Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.08.2011, 12:57   #11
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

The Sims: Trzyma mnie sentyment. Tak sentyment i jeszcze bardziej realne życie
The Sims 2: Wielkie możliwości itd.
The Sims 3: Jeszcze jako tako, tak do 1-godzinnego grania

Dwójka Wygrywa
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.08.2011, 07:33   #12
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Ja gram czasami w 1 bo po prostu lubię tą część i mi zbytnio nie przeszkadza że się simy nie starzeją. W the sims 2 bardzo dużo grałam i gram nadal nawet teraz kupiłam nowy egzemplarz zwierzaków do the sims 2 bo, ten co dostałam kiedyś na gwiazdkę ma tak, porysowaną płytę że się nie da zainstalować. W the sims 3 grałam ale, teraz już nie gram bo masa błędów mnie doprowadza do szału więc, leży schowana w szafie.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2011, 09:08   #13
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

gram w 1 i 2 czesc, bo 3 NIE ZROBIL WILL WRIGHT.
to sie czuje :u

w ogole to grywam glownie w 1 bo ma niepowtarzalne smaczki... ale ostatnio odgrzebalam 2 bo nigdy nie mialam zadnego dodatku, a teraz mam wszystkie . az nie wiem gdzie klikac myszka z wrazenia
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2011, 12:59   #14
Agataa103
 
Zarejestrowany: 09.12.2010
Skąd: Szczecin
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 54
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Ja to bym powiedziała, że Sims 3 jest... za bardzo skomplikowana. Nie umiem tak grać.
-Za trudno buduje się domy.
--Za długo robi się rodzinki nowe.
---Wszystko jest droższe i moje simy nigdy nie mają pieniędzy po wybudowaniu domu.
----I za trudno jest znaleźć partnera przez te cechy. Mój sim jest rodzinny, jego idealny partner - samotnik
Agataa103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2011, 21:13   #15
revive
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Nie nie wiem po prostu do The sims 2 mam sentyment 3 mi się podoba ale 2 to była niesamowita odskocznia od 1 ale jedynka też jest niczego sobie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2011, 11:50   #16
eyade
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Zasadniczo gram okazjonalnie w The Sims 3, głównie w nocy - jak nie mam już co robić. Aczkolwiek rozważam załatwienie sobie The Sims 2, bowiem mam wciąż w domu dodatek "Na Studiach" i cóż, miło by było powrócić do studenckiego życia, zwłaszcza połączonego z "Czterema Porami Roku".
Ale... jest jedna sprawa. The Sims 2 ładują się skandalicznie długo. W porównaniu z nimi, The Sims 3 (z całym miastem!) ładuje się naprawdę krótko i nie trzeba czekać, gdy się chce wyjść do pralni, czy tam gdzieś indziej. I to jest naprawdę zdecydowana przewaga trójki nad dwójką - czekasz tylko raz, a potem już nie musisz wcale...
Z drugiej strony, studia czy cztery pory roku... Ahm, chyba naprawdę sobie załatwię podstawkę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2011, 13:35   #17
Avie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Nie gram w The Sims 3, ponieważ nie jestem milionerem. Mam w The Sims 2, które za darmo nie są. Poza tym, w TS2 mam już swoje rodzinki, sporo dodatków z netu... Szkoda by mi było to wszystko zostawić i zaczynać grę od nowa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2011, 12:08   #18
Pralinka
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 01.01.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Po pierwsze, nie wydałabym tylu pieniędzy na The Sims 3. A po drugie, na moim komputerze nie dałoby się ich zainstalować, on i tak już ledwo chodzi. W trójkę grałam raz u kuzynki i muszę przyznać, że nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Wolę swoją dwójkę, mam do niej wielki sentyment. Nawet długie ładowanie mi już nie przeszkadza, można się przyzwyczaić. ; )
Pralinka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.09.2011, 19:04   #19
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Ja zbierałem 3, jednak jest bez sensu, i a grafika jest okropna, jedynym plusem w trojce jest znacznie bardziej rozbudowana możliwość budowania domów, jednak w dwójce zawsze można użyć kodów i domy są jeszcze lepsze. I w trojce dodatki są bez sensu: pokolenia??? Apokalipsa!!! A zwierzaki (bynajmniej na zdjęciach z gry) są (jak to określiła mama) plastikowe jak z kraskówek disneja =) Tak samo budynki w Po Zmroku bezsensu... szkoda tylko że strona www.thesims2.ea.com nie działa... Jednak w takich wypadkach mówi się trudno z ciężkim sercem.
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2011, 20:05   #20
Séverine
 
Avatar Séverine
 
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Grałam przez jakiś czas w trójkę bo była nowa, taki był szał, że wychodzi nowa część, wszyscy biegli do sklepów. Przez pierwsze dni mogłam grać godzinami ale z dwójką się nie rozstawałam. Później sobie kupiłam dodatki do dwójki i zaczęłam ciągle grać w nią. Trójka mi się już nie podoba od dłuższego czasu, plastikowe twarze, niezbyt ładne ubrania itp. Co mi z tego, że nie ma ekranów ładowania, że można stawiać meble na ukos bez wpisywania kodu i jest swobodne chodzenie po mieście i odwiedzanie sąsiadów skoro to się nudzi po 30 minutach? Do dwójki można kupić dwa dodatki od 80 do 100zł a jak się dopłaci jakieś 30zł to ma się jeszcze akcesoria z fajnymi meblami. Do trójki jeden dodatek 80-100zł a i tak mi się to znudzi po góra godzinie. Chyba sprzedam trójkę i dodatek do niej a za tą kasę kupię sobie kilka dodatków do dwójki.
Séverine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023