Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.08.2012, 18:40   #101
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

PRZETRWAŁAM 10 STRON
Ale ze mnie Master..

Sama osobiście organizowałam z jeszcze jedyną dziewczyną takie forum właśnie z ludźmi z tego forum, jednak byłto rok może 2006? Fajna zabawa, nawet nie wiedziałam, że to się tak nazywa. Jednak my wtedy bawiliśmy się tak, że konkretne działy to był konkretne miejsca, były miejsca pracy i się o nią starało, były domy do sprzedania i tam się zamieszkiwało, wtedy ta zabawa była super Zdjęcia się brało normalnie ludzi, jak ktoś chciał mieć zwierzątko to wklejał zwierzątko, jak szedł do sklepu i chciał to nieraz wstawiał zdjęcie co kupuje. Avatar to było zdjęcie postaci małe, nick to imię i nazwisko a sygna jak już ktoś wspomniał karta postaci. Już zapomniałam całkowicie o tym, ach wspomnienia
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.08.2012, 20:11   #102
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

A ja niestety uważam, że nawet jak to powstanie, to jeszcze szybciej umrze śmiercią naturalną. Teraz jest entuzjazm kilku osób, paru chętnych itp., ale to takie pierwsze emocje, które po około tygodniu opadną i nikomu nie będzie chciało się w to bawić. GM ma masakryczne zadanie, na które nawet ja, przyzwyczajona siedzieć od rana do nocy przed kompem, bym się nie zgodziła. Nie wierzę, że ktoś wytrwa w podtrzymywaniu takiej gry, kilkanaście (?) razy dziennie wymyślając historie i pisząc je na forum. A bez GM jest zastój... i po grze. Inna sprawa, że dobre rpg ma klimat, jakąś tematykę, a tu? Zwykłe życie? Jak długo można grać pisząc o przyziemnych sprawach? Zwykłe życie jakoś mnie nie kręci, a jak już, to włączam zwykłe Simsy i tyle. Nie obraź się Klusku, jesteś naprawdę szalenie kreatywnym facetem i Twoje pomysły w większości są bardzo dobre, ale akurat ten zupełnie nie przypadł mi do gustu.
Do tej pory pamiętam te emocje związane z działem OJSG - każdy grał na potęgę i wstawiał opowiadania na siłę, byle tylko coś wstawić, nieważne, czy ciekawe, czy nie. A teraz? O ile dział z TS3 jeszcze funkcjonuje, tak do TS2 tuż mało kto coś wstawia. A też było tylu chętnych.
W ogóle to jest też kwestia tego, że mało osób się ostatnio tu na forum udziela, więc zbyt wielu graczy to raczej nie będzie, a 2-3 osoby to mogą sobie pograć na privie, a nie zakładać osobny dział (tudzież forum) i w dodatku raczyć się bez powodu rangami, które do tej pory w zasadzie bardzo trudno jest zdobyć...

Podsumowując, ja nie potrafię wykrzesać z siebie entuzjazmu i przyklasnąć temu pomysłowi, ale mimo wszystko życzę wam powodzenia.
Malin jest offline  
stare 04.08.2012, 20:19   #103
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Dziękuję za miłe słowo, Malin

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
GM ma masakryczne zadanie, na które nawet ja, przyzwyczajona siedzieć od rana do nocy przed kompem, bym się nie zgodziła. Nie wierzę, że ktoś wytrwa w podtrzymywaniu takiej gry, kilkanaście (?) razy dziennie wymyślając historie i pisząc je na forum. A bez GM jest zastój... i po grze. Inna sprawa, że dobre rpg ma klimat, jakąś tematykę, a tu? Zwykłe życie? Jak długo można grać pisząc o przyziemnych sprawach? Zwykłe życie jakoś mnie nie kręci, a jak już, to włączam zwykłe Simsy i tyle.
Cóż, fakt, GM ma ciężkie zadanie, ale na tym forum jest tyle osób, że na pewno znajdzie się ktoś odpowiedni na to stanowisko.
I nie mogę się zgodzić z tym, że PBF musi mieć tematykę. Jest wiele taki mikronacji, które cieszą się ogromną popularnością. A my - gdyby PBF powstało - po prostu stalibyśmy się takim e-krajem.

