak ostateczny głos należy do Administracji, która do tej pory w ogóle się nie wypowiedziała
 
stare 04.08.2012, 15:40   #23
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

o Elve Mai i Eldalie Lindarlen słyszałem, ale mi chodziło o Ellicott City i The Barrell Town

jakbyśmy się zebrali to na nowej domenie (żeby nie robić zamieszania tutaj) można by stworzyć rpg, a na forum dać reklamę
neville jest offline  
stare 04.08.2012, 15:43   #24
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Ja sobie to wyobrażałem jako osobną kategorię i działy tutaj. Nie będzie zamieszania, bo i tak pewnie każdy user grał nie będzie
W 1 edycji możemy, na próbę, dać 10 graczy. Reszta może nawet nie widzieć działów związanych z PBF, bo po co im to. A na osobnej stronie będzie trzeba się na nowo rejestrować, wszystko konfigurować, ustawiać, robić style, skórki - dużo roboty, a bez powodu, skoro mamy forum tutaj.

Co do edycji, to gracze mogliby się zgłaszać tylko, jeśli byłaby otwarta lista lub zaczynałaby się nowa edycja. Żeby nowe osoby co chwila nie wchodziły do gry, bo byłby chaos.
 
stare 04.08.2012, 15:47   #25
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

nie rozumiem po co te "edycje", można machnąć to raz a porządnie, a najwyżej zamknąć/zawiesić, jeżeli się znudzi, nie przyjmie

a zamiast zdjęć simów można dawać prawdziwych ludzi, a zamiast domów simowych, też prawdziwe : >
neville jest offline  
stare 04.08.2012, 15:49   #26
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Cytat:
a zamiast zdjęć simów można dawać prawdziwych ludzi, a zamiast domów simowych, też prawdziwe : >
Popieram w 100%, jak ktoś nie ma gry to będzie problem, z resztą lepiej z prawdziwymi
__________________
Fallen jest offline  
stare 04.08.2012, 15:49   #27
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Prawdziwi ludzie nie przejdą Dziwnie by to wyglądało, gdyby jedna osoba wcieliła się w siebie, inna w Johna Lennona, a jeszcze inna w Donalda Tuska

Można zrezygnować z edycji, skoro tak mówisz Chyba, że dać limit graczy, np. max. 30 graczy, jeśli ktoś odejdzie, inna osoba może wejść na miejsce tego kogoś.
 
stare 04.08.2012, 15:49   #28
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Ja jestem przeciwna robieniu edycji. Jeden ciąg gry - to jest to.
Co do używania prawdziwych zdjęć, jestem zdecydowanie przeciw. Ile ja się zdjęć naedytowałam swego czasu, a potem miałam nerwy, bo prawa autorskie, bo to, bo tamto. Zresztą, wątpię, czy ktoś chciałby aby jego zdjęcie zostało wykorzystane w grze na forum. A dwa - Sima możesz stworzyć własnego, jak Ci się tylko podoba. Baza "twarzy" w internecie nie jest nieskończona (;

e; jeśli ktoś nie miałby gry, najwyżej można by było postać opisać. Albo poprosić kogoś o stworzenie według opisu.
 
stare 04.08.2012, 15:51   #29
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

no tak, ale jedni grają w ts2, drudzy w ts3, jak by to wyglądało gdyby wszyscy byli różni?
a prawdziwych ludzi można brać nawet ze stron z modelami/modelkami
neville jest offline  
stare 04.08.2012, 15:51   #30
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

No wiecie, w końcu byłoby to na forum o simach. Chyba większość użytkowników, jak nie wszyscy, posiadają grę i to chyba nie problem wrzucić jednorazowo zdjęcia? :p

Edit:

@ie. Dobrze mówi. Jakbyście się czuli gdyby wykorzystano wasze zdjęcie, i bylibyście twarzą gangstera groźnego gangu czy coś?

@Bluszczyk - No i co z tego? Czy to ważne czy zdjęcie z 1,2 lub 3?
Każdy gracz jest unikatowy! :p
__________________

Ostatnio edytowane przez Myrtek : 04.08.2012 - 15:54
Myrtek jest offline  
 

Tagi
gra przez forum, online, pbf, play by forum, the sims online


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023