Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.10.2013, 18:47   #181
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał αγάπη Zobacz post
Ilona też z tego co mi wiadomo wzięła na siebie organizację pms, którego nie było na forum juz x czasu, nie odmówiła nigdy pomocy (przynajmniej mi) dużo udziela się na forum i to w działach o simsach, a nie w offtopie (!). Więc tak, myślę że jeśli już ktoś miał być awansowany to Ilona.
Lol, offtop to jakaś gorsza część forum?
Poza tym, to, co wymieniłeś, to są akurat OBOWIĄZKI moderatora. Jeśli je wykonuje, to dobrze, ale to nie znaczy, że od razu ma dostać awans.

Poza tym, przez LATA było tu dużo więcej modów niż adminów i taki układ się sprawdzał. Na forum musi panować jakaś hierarchia, bo tylko wtedy jest porządek. A nie mam aż takiego zaufania do administracji, żeby zgodzić się bezkrytycznie na obecny układ.

Wpadł ktoś na to, że moderator to jest osoba "pierwszego kontaktu" z userem? Coś się zapytać, wyjaśnić, poprosić o zmianę nazwy tematu, o usunięcie czegoś... Administracja ze swojej natury zajmuje się zmianami "technicznymi" na forum, a od "pilnowania porządku" no i właśnie bezpośredniego kontaktu z "ludem" są moderatorzy. Normalnie NIKT nie poleci z jakaś "drobnostką" do admina, bo wie, że ten ma sporą robotę do wykonania na forum i nie ma czasu dla userów.
Odnieście to teraz do naszego forum.

Proponuję ustalić jakieś kryteria "awansowania", ogłosić je userom, żeby się z nimi zapoznali i ich przestrzegać
A co do reszty, znacie moje zdanie.
Liv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2013, 01:01   #182
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Nie, offtop to nie jest gorsza część forum, ale jednak moderator więcej pomagający userom z grą, niż udzielający się w "Listy do Bravo" jest według mnie lepszy, chociażby dlatego że robi coś pożyteczniejszego... Owszem są to obowiązki moderatora, ale skoro administracja chciała już kogoś dobrać, to Ilona to chyba najlepszy wybór z tych co, dostali ten "awans". Zgodzę się z tym że administratorzy coraz rzadziej zwracają uwagę na zdanie usera, ale akurat Ilona do tych moderatorów, a już teraz adminów nie należy, LOL
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly



Ostatnio edytowane przez αγάπη : 06.10.2013 - 01:04
αγάπη jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023