Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.05.2013, 16:54   #471
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Dziękuję bardzo za rady, jednak nadal simy nie są bardzo zadowoleni z moich projektów, mimo, że często zmieniam styl, zważam na szczególne cechy i kolory.
A napiszecie mi, czy na ocenę pracy ma wpływ które pomieszczenie mebluję?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.05.2013, 22:30   #472
Lukires
 
Avatar Lukires
 
Zarejestrowany: 05.02.2010
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Dziękuję bardzo za rady, jednak nadal simy nie są bardzo zadowoleni z moich projektów, mimo, że często zmieniam styl, zważam na szczególne cechy i kolory.
A napiszecie mi, czy na ocenę pracy ma wpływ które pomieszczenie mebluję?
Samo pomieszczenie nie ma żadnego wpływu na ocenę, jednak możesz przed przystąpieniem do meblowania czy remontu zaprzyjaźnić się ze zleceniodawcą i poznać jego cechy charakteru, przydaje się spostrzegawczość i umiejętności charyzmy naszego sima jest łatwiej wtedy ocenić styl i to jak masz urządzić pomieszczenie
Lukires jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2013, 09:56   #473
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

No własnie mój sim ma te cechy i umiejętności i jest zaprzyjaźniony ze swoimi klientami, ale nadal ocena jest tylko dobra, a chcę spełnić jego pragnienie życiowe.
Czy jest jeszcze coś na co powinnam zwracać uwagę?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2013, 18:22   #474
Ako
 
Avatar Ako
 
Zarejestrowany: 15.07.2013
Skąd: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Nie wiem czy było już takie pytanie ale czy w karierze dochodzi możliwość żeby dzieci szkolne mogły malować? Na sztaludze obrazy? I czy dojdzie taki ten stolik jak w podstawie chyba są takie klocki to czy dojdzie taki stolik z modeliną playdo ? Czy on jest ze store? Taki z modeliną. I czy małe dzieci i szkolne dzieci będą mogły tworzyć laurki? Bo na jednej focie widziałam taką laurke chyba motylek na kartce a5 czy coś. Chyba w ojsg.

O jezu mój błąd x.x z tym stolikiem z modeliną to tylko była ozdoba. To był stolik z klockami tylko że inny motyw. A co do laurek. No nie wiem czy to była laurka ale jakiś mały rysuneczek chyba farbami na a5 tyle ze w rozmiarach simowych xd A co do malowania chodzi mi mniej więcej o to zdjęcie http://img715.imageshack.us/img715/2...eenshot85g.jpg bo w ojsg było że to dziecko szkolne to namalowało D: a ja próbowałam moim dzieckiem szkolnym na sztalugę kliknąć i nie było chyba żadnych interakcji :c
__________________
Możesz urodzić się bez skrzydeł ale najważniejsze byś nie przeszkadzał im rosnąć

Ostatnio edytowane przez Ako : 10.09.2013 - 19:50
Ako jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2013, 19:00   #475
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Hmm, dzieci chyba i tak od podstawy umieją malować ?? A laurki na pewno nie. Ten stolik, .. wiem tylko, że gdy miałem karierę, był tylko ten stolik - żółw z podstawy. Ale z tym stolikiem chodzi o dzieci małe, czy szkolne?
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2013, 20:00   #476
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Ako Zobacz post
Nie wiem czy było już takie pytanie ale czy w karierze dochodzi możliwość żeby dzieci szkolne mogły malować? Na sztaludze obrazy?
Dzieci w wieku szkolnym już w podstawie mogą malować obrazy na sztaludze
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 07:25   #477
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Nie wiem czy był już poruszany ten problem, ale gram stylistką. Problem jest taki, że kiedy stylizuję sima, to mogę mu zmienić fryzurę, mogę zmienić makijaż, ale panel z ubraniami w ogóle mi się nie wyświetla, nie chce się tak jakby "rozwinąć" ... Ma ktoś jakąś radę?

e: Nieaktualne. Wystarczyło zainstalować aktualizację gry
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.

Ostatnio edytowane przez Meggie : 27.10.2013 - 19:38
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2015, 15:18   #478
Annairu
 
Zarejestrowany: 20.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Cześć wszystkim. Gram sobie ostatnio moją simką, po raz pierwszy wybrałam ścieżkę kariery piosenkarki. Kazałam jej zrobić przesłuchanie przed występem na parceli publicznej, nagle przeniosła mnie do niej kamera i okazało się że jakimś cudem się podpaliła... Pozostałe simy na parceli to zlały a ja nie byłam w stanie nic z tym zrobić x_X Próbowałam ją nawet kodem teleportować, cokolwiek żeby pozbyć się ognia i nic. Jakakolwiek interakcja od razu się kończyła przez podpalenie. Pozostałe simy z rodzinki były w pracy i skończyło się tym że musiałam wyjść z gry bez zapisywania bo simka spłonęła... Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację? Da się w ogóle jakoś temu zaradzić?
Annairu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2015, 16:07   #479
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

A sytuacja się potem powtórzyła gdy znowu nią grałaś? Bo jeśli tak, to polecam wrócenie do poprzedniej wersji zapisu. Odradzam też używanie opcji "Zapisz" - o wiele bezpieczniej będzie jeśli będziesz zapisywać grę za pomocą "Zapisz jako...".

Jeśli chodzi o zapobieganie błędom gry, to polecam zainstalować mody z 1. punktu tego poradnika: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=66974
Może nie sprawią, że poznikają wszystkie, ale mogą kilku zapobiec.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2015, 18:35   #480
Annairu
 
Zarejestrowany: 20.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi.

Nie jestem pewna czy to był błąd. Mam wrażenie że te podpalenia zdarzają się losowo kiedy simy coś działają z ogniem bądź jakimś urządzeniem. W tym wypadku chyba to była ta maszynka do telegramów z której korzystała. Z resztą wyglądało to też na taki "wypadek przy pracy" bo palił jej się tyłek. Inna simka też nagle się podpaliła ale w innej sytuacji (nie pamiętam co dokładnie to spowodowało) z tym że tamtą po prostu ugasił inny sim z rodziny.

No chyba że pisząc błąd masz na myśli brak reakcji u pozostałych simów na parceli.

Sytuacja póki co się nie powtórzyła ale nadal często robi telegramy więc kto wie... Tak teraz dla pewności przed każdym jej wyjściem na występ zapisuje grę i robię kilka różnych zapisów ale wiadomo, czasem zdarzy się zapomnieć dlatego spytałam czy ktoś nie miał takiego samego przypadku.
Annairu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kariera, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023