"Mały" spis dla niedowiarków:
Mikronacje - http://www.mikronacje.pl/
PBF'y - http://www.pbfy.pl/

Oczywiście sporo z tych forów już nie funkcjonuje, ale jest też wiele, którym jakoś udaje się przetrwać.
 
stare 04.08.2012, 23:56   #104
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Ja jestem jak najbardziej za, chętnie wezmę w tym udział
Charionette jest offline  
stare 05.08.2012, 13:17   #105
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

ja również mogłabym wziąć udział mimo, że mam mieszane uczucia co do zabawy. Bo patrząc na to realistycznie to Malin ma rację co do tego zamieszania ;p ale myślę, że jeśli już chcecie taką zabawę to najlepiej by było grać na forum, a nie robić osobne. bo niewielu osobom będzie się chciało rejestrować. ludzie wolą mieć wszystko pod nosem.

Cytat:
Napisał Meggie Zobacz post
Sama osobiście organizowałam z jeszcze jedyną dziewczyną takie forum właśnie z ludźmi z tego forum, jednak byłto rok może 2006? Fajna zabawa, nawet nie wiedziałam, że to się tak nazywa. Jednak my wtedy bawiliśmy się tak, że konkretne działy to był konkretne miejsca, były miejsca pracy i się o nią starało, były domy do sprzedania i tam się zamieszkiwało, wtedy ta zabawa była super Zdjęcia się brało normalnie ludzi, jak ktoś chciał mieć zwierzątko to wklejał zwierzątko, jak szedł do sklepu i chciał to nieraz wstawiał zdjęcie co kupuje. Avatar to było zdjęcie postaci małe, nick to imię i nazwisko a sygna jak już ktoś wspomniał karta postaci. Już zapomniałam całkowicie o tym, ach wspomnienia
o, ten pomysł mi się podoba, mogłoby to tak wyglądać, jak dla mnie :d

a pomysł z rozdawaniem rang "Game Master" jest trochę, hm... dziwny? ludzie z forum starają się wywalczyć swoimi pracami pierwsze miejsce i za ciężką pracę i kreatywność dostają rangę. a tu ktos zrobi na forum grę, wybierają jakiegoś pierwszego lepszego GM'a i taki typek jeden z drugim dostanie rangę za darmo. chyba że czegoś nie rozumiem?
no i w ogóle o czym będzie to PBF? o wszystkim, o niczym? o normalnym, codzinnym życiu? o pełnym przygód życiu żuli z dworca głównego?
tak jak mówiłam - mam mieszane uczucia co do tej zabawy ;p
__________________
Rainbow jest offline  
stare 05.08.2012, 13:25   #106
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Apocalypsa - tak, według mojego pomysłu miałoby to być o wszystkim i o niczym. Jak mówiłem, takie The Sims PBF (lub, jak kto woli, The Sims Multiplayer).
Co do rang GM'ów - tu chodzi tylko o wyróżnienie, żeby było wiadomo, kto nim jest. I tyle Zresztą na vBulletin się nie znam, ale o ile mi wiadomo chyba wygodniej dać dostęp do działu GM'ów całej grupie Game Masterzy, niż osobno każdemu.
No ale decyzja należy do "guru", ja nie chcę już nic proponować w tym temacie, bo powiem o jedno słowo za dużo i będzie, że się rządzę
 
stare 05.08.2012, 13:29   #107
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

tak.. gra o wszystkim i o niczym, czyli najprościej rzecz biorąc - nuda
do pbf'ów potrzebne są fabuły, bo zwykłe "gry w życie" się nie przyjmują
neville jest offline  
stare 05.08.2012, 13:31   #108
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Ale Bluszczyku, o czym zrobić PBF na forum o Simsach, jak nie właśnie o nich, czyli o życiu? Rozumiem, jeśli zakładają Harry Potter PBF na forum o Harry'm, Mafia PBF na forum o grze "Mafia", wojenne PBF na forum o wojnie, militariach... Ale to by dziwnie wyglądało u nas, więc możemy albo o wszystkim, albo w ogóle nie podjąć projektu.

Myślę, że przydałaby się ankieta. Doda jakiś miły Moderator lub Administrator?
 
stare 05.08.2012, 13:39   #109
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

ale nie uważasz, że lepiej skupić się na czymś ciekawym, w co userzy chcieliby grać, a nie na czymś nudnym?
na forum dużo było pbf'ów i rpg'ów ale nie skupiały się na simach, tylko miały określone tematyki
neville jest offline  
stare 05.08.2012, 13:40   #110
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

No to zaproponuj jakąś tematykę
 
 

Tagi
gra przez forum, online, pbf, play by forum, the sims online


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023