Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.01.2011, 12:58   #111
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Budowa bloku/mieszkań ?

Kod na parcelę mieszkalną, robisz co chcesz, z powrotem kod na osiedle.
I nie mogą tam mieszkać simowie.
Liv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.01.2011, 13:00   #112
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Budowa bloku/mieszkań ?

wielkie dzięki
 
stare 17.03.2011, 07:24   #113
taraorzech
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Budowa bloku/mieszkań ?

Wybudowałam sobie domki jednorodzinne - tzw szeregowiec
Na fundamentach, każdy domek ma przed wejściem osobny taras, schodki do ogródka, płotek i furtkę.
(Oczywiście do wejścia domieszkania użyłam tych drzwi z wycieraczką)
Każdy domek ma przedpokój (wiatrołap) , i przez pomyłkę w jednym domku nie wstawiłam drzwi z przedpokoju do dalszej części domu.
Po skończeniu wpisałam kod: changeLotZoning apartmentbase (Budowałam gdy na parceli był sim)
Kod zadziałał i to NIE WYCHODZĄC Z PARCELI odrazu mój sim mógł wynająć sobie domek i zamieszkać.. magłam nawet nadal przestawiać ściany drzwi i okna.. ale zewszystkich domków zniknęły meble oprócz ztego w którym - jak już pisałąm "przez pomyłkę w jednym domku nie wstawiłam drzwi z przedpokoju do dalszej części domu".
No to wstawiłam te drzwi. Wyszłam do okolicy i znów weszłam na tą parcelę ale już żaden nie był umeblowany oprócz tego domku który wynajął mój sim.
I już nie mogłam budować ścian, drzwi, okien.
Poza tym żadne inne simy nie wprowadziłysię tam, a jak wprowadzam je sama, to znikają.
Wyszłam, wyprowadziłam wszystkie simy i jak weszłam na tą parcelę to już nie było żadnych mebli.

Z tego co tu czytałąm na forum, to nie można budować takich mieszkań do wynajęcia na fundamentach ? I nie może być ogródków? tarasów? i w trakcie budowania nie może być zadnego sima?



Czy jeśli wybuduję jeszcze raz bez fundamentów, sima, tarasów i td i jak jak umebluję moje domki, to NAPEWNO nie znikną mi meble ???
Pytam, bo się znów tak napracuję a potem trach.. wszystkie meble mają zniknąc to mi się budować nie chce ..

Ostatnio edytowane przez taraorzech : 17.03.2011 - 07:29
 
stare 17.03.2011, 09:03   #114
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Budowa bloku/mieszkań ?

Mebli widzisz tylko w wynajętym mieszkaniu. Aby zobaczyć w innych trzeba odwiedzić sąsiadów. Gra z zasady ma tak, że jak wprowadzasz sima do nowego mieszkania to jest ono nieumeblowane. Można jednak wynająć umeblowane za pomocą kodu http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=52717
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023